2024 NORTH COAST SECTION 9/13 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    NOTE: NO PROJECTED SCORES UNTIL SEPTEMBER 15TH


Thursday, September 12th

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Stuart Hall (San Francisco, CA) at Woodside Priory (Portola Valley, CA), 3:30pm



Friday, September 13th

NORTH CENTRAL I
Clear Lake (Lakeport, CA) at Upper Lake (CA), 7:00pm
Fort Bragg (CA) at Kelseyville (CA), 7:00pm
Lower Lake (CA) at Cloverdale (CA), 7:00pm
Willits (CA) at St. Helena (CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
Alhambra (Martinez, CA) at De Anza (El Sobrante, CA), 7:00pm
Antioch (CA) at Logan (Union City, CA), 7:00pm
Arcata (CA) at Del Norte (Crescent City, CA), 7:30pm
Casa Grande (Petaluma, CA) at Rancho Cotate (Rohnert Park, CA), 7:00pm
Clayton Valley (Concord, CA) at San Ramon Valley (Danville, CA), 7:00pm
Concord (CA) at San Lorenzo (CA), 3:30pm
Deer Valley (Antioch, CA) at Berkeley (CA), 7:00pm
Eureka (CA) at Newark Memorial (Newark, CA), 7:00pm
Foothill (Pleasanton, CA) at Kennedy (Fremont, CA), 7:00pm
Granada (Livermore, CA) at Castro Valley (CA), 7:00pm
Hayward (CA) at Tennyson (Hayward, CA), 7:00pm
Hercules (CA) at Dougherty Valley (San Ramon, CA), 7:00pm
Heritage (Brentwood, CA) at Dublin (CA), 7:00pm
McKinleyville (CA) at Fortuna (CA), 7:30pm
Moreau Catholic (Hayward, CA) at San Marin (Novato, CA), 7:00pm
Mt. Diablo (Concord, CA) at Vallejo (CA), 7:00pm
Mt. Eden (Hayward, CA) at Piedmont (CA), 7:00pm
Napa (CA) at Montgomery (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Petaluma (CA) at Analy (Sebastopol, CA), 7:00pm
Salesian (Richmond, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:30pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) at Justin-Siena (Napa, CA), 7:00pm
St. Mary's (Albany, CA) at St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA), 7:00pm
Washington (Fremont, CA) at Piner (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Williams (San Anselmo, CA) at American Canyon (CA), 7:00pm
Windsor (CA) at Campolindo (Moraga, CA), 7:00pm
Ygnacio Valley (Concord, CA) at Kennedy (Richmond, CA), 7:00pm

INTERSECTIONAL
Amador Valley (Pleasanton, CA) at Downey (Modesto, CA), 7:00pm
Armijo (Fairfield, CA) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Bethel (Vallejo, CA) at Rodriguez (Fairfield, CA), 7:00pm
Castlemont (Oakland, CA) vs. San Leandro (CA) at Burrell Field (San Leandro, CA), 7:00pm
Destiny Christian (Sacramento, CA) at Benicia (CA), 7:15pm
El Cerrito (CA) at Oakland Tech (Oakland, CA), 7:00pm
Elite (Vallejo, CA) vs. Alameda (CA) at Morton Field (Vallejo, CA), 7:00pm
Freedom (Oakley, CA) at Vanden (Fairfield, CA), 7:00pm
Fremont (Oakland, CA) at Santa Rosa (CA), 7:00pm
Galena (Reno, NV) at Acalanes (Lafayette, CA), 7:00pm
Gregori (Modesto, CA) at Livermore (CA), 7:15pm
Marin Catholic (Kentfield, CA) at Manteca (CA), 7:30pm
McClymonds (Oakland, CA) at Bishop O'Dowd (Oakland, CA), 7:00pm
Miramonte (Orinda, CA) at Carmel (CA), 7:00pm
Monte Vista (Danville, CA) vs. Bellarmine (San Jose, CA) at San Jose City College (San Jose, CA), 7:00pm
Monterey Trail (Elk Grove, CA) at California (San Ramon, CA), 7:15pm
Redwood Christian (San Lorenzo, CA) at Delta (Clarksburg, CA), 7:00pm
Riordan (San Francisco, CA) at Pittsburg (CA), 7:00pm
St. Francis (Mountain View, CA) at De La Salle (Concord, CA), 7:30pm
Tracy (CA) at Liberty (Brentwood, CA), 7:15pm
Valley (Sacramento, CA) at Richmond (CA), 7:00pm
Vintage (Napa, CA) vs. Wood (Vacaville, CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Calistoga (CA) at Allen (Santa Rosa, CA), 6:00pm
Cornerstone Christian (Antioch, CA) at Swett (Crockett, CA), 4:30pm
Roseland University Prep (Santa Rosa, CA) at Potter Valley (CA), 6:00pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Branson (Ross, CA) at Fresno Christian (Fresno, CA), 7:00pm



Saturday, September 14th

NON-LEAGUE
Carrillo (Santa Rosa, CA) at Redwood (Larkspur, CA), 2:00pm
Encinal (Alameda, CA) at Novato (CA), 2:00pm
Healdsburg (CA) at Berean Christian (Walnut Creek, CA), 12:30pm
Irvington (Fremont, CA) vs. American (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Las Lomas (Walnut Creek, CA) at Tamalpais (Mill Valley, CA), 2:00pm

INTERSECTIONAL
Biggs (CA) at St. Bernard's (Eureka, CA), 2:00pm
Bishop Diego (Santa Barbara, CA) vs. Northgate (Walnut Creek, CA) at Santa Barbara CC (Santa Barbara, CA), 1:00pm
Burlingame (CA) at Arroyo (San Lorenzo, CA), 2:00pm
San Rafael (CA) at Lincoln (San Francisco, CA), 2:00pm
Skyline (Oakland, CA) vs. Terra Linda (San Rafael, CA) at San Rafael (CA), 7:00pm
St. Vincent (Petaluma, CA) at Balboa (San Francisco, CA), 2:00pm

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Hoopa Valley (Hoopa, CA) at South Fork (Miranda, CA), 7:00pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Tomales (CA) at Crystal Springs Uplands (Hillsborough, CA), 12:00pm