2024 NORTH COAST SECTION 10/25 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Thursday, October 24th

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
Encinal (Alameda, CA) vs. American (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm



Friday, October 25th

BAY VALLEY
Antioch (CA) at Deer Valley (Antioch, CA), 7:00pm
Heritage (Brentwood, CA) at Freedom (Oakley, CA), 7:00pm
Liberty (Brentwood, CA) at Pittsburg (CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Campolindo (Moraga, CA) at Clayton Valley (Concord, CA), 7:00pm
Miramonte (Orinda, CA) at Las Lomas (Walnut Creek, CA), 7:00pm

DIABLO - MOUNTAIN
Berean Christian (Walnut Creek, CA) at Mt. Diablo (Concord, CA), 7:00pm
Ygnacio Valley (Concord, CA) at Concord (CA), 7:30pm

DIABLO - VALLEY
Alhambra (Martinez, CA) at Benicia (CA), 7:00pm
Northgate (Walnut Creek, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
San Ramon Valley (Danville, CA) at Amador Valley (Pleasanton, CA), 7:15pm

EAST BAY - VALLEY
Granada (Livermore, CA) at Foothill (Pleasanton, CA), 7:00pm
Livermore (CA) at Dublin (CA), 7:15pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Arcata (CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm
Ferndale (CA) at Hoopa Valley (Hoopa, CA), 7:30pm

NORTH CENTRAL I
Cloverdale (CA) at St. Helena (CA), 7:00pm
Kelseyville (CA) at Lower Lake (CA), 7:00pm
Middletown (CA) at Fort Bragg (CA), 7:00pm
Willits (CA) at Clear Lake (Lakeport, CA), 7:00pm

REDWOOD EMPIRE - ADOBE
Marin Catholic (Kentfield, CA) at Rancho Cotate (Rohnert Park, CA), 7:00pm
San Marin (Novato, CA) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Vintage (Napa, CA) vs. Windsor (CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm

REDWOOD EMPIRE - BAY
Montgomery (Santa Rosa, CA) at Analy (Sebastopol, CA), 7:00pm
Santa Rosa (CA) at Carrillo (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Ukiah (CA) at St. Vincent (Petaluma, CA), 7:00pm

REDWOOD EMPIRE - MOUNTAIN
Novato (CA) at San Rafael (CA), 7:00pm
Terra Linda (San Rafael, CA) at Piner (Santa Rosa, CA), 7:00pm

REDWOOD EMPIRE - VALLEY
Napa (CA) vs. American Canyon (CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Tamalpais (Mill Valley, CA) at Casa Grande (Petaluma, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - ROCK
El Cerrito (CA) at Vallejo (CA), 7:00pm
St. Mary's (Albany, CA) at Pinole Valley (Pinole, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Bethel (Vallejo, CA) at Hercules (CA), 7:00pm
St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA) at Kennedy (Richmond, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - FOOTHILL
Castro Valley (CA) at Tennyson (Hayward, CA), 7:00pm
Logan (Union City, CA) vs. San Leandro (CA) at Burrell Field (San Leandro, CA), 7:00pm
Moreau Catholic (Hayward, CA) at Bishop O'Dowd (Oakland, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - MISSION
Irvington (Fremont, CA) vs. Newark Memorial (Newark, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Kennedy (Fremont, CA) at Hayward (CA), 7:00pm
Washington (Fremont, CA) at Piedmont (CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
Alameda (CA) vs. Arroyo (San Lorenzo, CA) at Thompson Field (Alameda, CA), 7:00pm
San Lorenzo (CA) at Mt. Eden (Hayward, CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
Monte Vista (Danville, CA) at De La Salle (Concord, CA), 7:00pm
Redwood Christian (San Lorenzo, CA) at Richmond (CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL II (8 MAN)
Branson (Ross, CA) at Stuart Hall (San Francisco, CA)
Swett (Crockett, CA) at South Fork (Miranda, CA), 6:00pm

NORTH CENTRAL III (8 MAN)
Anderson Valley (Boonville, CA) at Tomales (CA), 6:00pm
Cornerstone Christian (Antioch, CA) at Laytonville (CA), 6:00pm
Round Valley (Covelo, CA) at Allen (Santa Rosa, CA), 6:00pm



Saturday, October 26th

HUMBOLDT-DEL NORTE - BIG 4
Fortuna (CA) at Del Norte (Crescent City, CA), 7:30pm
St. Bernard's (Eureka, CA) at Eureka (CA), 7:30pm

REDWOOD EMPIRE - MOUNTAIN
Williams (San Anselmo, CA) at Sonoma Valley (Sonoma, CA), 2:00pm

REDWOOD EMPIRE - VALLEY
Justin-Siena (Napa, CA) at Redwood (Larkspur, CA), 2:00pm

TRI-COUNTY - ROCK
De Anza (El Sobrante, CA) at Salesian (Richmond, CA), 1:00pm

NORTH CENTRAL II (8 MAN)
Calistoga (CA) at Roseland University Prep (Santa Rosa, CA), 12:00pm