2024 NORTH COAST SECTION 10/18 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Thursday, October 17th

WEST ALAMEDA COUNTY - MISSION
Piedmont (CA) vs. Irvington (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm

INTERSECTIONAL
St. Bernard's (Eureka, CA) at Harding Academy (Memphis, TN), 7:00pm



Friday, October 18th

BAY VALLEY
Antioch (CA) at Freedom (Oakley, CA), 7:00pm
Deer Valley (Antioch, CA) at Liberty (Brentwood, CA), 7:00pm
Pittsburg (CA) at Heritage (Brentwood, CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Acalanes (Lafayette, CA) at Clayton Valley (Concord, CA), 7:00pm
Las Lomas (Walnut Creek, CA) at Campolindo (Moraga, CA), 7:00pm

DIABLO - MOUNTAIN
Concord (CA) at Mt. Diablo (Concord, CA), 7:30pm

DIABLO - VALLEY
Alhambra (Martinez, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm
Benicia (CA) at Northgate (Walnut Creek, CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
Monte Vista (Danville, CA) at California (San Ramon, CA), 7:15pm

EAST BAY - VALLEY
Foothill (Pleasanton, CA) at Dougherty Valley (San Ramon, CA), 7:00pm
Granada (Livermore, CA) at Dublin (CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Ferndale (CA) vs. Arcata (CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm

NORTH CENTRAL I
Clear Lake (Lakeport, CA) at St. Helena (CA), 7:00pm
Cloverdale (CA) at Middletown (CA), 7:00pm
Fort Bragg (CA) at Upper Lake (CA), 7:00pm
Willits (CA) at Kelseyville (CA), 7:00pm

REDWOOD EMPIRE - ADOBE
Rancho Cotate (Rohnert Park, CA) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 7:00pm
San Marin (Novato, CA) at Windsor (CA), 7:00pm

REDWOOD EMPIRE - BAY
Carrillo (Santa Rosa, CA) at Montgomery (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Ukiah (CA) at Santa Rosa (CA), 7:00pm

REDWOOD EMPIRE - MOUNTAIN
Healdsburg (CA) vs. Terra Linda (San Rafael, CA) at Rec Park (Healdsburg, CA), 7:00pm
Novato (CA) at Sonoma Valley (Sonoma, CA), 7:00pm
San Rafael (CA) at Piner (Santa Rosa, CA), 7:00pm

REDWOOD EMPIRE - VALLEY
American Canyon (CA) at Petaluma (CA), 7:00pm
Justin-Siena (Napa, CA) at Casa Grande (Petaluma, CA), 7:00pm
Redwood (Larkspur, CA) vs. Napa (CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - ROCK
Pinole Valley (Pinole, CA) at Vallejo (CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Kennedy (Richmond, CA) at Hercules (CA), 7:00pm
Richmond (CA) at St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - FOOTHILL
San Leandro (CA) at Moreau Catholic (Hayward, CA), 7:00pm
Tennyson (Hayward, CA) at Logan (Union City, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - MISSION
Hayward (CA) at Newark Memorial (Newark, CA), 7:00pm
Kennedy (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
Alameda (CA) at Mt. Eden (Hayward, CA), 7:00pm
Encinal (Alameda, CA) vs. Arroyo (San Lorenzo, CA) at Estuary Park (Alameda, CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
Eureka (CA) at Del Norte (Crescent City, CA), 7:30pm
San Ramon Valley (Danville, CA) at De La Salle (Concord, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL II (8 MAN)
Roseland University Prep (Santa Rosa, CA) at Stuart Hall (San Francisco, CA), 6:00pm
Swett (Crockett, CA) at Calistoga (CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL III (8 MAN)
Cornerstone Christian (Antioch, CA) at Allen (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Laytonville (CA) at Tomales (CA), 6:00pm
Potter Valley (CA) at Round Valley (Covelo, CA), 6:00pm



Saturday, October 19th

DIABLO - MOUNTAIN
Ygnacio Valley (Concord, CA) at Berean Christian (Walnut Creek, CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Hoopa Valley (Hoopa, CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm

REDWOOD EMPIRE - ADOBE
Vintage (Napa, CA) at Marin Catholic (Kentfield, CA), 2:00pm

REDWOOD EMPIRE - BAY
Analy (Sebastopol, CA) at St. Vincent (Petaluma, CA), 2:00pm

TRI-COUNTY - ROCK
De Anza (El Sobrante, CA) at St. Mary's (Albany, CA), 1:30pm
El Cerrito (CA) at Salesian (Richmond, CA), 1:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - FOOTHILL
Castro Valley (CA) at Berkeley (CA), 2:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
American (Fremont, CA) at San Lorenzo (CA), 12:00pm

NORTH CENTRAL II (8 MAN)
South Fork (Miranda, CA) at Branson (Ross, CA), 1:00pm