2021 NORTH COAST SECTION 10/15 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Friday, October 15th

BAY VALLEY
Freedom (Oakley, CA) at Heritage (Brentwood, CA), 7:00pm
Pittsburg (CA) at Liberty (Brentwood, CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Alhambra (Martinez, CA) at Las Lomas (Walnut Creek, CA), 7:00pm
Campolindo (Moraga, CA) at Acalanes (Lafayette, CA), 7:00pm
Miramonte (Orinda, CA) at Benicia (CA), 7:00pm

DIABLO - VALLEY
Berean Christian (Walnut Creek, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm
Concord (CA) at Ygnacio Valley (Concord, CA), 7:00pm
Mt. Diablo (Concord, CA) at Northgate (Walnut Creek, CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
California (San Ramon, CA) at De La Salle (Concord, CA), 7:00pm
Monte Vista (Danville, CA) at Amador Valley (Pleasanton, CA), 7:00pm
San Ramon Valley (Danville, CA) at Clayton Valley (Concord, CA), 7:00pm

EAST BAY - VALLEY
Granada (Livermore, CA) at Dougherty Valley (San Ramon, CA), 7:00pm
Livermore (CA) at Foothill (Pleasanton, CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - BIG 4
Del Norte (Crescent City, CA) at Eureka (CA), 7:30pm
St. Bernard's (Eureka, CA) at Fortuna (CA), 7:30pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Arcata (CA) at Hoopa Valley (Hoopa, CA), 7:30pm
Ferndale (CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm

MVAL/WACC - FOOTHILL
Bishop O'Dowd (Oakland, CA) at Moreau Catholic (Hayward, CA), 7:00pm
Hayward (CA) vs. San Leandro (CA) at Burrell Field (San Leandro, CA), 7:00pm

MVAL/WACC - MISSION
Berkeley (CA) at Mt. Eden (Hayward, CA), 7:00pm
Piedmont (CA) at Encinal (Alameda, CA), 7:00pm
Washington (Fremont, CA) at Castro Valley (CA), 7:00pm

MVAL/WACC - SHORELINE
American (Fremont, CA) vs. Alameda (CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Newark Memorial (Newark, CA) at Tennyson (Hayward, CA), 7:00pm

MARIN COUNTY
Terra Linda (San Rafael, CA) vs. Williams (San Anselmo, CA) at San Rafael (CA), 7:00pm

NORTH BAY - OAK
Carrillo (Santa Rosa, CA) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Ukiah (CA) at Rancho Cotate (Rohnert Park, CA), 7:00pm
West County (Sebastopol, CA) at Windsor (CA), 7:00pm

NORTH BAY - REDWOOD
Healdsburg (CA) at Piner (Santa Rosa, CA), 7:00pm
St. Vincent (Petaluma, CA) at Montgomery (Santa Rosa, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL I
Clear Lake (Lakeport, CA) at St. Helena (CA), 7:30pm
Fort Bragg (CA) at Lower Lake (CA), 7:30pm
Kelseyville (CA) at Cloverdale (CA), 7:30pm
Middletown (CA) at Willits (CA), 7:30pm

TRI-COUNTY - ROCK
Kennedy (Richmond, CA) at Pinole Valley (Pinole, CA), 7:30pm
Salesian (Richmond, CA) at El Cerrito (CA), 7:15pm
St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA) at De Anza (El Sobrante, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Richmond (CA) at Hercules (CA), 7:00pm
St. Mary's (Albany, CA) at Vallejo (CA), 7:00pm

VINE VALLEY
Napa (CA) vs. Casa Grande (Petaluma, CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) at Petaluma (CA), 7:00pm
Vintage (Napa, CA) at Justin-Siena (Napa, CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
Kennedy (Fremont, CA) at Logan (Union City, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL II (8 MAN)
Round Valley (Covelo, CA) at Upper Lake (CA), 6:00pm
South Fork (Miranda, CA) at Potter Valley (CA), 6:00pm

NORTH CENTRAL III (8 MAN)
Tomales (CA) vs. Cornerstone Christian (Antioch, CA) at Antioch Youth Sports Complex (Antioch, CA), 4:00pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Fresno Christian (Fresno, CA) at California School for the Deaf (Fremont, CA), 6:00pm



Saturday, October 16th

BAY VALLEY
Deer Valley (Antioch, CA) at Antioch (CA), 7:00pm

MVAL/WACC - SHORELINE
San Lorenzo (CA) vs. Irvington (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm

MARIN COUNTY
Marin Catholic (Kentfield, CA) at Redwood (Larkspur, CA), 2:00pm
Novato (CA) at San Marin (Novato, CA), 7:00pm
San Rafael (CA) at Tamalpais (Mill Valley, CA), 2:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Albany (CA) vs. Bethel (Vallejo, CA) at Vallejo (CA), 2:00pm

NORTH CENTRAL IV (8 MAN)
Calistoga (CA) vs. Stuart Hall (San Francisco, CA) at Kezar Stadium (San Francisco, CA), 2:00pm
Roseland University Prep (Santa Rosa, CA) vs. Branson (Ross, CA) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 1:00pm