2021 NORTH COAST SECTION 10/8 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Friday, October 8th

BAY VALLEY
Freedom (Oakley, CA) at Antioch (CA), 7:00pm
Heritage (Brentwood, CA) at Pittsburg (CA), 7:00pm
Liberty (Brentwood, CA) at Deer Valley (Antioch, CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Acalanes (Lafayette, CA) at Las Lomas (Walnut Creek, CA), 7:00pm
Alhambra (Martinez, CA) at Miramonte (Orinda, CA), 7:00pm
Benicia (CA) at Campolindo (Moraga, CA), 7:00pm

DIABLO - VALLEY
Berean Christian (Walnut Creek, CA) at Northgate (Walnut Creek, CA), 7:00pm
College Park (Pleasant Hill, CA) at Concord (CA), 7:00pm
Ygnacio Valley (Concord, CA) at Mt. Diablo (Concord, CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
Clayton Valley (Concord, CA) at California (San Ramon, CA), 7:00pm
San Ramon Valley (Danville, CA) at Amador Valley (Pleasanton, CA), 7:00pm

EAST BAY - VALLEY
Dougherty Valley (San Ramon, CA) at Foothill (Pleasanton, CA), 7:00pm
Dublin (CA) at Granada (Livermore, CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - BIG 4
Del Norte (Crescent City, CA) at Fortuna (CA), 7:30pm
St. Bernard's (Eureka, CA) at Eureka (CA), 7:30pm

MVAL/WACC - FOOTHILL
Hayward (CA) at Bishop O'Dowd (Oakland, CA), 7:00pm
San Leandro (CA) at Logan (Union City, CA), 7:00pm

MVAL/WACC - MISSION
Kennedy (Fremont, CA) vs. Encinal (Alameda, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Piedmont (CA) at Berkeley (CA), 7:00pm

MVAL/WACC - SHORELINE
American (Fremont, CA) at San Lorenzo (CA), 3:30pm
Arroyo (San Lorenzo, CA) at Tennyson (Hayward, CA), 7:00pm
Irvington (Fremont, CA) at Newark Memorial (Newark, CA), 7:00pm

MARIN COUNTY
Terra Linda (San Rafael, CA) vs. San Marin (Novato, CA) at San Rafael (CA), 7:00pm

NORTH BAY - OAK
Cardinal Newman (Santa Rosa, CA) at Ukiah (CA), 7:00pm
Rancho Cotate (Rohnert Park, CA) at West County (Sebastopol, CA), 7:00pm
Windsor (CA) at Carrillo (Santa Rosa, CA), 7:00pm

NORTH BAY - REDWOOD
Montgomery (Santa Rosa, CA) at Santa Rosa (CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL I
Fort Bragg (CA) at Middletown (CA), 7:30pm
Lower Lake (CA) at Clear Lake (Lakeport, CA), 7:30pm
St. Helena (CA) at Cloverdale (CA), 7:30pm
Willits (CA) at Kelseyville (CA), 7:30pm

TRI-COUNTY - ROCK
De Anza (El Sobrante, CA) at El Cerrito (CA), 7:00pm
Kennedy (Richmond, CA) at St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Albany (CA) vs. St. Mary's (Albany, CA) at Albany MS (Albany, CA), 6:30pm
Bethel (Vallejo, CA) at Hercules (CA), 7:00pm
Richmond (CA) at Vallejo (CA), 7:00pm

VINE VALLEY
American Canyon (CA) vs. Vintage (Napa, CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Napa (CA) at Justin-Siena (Napa, CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) vs. Casa Grande (Petaluma, CA) at Arnold Field (Sonoma, CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
Moreau Catholic (Hayward, CA) at Castro Valley (CA), 7:00pm

INTERSECTIONAL
De La Salle (Concord, CA) at Folsom (CA), 7:30pm
Stellar Prep (Hayward, CA) at Moorpark (CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL II (8 MAN)
Anderson Valley (Boonville, CA) at South Fork (Miranda, CA), 6:00pm
Potter Valley (CA) at Upper Lake (CA), 6:00pm

NORTH CENTRAL III (8 MAN)
California School for the Deaf (Fremont, CA) vs. Cornerstone Christian (Antioch, CA) at Antioch Youth Sports Complex (Antioch, CA), 3:00pm
Emery (Emeryville, CA) at Tomales (CA), 6:00pm

NORTH CENTRAL IV (8 MAN)
Roseland University Prep (Santa Rosa, CA) at Calistoga (CA), 7:00pm



Saturday, October 9th

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Arcata (CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm
Hoopa Valley (Hoopa, CA) at Ferndale (CA), 2:00pm

MVAL/WACC - MISSION
Mt. Eden (Hayward, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm

MARIN COUNTY
Redwood (Larkspur, CA) at Williams (San Anselmo, CA), 2:00pm
San Rafael (CA) at Marin Catholic (Kentfield, CA), 2:00pm
Tamalpais (Mill Valley, CA) at Novato (CA), 2:00pm

NORTH BAY - REDWOOD
Piner (Santa Rosa, CA) at St. Vincent (Petaluma, CA), 2:00pm

TRI-COUNTY - ROCK
Pinole Valley (Pinole, CA) at Salesian (Richmond, CA), 1:30pm

NORTH CENTRAL IV (8 MAN)
Swett (Crockett, CA) vs. Stuart Hall (San Francisco, CA) at Kezar Stadium (San Francisco, CA), 2:00pm