2021 NORTH COAST SECTION NOVEMBER/DECEMBER SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Tuesday, November 2nd

NORTH BAY - OAK
West County (Sebastopol, CA) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 7:00pm



Friday, November 5th

BAY VALLEY
Antioch (CA) at Pittsburg (CA), 7:00pm
Deer Valley (Antioch, CA) at Freedom (Oakley, CA), 7:00pm
Liberty (Brentwood, CA) at Heritage (Brentwood, CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Alhambra (Martinez, CA) at Acalanes (Lafayette, CA), 7:00pm
Las Lomas (Walnut Creek, CA) at Benicia (CA), 7:00pm
Miramonte (Orinda, CA) at Campolindo (Moraga, CA), 7:00pm

DIABLO - VALLEY
Berean Christian (Walnut Creek, CA) at Ygnacio Valley (Concord, CA), 7:00pm
Mt. Diablo (Concord, CA) at Concord (CA), 7:00pm
Northgate (Walnut Creek, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
Amador Valley (Pleasanton, CA) at California (San Ramon, CA), 7:00pm
Clayton Valley (Concord, CA) at De La Salle (Concord, CA), 7:00pm
Monte Vista (Danville, CA) at San Ramon Valley (Danville, CA), 7:00pm

EAST BAY - VALLEY
Dougherty Valley (San Ramon, CA) at Dublin (CA), 7:00pm
Granada (Livermore, CA) at Livermore (CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - BIG 4
Eureka (CA) at Del Norte (Crescent City, CA), 7:30pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Hoopa Valley (Hoopa, CA) vs. Arcata (CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm

MVAL/WACC - FOOTHILL
Logan (Union City, CA) at Moreau Catholic (Hayward, CA), 7:00pm
San Leandro (CA) at Bishop O'Dowd (Oakland, CA), 7:00pm

MVAL/WACC - MISSION
Castro Valley (CA) at Berkeley (CA), 7:00pm
Kennedy (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Piedmont (CA) at Mt. Eden (Hayward, CA), 7:00pm

MVAL/WACC - SHORELINE
Alameda (CA) at Newark Memorial (Newark, CA), 7:00pm

MARIN COUNTY
Terra Linda (San Rafael, CA) at San Rafael (CA), 7:00pm

NORTH BAY - OAK
Ukiah (CA) at Carrillo (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Windsor (CA) at Rancho Cotate (Rohnert Park, CA), 7:00pm

NORTH BAY - REDWOOD
Healdsburg (CA) vs. Montgomery (Santa Rosa, CA) at Rec Park (Healdsburg, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL I
Cloverdale (CA) at Clear Lake (Lakeport, CA), 7:30pm
Fort Bragg (CA) at Willits (CA), 7:30pm
Kelseyville (CA) at Lower Lake (CA), 7:30pm
Middletown (CA) at St. Helena (CA), 7:30pm

TRI-COUNTY - ROCK
Kennedy (Richmond, CA) at De Anza (El Sobrante, CA), 7:00pm
Pinole Valley (Pinole, CA) at El Cerrito (CA), 7:00pm
Salesian (Richmond, CA) at St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Albany (CA) vs. Hercules (CA) at Albany MS (Albany, CA), 6:30pm
Bethel (Vallejo, CA) at Vallejo (CA), 7:00pm
St. Mary's (Albany, CA) at Richmond (CA), 6:00pm

VINE VALLEY
Justin-Siena (Napa, CA) at Casa Grande (Petaluma, CA), 7:00pm
Petaluma (CA) at American Canyon (CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) vs. Napa (CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
Hayward (CA) at Encinal (Alameda, CA), 7:00pm

INTERSECTIONAL
Stellar Prep (Hayward, CA) at Durham (CA), 6:30pm

NORTH CENTRAL II (8 MAN)
Anderson Valley (Boonville, CA) at Round Valley (Covelo, CA), 6:00pm
South Fork (Miranda, CA) at Upper Lake (CA), 6:00pm

NORTH CENTRAL III (8 MAN)
Emery (Emeryville, CA) at California School for the Deaf (Fremont, CA), 6:00pm

NORTH CENTRAL IV (8 MAN)
Branson (Ross, CA) at Calistoga (CA), 6:00pm
Roseland University Prep (Santa Rosa, CA) at Swett (Crockett, CA), 6:00pm



Saturday, November 6th

HUMBOLDT-DEL NORTE - BIG 4
Fortuna (CA) at St. Bernard's (Eureka, CA), 1:30pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
McKinleyville (CA) at Ferndale (CA), 2:00pm

MVAL/WACC - SHORELINE
American (Fremont, CA) vs. Irvington (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 1:00pm
Arroyo (San Lorenzo, CA) at San Lorenzo (CA), 1:30pm

MARIN COUNTY
Redwood (Larkspur, CA) at San Marin (Novato, CA), 7:00pm
Tamalpais (Mill Valley, CA) at Marin Catholic (Kentfield, CA), 2:00pm
Williams (San Anselmo, CA) at Novato (CA), 2:00pm

NORTH BAY - REDWOOD
Santa Rosa (CA) at St. Vincent (Petaluma, CA), 2:00pm