2019 NORTH COAST SECTION 10/4 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Thursday, October 3rd

INTERSECTIONAL
California School for the Deaf (Fremont, CA) at Delta Charter (Tracy, CA), 4:00pm



Friday, October 4th

BAY VALLEY
Antioch (CA) at Liberty (Brentwood, CA), 7:00pm
Heritage (Brentwood, CA) at Deer Valley (Antioch, CA), 7:00pm
Pittsburg (CA) at Freedom (Oakley, CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Campolindo (Moraga, CA) at Alhambra (Martinez, CA), 7:00pm
Las Lomas (Walnut Creek, CA) at Miramonte (Orinda, CA), 7:00pm

DIABLO - VALLEY
Concord (CA) at Northgate (Walnut Creek, CA), 7:00pm
Mt. Diablo (Concord, CA) at Benicia (CA), 7:00pm
Ygnacio Valley (Concord, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
Clayton Valley (Concord, CA) at California (San Ramon, CA), 7:00pm
Foothill (Pleasanton, CA) at San Ramon Valley (Danville, CA), 7:00pm

EAST BAY - VALLEY
Amador Valley (Pleasanton, CA) at Dougherty Valley (San Ramon, CA), 7:00pm
Granada (Livermore, CA) at Dublin (CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Arcata (CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm
Ferndale (CA) at Hoopa Valley (Hoopa, CA), 7:30pm

MARIN COUNTY
Novato (CA) at San Rafael (CA), 7:00pm

MISSION VALLEY
Irvington (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Kennedy (Fremont, CA) at Newark Memorial (Newark, CA), 7:00pm

NORTH BAY - OAK
Analy (Sebastopol, CA) at Windsor (CA), 7:30pm
Cardinal Newman (Santa Rosa, CA) at Rancho Cotate (Rohnert Park, CA), 7:00pm
Carrillo (Santa Rosa, CA) at Ukiah (CA), 7:30pm

NORTH BAY - REDWOOD
Allen (Santa Rosa, CA) at Montgomery (Santa Rosa, CA), 7:30pm
El Molino (Forestville, CA) at Santa Rosa (CA), 7:00pm
Healdsburg (CA) vs. Piner (Santa Rosa, CA) at Rec Park (Healdsburg, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL I
Clear Lake (Lakeport, CA) at Middletown (CA), 7:30pm
Cloverdale (CA) at Lower Lake (CA), 7:00pm
Kelseyville (CA) at Fort Bragg (CA), 7:30pm
Willits (CA) at St. Helena (CA), 7:30pm

TRI-COUNTY - ROCK
El Cerrito (CA) at St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA), 7:00pm
Kennedy (Richmond, CA) at Hercules (CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Bethel (Vallejo, CA) vs. Pinole Valley (Pinole, CA) at Vallejo (CA), 7:00pm
De Anza (El Sobrante, CA) at Swett (Crockett, CA), 7:00pm
Vallejo (CA) at Richmond (CA), 7:00pm

VINE VALLEY
American Canyon (CA) vs. Napa (CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Petaluma (CA) vs. Vintage (Napa, CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) at Justin-Siena (Napa, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - FOOTHILL
Bishop O'Dowd (Oakland, CA) at Berkeley (CA), 7:00pm
Castro Valley (CA) at Encinal (Alameda, CA), 7:00pm
San Leandro (CA) vs. Piedmont (CA) at Burrell Field (San Leandro, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
Alameda (CA) vs. Tennyson (Hayward, CA) at Thompson Field (Alameda, CA), 7:00pm
Arroyo (San Lorenzo, CA) at Mt. Eden (Hayward, CA), 7:00pm
Oakland Military Institute (Oakland, CA) at Hayward (CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
De La Salle (Concord, CA) at Monte Vista (Danville, CA), 7:00pm
Stellar Prep (Hayward, CA) at Fortuna (CA), 6:30pm

INTERSECTIONAL
Del Norte (Crescent City, CA) at Trinity (Weaverville, CA), 7:30pm
San Lorenzo (CA) at Skyline (Oakland, CA), 7:00pm
St. Bernard's (Eureka, CA) at Templeton (CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL III - NORTH (8 MAN)
Point Arena (CA) at Potter Valley (CA), 6:00pm
South Fork (Miranda, CA) at Upper Lake (CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL III - SOUTH (8 MAN)
Branson (Ross, CA) at Tomales (CA), 7:00pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Trinity Christian (Monterey, CA) at Cornerstone Christian (Antioch, CA), 3:00pm



Saturday, October 5th

MARIN COUNTY
San Marin (Novato, CA) at Redwood (Larkspur, CA), 2:00pm
Tamalpais (Mill Valley, CA) at Drake (San Anselmo, CA), 2:00pm
Terra Linda (San Rafael, CA) at Marin Catholic (Kentfield, CA), 2:00pm

MISSION VALLEY
American (Fremont, CA) vs. Moreau Catholic (Hayward, CA) at Washington (Fremont, CA), 1:00pm

TRI-COUNTY - ROCK
Salesian (Richmond, CA) at St. Mary's (Albany, CA), 1:30pm

INTERSECTIONAL
St. Vincent (Petaluma, CA) at Morro Bay (CA), 7:00pm