2019 NORTH COAST SECTION 10/25 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Friday, October 25th

BAY VALLEY
Freedom (Oakley, CA) at Antioch (CA), 7:00pm
Heritage (Brentwood, CA) at Pittsburg (CA), 7:00pm
Liberty (Brentwood, CA) at Deer Valley (Antioch, CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Acalanes (Lafayette, CA) at Miramonte (Orinda, CA), 7:00pm
Campolindo (Moraga, CA) at Las Lomas (Walnut Creek, CA), 7:00pm

DIABLO - VALLEY
Benicia (CA) at Northgate (Walnut Creek, CA), 7:00pm
Berean Christian (Walnut Creek, CA) at Ygnacio Valley (Concord, CA), 7:00pm
Mt. Diablo (Concord, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
Monte Vista (Danville, CA) at Clayton Valley (Concord, CA), 7:00pm
San Ramon Valley (Danville, CA) at California (San Ramon, CA), 7:00pm

EAST BAY - VALLEY
Dougherty Valley (San Ramon, CA) at Dublin (CA), 7:00pm
Granada (Livermore, CA) at Livermore (CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - BIG 4
Del Norte (Crescent City, CA) at Fortuna (CA), 7:30pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Arcata (CA) vs. McKinleyville (CA) at Humboldt State U. (Arcata, CA), 7:30pm

MARIN COUNTY
Tamalpais (Mill Valley, CA) at San Marin (Novato, CA), 7:00pm
Terra Linda (San Rafael, CA) vs. Novato (CA) at San Rafael (CA), 7:00pm

MISSION VALLEY
American (Fremont, CA) vs. Irvington (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Logan (Union City, CA) at Moreau Catholic (Hayward, CA), 7:00pm

NORTH BAY - OAK
Analy (Sebastopol, CA) at Rancho Cotate (Rohnert Park, CA), 7:30pm
Cardinal Newman (Santa Rosa, CA) at Carrillo (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Windsor (CA) at Ukiah (CA), 7:30pm

NORTH BAY - REDWOOD
Allen (Santa Rosa, CA) at Piner (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Healdsburg (CA) vs. Santa Rosa (CA) at Rec Park (Healdsburg, CA), 7:30pm
Montgomery (Santa Rosa, CA) at El Molino (Forestville, CA), 7:30pm

NORTH CENTRAL I
Clear Lake (Lakeport, CA) at Lower Lake (CA), 7:30pm
Cloverdale (CA) at St. Helena (CA), 7:30pm
Fort Bragg (CA) at Middletown (CA), 7:30pm
Willits (CA) at Kelseyville (CA), 7:30pm

TRI-COUNTY - ROCK
Kennedy (Richmond, CA) at St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA), 7:00pm
St. Mary's (Albany, CA) at Hercules (CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Albany (CA) at Vallejo (CA), 7:00pm
Bethel (Vallejo, CA) at De Anza (El Sobrante, CA), 7:00pm
Richmond (CA) at Pinole Valley (Pinole, CA), 7:00pm

VINE VALLEY
Casa Grande (Petaluma, CA) at American Canyon (CA), 7:00pm
Petaluma (CA) vs. Napa (CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) vs. Vintage (Napa, CA) at Arnold Field (Sonoma, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - FOOTHILL
Berkeley (CA) at Piedmont (CA), 7:00pm
Bishop O'Dowd (Oakland, CA) at Castro Valley (CA), 7:00pm
San Leandro (CA) at Encinal (Alameda, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
Alameda (CA) at Mt. Eden (Hayward, CA), 7:00pm
Hayward (CA) at Tennyson (Hayward, CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
Amador Valley (Pleasanton, CA) at Foothill (Pleasanton, CA), 7:00pm
Concord (CA) at Alhambra (Martinez, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL III - NORTH (8 MAN)
South Fork (Miranda, CA) at Potter Valley (CA), 6:00pm

NORTH CENTRAL III - SOUTH (8 MAN)
Roseland Collegiate Prep (Santa Rosa, CA) at Tomales (CA), 7:00pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Cornerstone Christian (Antioch, CA) at Pinewood (Los Altos Hills, CA), 3:30pm



Saturday, October 26th

FREELANCE
California School for the Deaf (Fremont, CA) at St. Vincent (Petaluma, CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - BIG 4
Eureka (CA) at St. Bernard's (Eureka, CA), 2:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Hoopa Valley (Hoopa, CA) at Ferndale (CA), 2:00pm

MARIN COUNTY
San Rafael (CA) at Redwood (Larkspur, CA), 2:00pm

MISSION VALLEY
Kennedy (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - ROCK
El Cerrito (CA) at Salesian (Richmond, CA), 1:30pm

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
San Lorenzo (CA) at Arroyo (San Lorenzo, CA), 1:30pm