2018 TEXAS 9/21 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    NOTE: NO PROJECTED SCORES UNTIL OCTOBER


Thursday, September 20th

5A-1 REGION I DISTRICT 3
Azle (TX) at South Hills (Fort Worth, TX), 7:00pm   


5A-1 REGION II DISTRICT 6
Mansfield Timberview (Arlington, TX) at Wilson (Dallas, TX), 7:00pm   


5A-1 REGION IV DISTRICT 13
Jefferson (San Antonio, TX) at Highlands (San Antonio, TX), 7:00pm   

Lanier (San Antonio, TX) at Wagner (San Antonio, TX), 7:00pm   


5A-1 REGION IV DISTRICT 16
Palmview (La Joya, TX) at Donna (TX), 7:00pm   

Pharr-San Juan-Alamo Memorial (Alamo, TX) at Veterans Memorial (Brownsville, TX), 7:00pm   

Veterans Memorial (Mission, TX) at Rio Grande City (TX), 7:00pm   


5A-2 REGION II DISTRICT 6
Jefferson (Dallas, TX) at Kimball (Dallas, TX), 7:00pm   

Seagoville (Dallas, TX) at Adamson (Dallas, TX), 7:00pm   


5A-2 REGION III DISTRICT 11
Northside (Houston, TX) at Milby (Houston, TX), 7:00pm   


6A REGION II DISTRICT 10
Naaman Forest (Garland, TX) at Rowlett (TX), 7:00pm   

South Garland (Garland, TX) at Garland (TX), 7:00pm   


6A REGION II DISTRICT 12
Temple (TX) at Shoemaker (Killeen, TX), 7:00pm   


6A REGION II DISTRICT 14
Langham Creek (Houston, TX) at Cypress Woods (Cypress, TX), 6:30pm   


6A REGION III DISTRICT 17
Stratford (Houston, TX) at Cypress Ridge (Houston, TX), 7:00pm   


6A REGION IV DISTRICT 28
Taft (San Antonio, TX) at Brennan (San Antonio, TX), 7:00pm   


FREELANCE
KIPP Northeast (Houston, TX) at Grand Oaks (Spring, TX), 7:00pm   


NON-LEAGUE
Alexander (Laredo, TX) at Martin (Laredo, TX), 7:00pm   

Bell (Hurst, TX) at Mesquite (TX), 7:00pm   

Anna (TX) at Benbrook (TX), 7:00pm   

Harlandale (San Antonio, TX) at Boerne (TX), 7:00pm   

Canyon (TX) at Caprock (Amarillo, TX), 7:00pm   

Wylie (Abilene, TX) at Cooper (Abilene, TX), 7:00pm   

Good Samaritan HomeSchool (Fred, TX) at West Hardin (Saratoga, TX), 7:30pm
Odem (TX) at Santa Gertrudis Academy (Kingsville, TX), 7:00pm   

Montwood (El Paso, TX) at Odessa (TX), 7:00pm   

Brownwood (TX) at Rider (Wichita Falls, TX), 7:00pm   

Ryan (Denton, TX) at West Mesquite (Mesquite, TX), 7:00pm   

Houston Heights (Houston, TX) at Seven Lakes (Katy, TX), 6:30pm   

Harleton (TX) at Union Grove (Gladewater, TX), 7:30pm   

Weatherford (TX) at Southwest (Fort Worth, TX), 7:00pm   

North Side (Fort Worth, TX) at Wylie East (Wylie, TX), 7:00pm   


INTERSTATE
Goddard (Roswell, NM) at Lubbock (TX), 7:00pm   


6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Garland Christian Academy (Garland, TX) at Texas Alliance of Christian Athletes (Carrollton, TX), 7:00pm



Friday, September 21st

2A-2 REGION III DISTRICT 9
Muenster (TX) at Campbell (TX), 7:30pm   


3A-2 REGION III DISTRICT 11
De Kalb (TX) at Daingerfield (TX), 7:30pm   

Elysian Fields (TX) at Ore City (TX), 7:30pm   

New Diana (Diana, TX) at Queen City (TX), 7:30pm   

Pewitt (Omaha, TX) at Waskom (TX), 7:30pm   


5A-1 REGION I DISTRICT 3
Chisholm Trail (Fort Worth, TX) at Boswell (Fort Worth, TX), 7:00pm   

Brewer (Fort Worth, TX) at Crowley (TX), 7:30pm   


5A-1 REGION II DISTRICT 6
Highland Park (Dallas, TX) at Adams (Dallas, TX), 7:30pm   

Lancaster (TX) at Mansfield Legacy (Mansfield, TX), 7:30pm   

Sunset (Dallas, TX) at Samuell (Dallas, TX), 7:30pm   


5A-1 REGION III DISTRICT 12
Crockett (Austin, TX) at Lanier (Austin, TX), 7:30pm   

Travis (Austin, TX) at Dripping Springs (TX), 7:30pm   

McCallum (Austin, TX) at Johnson (Austin, TX), 7:30pm   

Reagan (Austin, TX) at Seguin (TX), 7:30pm   


5A-1 REGION IV DISTRICT 13
Burbank (San Antonio, TX) at Brackenridge (San Antonio, TX), 7:30pm   

Veterans Memorial (San Antonio, TX) at Edison (San Antonio, TX), 7:30pm   


5A-1 REGION IV DISTRICT 15
Veterans Memorial (Corpus Christi, TX) at Flour Bluff (Corpus Christi, TX), 7:30pm   

Moody (Corpus Christi, TX) at Carroll (Corpus Christi, TX), 7:30pm   

Ray (Corpus Christi, TX) at King (Corpus Christi, TX), 7:30pm   

Victoria East (Victoria, TX) at Victoria West (Victoria, TX), 7:30pm   


5A-1 REGION IV DISTRICT 16
Pace (Brownsville, TX) at Pharr-San Juan-Alamo Southwest (Pharr, TX), 7:30pm   


5A-2 REGION II DISTRICT 5
Joshua (TX) at Burleson (TX), 7:30pm   

Centennial (Burleson, TX) at Everman (TX), 7:30pm   

University (Waco, TX) at Cleburne (TX), 7:30pm   

Seguin (Arlington, TX) at Midlothian (TX), 7:30pm   


5A-2 REGION II DISTRICT 6
South Oak Cliff (Dallas, TX) at Red Oak (TX), 7:30pm   

Spruce (Dallas, TX) at Conrad (Dallas, TX), 7:30pm   


5A-2 REGION II DISTRICT 7
Memorial (Frisco, TX) at Braswell (Little Elm, TX), 7:00pm   

Frisco (TX) at Lebanon Trail (Frisco, TX), 7:00pm   

Lake Dallas (Corinth, TX) at Princeton (TX), 7:00pm   

Denison (TX) at Reedy (Frisco, TX), 7:00pm   


5A-2 REGION II DISTRICT 8
Forney (TX) at Terrell (TX), 7:30pm   

Corsicana (TX) at Kaufman (TX), 7:30pm   

Ennis (TX) at North Forney (Forney, TX), 7:30pm   

Sulphur Springs (TX) at Royse City (TX), 7:30pm   


5A-2 REGION III DISTRICT 11
Marshall (Missouri City, TX) at Manvel (TX), 7:00pm   

Waltrip (Houston, TX) at Willowridge (Houston, TX), 7:00pm   


5A-2 REGION IV DISTRICT 14
Alamo Heights (San Antonio, TX) at Kennedy (San Antonio, TX), 7:30pm   

Medina Valley (Castroville, TX) at Lockhart (TX), 7:30pm   

Tivy (Kerrville, TX) at Boerne-Champion (Boerne, TX), 7:30pm   

Memorial (San Antonio, TX) at Uvalde (TX), 7:30pm   


6A REGION I DISTRICT 7
Grand Prairie (TX) at Cedar Hill (TX), 7:30pm   

Waxahachie (TX) at DeSoto (TX), 7:30pm   

Lake Ridge (Mansfield, TX) at South Grand Prairie (Grand Prairie, TX), 7:30pm   

Mansfield (TX) at Summit (Arlington, TX), 7:30pm   


6A REGION II DISTRICT 9
Plano (TX) at Allen (TX), 7:00pm   

Dallas Jesuit (Dallas, TX) at Plano West (Plano, TX), 7:00pm   

Plano East (Plano, TX) at Boyd (McKinney, TX), 7:30pm   

McKinney (TX) at Prosper (TX), 7:00pm   


6A REGION II DISTRICT 10
North Garland (Garland, TX) at Lakeview Centennial (Garland, TX), 7:00pm   

Wylie (TX) at Sachse (TX), 7:00pm   


6A REGION II DISTRICT 12
Belton (TX) at Harker Heights (TX), 7:30pm   

Killeen (TX) at Copperas Cove (TX), 7:30pm   

Ellison (Killeen, TX) at Midway (Waco, TX), 7:30pm   


6A REGION II DISTRICT 13
Leander (TX) at Cedar Ridge (Round Rock, TX), 7:00pm   

Vandegrift (Austin, TX) at Hendrickson (Pflugerville, TX), 7:00pm   

McNeil (Austin, TX) at Round Rock (TX), 7:00pm   

Westwood (Austin, TX) at Vista Ridge (Cedar Park, TX), 7:00pm   


6A REGION II DISTRICT 14
Bridgeland (Cypress, TX) at Cypress Ranch (Houston, TX), 7:00pm   

Tomball Memorial (Tomball, TX) at Bryan (TX), 7:00pm   


6A REGION II DISTRICT 15
Klein (TX) at Klein Cain (Houston, TX), 7:00pm   

Klein Collins (Spring, TX) at Oak Ridge (Conroe, TX), 7:00pm   

The Woodlands (TX) at College Park (The Woodlands, TX), 7:00pm   


6A REGION III DISTRICT 22
Rayburn (Pasadena, TX) at Kingwood (TX), 7:00pm   

Pasadena (TX) at Pasadena Memorial (Pasadena, TX), 7:00pm   

Humble (TX) at South Houston (TX), 7:00pm   


6A REGION III DISTRICT 17
Cypress Falls (Houston, TX) at Northbrook (Houston, TX), 7:00pm   

Jersey Village (Houston, TX) at Cypress Creek (Houston, TX), 7:00pm   


6A REGION IV DISTRICT 25
Bowie (Austin, TX) at Del Valle (TX), 7:30pm   

Anderson (Austin, TX) at Hays (Buda, TX), 7:30pm   

Akins (Austin, TX) at Lake Travis (Austin, TX), 7:30pm   

Austin (Austin, TX) at Westlake (Austin, TX), 7:30pm   


6A REGION IV DISTRICT 26
New Braunfels (TX) at Canyon (New Braunfels, TX), 7:30pm   

Smithson Valley (Spring Branch, TX) at Clemens (Schertz, TX), 7:30pm   

Steele (Cibolo, TX) at Judson (Converse, TX), 7:30pm   

San Marcos (TX) at East Central (San Antonio, TX), 7:30pm   


6A REGION IV DISTRICT 27
Madison (San Antonio, TX) at Churchill (San Antonio, TX), 7:30pm   

Johnson (San Antonio, TX) at Reagan (San Antonio, TX), 7:30pm   

Lee (San Antonio, TX) at South San Antonio (San Antonio, TX), 7:30pm   


6A REGION IV DISTRICT 28
Jay (San Antonio, TX) at O'Connor (Helotes, TX), 7:30pm   

Marshall (San Antonio, TX) at Stevens (San Antonio, TX), 7:30pm   


FREELANCE
Dallas Christian Home Educators (Cedar Hill, TX) at Northside HomeSchool (Conroe, TX), 7:00pm
Texas Wind (Waco, TX) at Dallas HSAA Blue (Plano, TX), 7:30pm   


SOUTHWEST PREP 3A
Cistercian (Irving, TX) at St. Andrew's/St. Stephen's Episcopal (Austin, TX), 7:00pm   

Fort Worth Country Day (Fort Worth, TX) at Cooper (The Woodlands, TX), 7:00pm   

Casady (Oklahoma City, OK) at Trinity Valley (Fort Worth, TX), 7:00pm   


SOUTHWEST PREP 4A
Episcopal (Bellaire, TX) at Episcopal (Dallas, TX), 7:00pm   

Houston Christian (Houston, TX) at Greenhill (Addison, TX), 7:00pm   

St. Mark's (Dallas, TX) at Kinkaid (Houston, TX), 7:00pm   


NON-LEAGUE
A&M Consolidated (College Station, TX) at Rouse (Leander, TX), 7:00pm   

Abernathy (TX) at Post (TX), 7:30pm   

Midland (TX) at Abilene (TX), 7:30pm   

Garrison (TX) at Alto (TX), 7:30pm   

Amarillo (TX) at Randall (Amarillo, TX), 7:00pm   

Anderson-Shiro (Anderson, TX) at Brazos Christian (Bryan, TX), 7:30pm   

Snyder (TX) at Andrews (TX), 7:00pm   

Westside (Houston, TX) at Angleton (TX), 7:00pm   

Holy Cross (San Antonio, TX) at Antonian Prep (San Antonio, TX), 7:30pm   

Archer City (TX) at Olney (TX), 7:00pm   

Arlington (TX) at Horn (Mesquite, TX), 7:30pm   

Athens (TX) at Ferris (TX), 7:30pm   

Austin (El Paso, TX) at Clint (TX), 7:00pm   

Axtell (TX) at Chilton (TX), 7:30pm   

Bandera (TX) at Comfort (TX), 7:30pm   

O'Connell (Galveston, TX) at Bay Area Christian (League City, TX), 7:00pm   

Westbury (Houston, TX) at Bay City (TX), 7:30pm   

Beckville (TX) at Hemphill (TX), 7:30pm   

Bruni (TX) at Ben Bolt (TX), 7:30pm   

Big Spring (TX) at Pecos (TX), 7:30pm   

Cornerstone Christian (San Antonio, TX) at Bishop Dunne (Dallas, TX), 7:30pm   

Blanco (TX) at Randolph (Universal City, TX), 7:30pm   

Chico (TX) at Blue Ridge (TX), 7:30pm   

Boling (TX) at Westbury Christian (Houston, TX), 7:30pm   

Hillcrest (Dallas, TX) at Bonham (TX), 7:30pm   

Bovina (TX) at Olton (TX), 7:30pm   

Bowie (Simms, TX) at Boles (Quinlan, TX), 7:30pm   

D'Hanis (TX) at Brackett (Brackettville, TX), 7:30pm   

North Forest (Houston, TX) at Brazosport (Freeport, TX), 7:00pm   

Bremond (TX) at Reicher Catholic (Waco, TX), 7:30pm   

TMI-Episcopal (San Antonio, TX) at Brentwood Christian (Austin, TX), 7:00pm   

Bridgeport (TX) at Lake Worth (TX), 7:30pm   

Breckenridge (TX) at Brock (TX), 7:30pm   

Muleshoe (TX) at Brownfield (TX), 7:30pm   

West (TX) at Brownsboro (TX), 7:30pm   

Socorro (El Paso, TX) at Burges (El Paso, TX), 7:00pm   

Wichita Falls (TX) at Burkburnett (TX), 7:30pm   

Burnet (TX) at Manor New Tech (Manor, TX), 7:30pm   

Weimar (TX) at Burton (TX), 7:30pm   

Bushland (TX) at Perryton (TX), 7:00pm   

Lone Oak (TX) at Caddo Mills (TX), 7:30pm   

Sanford-Fritch (Fritch, TX) at Canadian (TX), 7:00pm   

Canton (TX) at Mabank (TX), 7:30pm   

Smithville (TX) at Canyon Lake (Fischer, TX), 7:30pm   

New Boston (TX) at Carlisle (Price, TX), 7:30pm   

Carthage (TX) at Gilmer (TX), 7:30pm   

Cathedral (El Paso, TX) at Fabens (TX), 7:00pm   

Cayuga (TX) at Wortham (TX), 7:30pm   

Cedar Park (TX) at Cinco Ranch (Katy, TX), 6:30pm   

Tioga (TX) at Celeste (TX), 7:30pm   

Celina (TX) at Dunbar (Fort Worth, TX), 7:30pm   

Bartlett (TX) at Central Texas Christian (Temple, TX), 7:30pm   

Chapel Hill (Tyler, TX) at Bullard (TX), 7:30pm   

St. Gerard Catholic (San Antonio, TX) at Charlotte (TX), 7:00pm   

Alvarado (TX) at China Spring (TX), 7:30pm   

Clarksville (TX) at Chisum (Paris, TX), 7:30pm   

Tompkins (Katy, TX) at Clear Creek (League City, TX), 7:00pm   

Clear Falls (League City, TX) at Bellaire (TX), 7:00pm   

Clear Lake (Houston, TX) at Chavez (Houston, TX), 7:00pm   

Cole (San Antonio, TX) at Nixon-Smiley (Nixon, TX), 7:30pm   

Collinsville (TX) at Bells (TX), 7:30pm   

KIPP Houston (Houston, TX) at Colmesneil (TX), 7:30pm   

Forsan (TX) at Colorado (Colorado City, TX), 7:30pm   

La Marque (TX) at Columbia (West Columbia, TX), 7:30pm   

Caldwell (TX) at Columbus (TX), 7:30pm   

De Leon (TX) at Comanche (TX), 7:30pm   

Overton (TX) at Como-Pickton (Como, TX), 7:30pm   

Compass Academy (Odessa, TX) at Trinity (Midland, TX), 7:00pm
Gatesville (TX) at Connally (Waco, TX), 7:30pm   

Monterey (Lubbock, TX) at Cooper (Lubbock, TX), 7:00pm   

Coronado (El Paso, TX) at Eastlake (El Paso, TX), 7:00pm   

Carrizo Springs (TX) at Cotulla (TX), 7:30pm   

Crandall (TX) at Carter (Dallas, TX), 7:30pm   

Kermit (TX) at Crane (TX), 7:30pm   

Holland (TX) at Crawford (TX), 7:30pm   

Tomball Christian HomeSchool (Tomball, TX) at Crockett (TX), 7:30pm   

West Orange-Stark (Orange, TX) at Crosby (TX), 7:00pm   

Dimmitt (TX) at Crosbyton (TX), 7:00pm   

Cross Plains (TX) at Christoval (TX), 7:30pm   

Cigarroa (Laredo, TX) at Crystal City (TX), 7:30pm   

Gonzales (TX) at Cuero (TX), 7:30pm   

Trenton (TX) at Cumby (TX), 7:30pm   

St. Paul (Shiner, TX) at Cypress Christian (Houston, TX), 7:00pm   

Trinity Christian (Addison, TX) at Dallas Christian (Mesquite, TX), 7:30pm   

Tarkington (Cleveland, TX) at Danbury (TX), 7:30pm   

Graham (TX) at Decatur (TX), 7:00pm   

Harlan (San Antonio, TX) at Del Rio (TX), 7:30pm   

Canutillo (TX) at Del Valle (El Paso, TX), 7:00pm   

Evadale (TX) at Deweyville (TX), 7:00pm   

Carter-Riverside (Fort Worth, TX) at Diamond Hill-Jarvis (Fort Worth, TX), 7:30pm   

Diboll (TX) at Liberty (TX), 7:30pm   

Taylor (Katy, TX) at Dickinson (TX), 7:00pm   

Dublin (TX) at Brady (TX), 7:30pm   

Dumas (TX) at Plainview (TX), 7:00pm   

Eagle Christian Academy (Waco, TX) at Newman International Academy (Arlington, TX), 7:30pm
McCollum (San Antonio, TX) at Eagle Pass (TX), 7:30pm   

Edna (TX) at East Bernard (TX), 7:30pm   

Childress (TX) at Eastland (TX), 7:30pm   

Roma (TX) at Economedes (Edinburg, TX), 7:30pm   

Edinburg North (Edinburg, TX) at Edcouch-Elsa (Edcouch, TX), 7:30pm   

Mercedes (TX) at Edinburg (TX), 7:30pm   

Wharton (TX) at El Campo (TX), 7:30pm   

Hanks (El Paso, TX) at El Paso (TX), 7:00pm   

Era (TX) at Texoma Christian (Sherman, TX), 7:30pm   

Hereford (TX) at Estacado (Lubbock, TX), 7:30pm   

Fairfield (TX) at Palestine (TX), 7:30pm   

Falls City (TX) at Geneva (Boerne, TX), 7:30pm   

Highlands (Irving, TX) at Fellowship Academy (Kennedale, TX), 7:30pm   

First Baptist (Dallas, TX) vs. Shelbyville (TX) at All Saints Episcopal (Tyler, TX), 7:00pm   

Floydada (TX) at River Road (Amarillo, TX), 7:00pm   

KIPP Generations Collegiate (Houston, TX) at Fort Bend Christian Academy (Sugar Land, TX), 7:00pm   

Lake View (San Angelo, TX) at Fort Stockton (TX), 7:00pm   

Maypearl (TX) at Fort Worth Christian (North Richland Hills, TX), 7:30pm   

El Dorado (El Paso, TX) at Franklin (El Paso, TX), 7:00pm   

Savio (Austin, TX) at Frassati (Spring, TX), 7:00pm   

Fredericksburg (TX) at Wimberley (TX), 7:30pm   

Freer (TX) at Banquete (TX), 7:30pm   

Frenship (Wolfforth, TX) vs. Andress (El Paso, TX) at TBA, 7:00pm   

Roosevelt (Lubbock, TX) at Friona (TX), 7:00pm   

Frost (TX) at Cross Roads (Malakoff, TX), 7:30pm   

Van Alstyne (TX) at Gainesville (TX), 7:30pm   

Giddings (TX) at Yoe (Cameron, TX), 7:30pm   

Glen Rose (TX) at Sunnyvale (TX), 7:30pm   

Castleberry (Fort Worth, TX) at Godley (TX), 7:30pm   

Goliad (TX) at Rockport-Fulton (Rockport, TX), 7:30pm   

Gorman (Tyler, TX) at Redwater (TX), 7:30pm   

Grace Community (Tyler, TX) at Wills Point (TX), 7:30pm   

Bruceville-Eddy (Eddy, TX) at Granger (TX), 7:30pm   

Grapeland (TX) at Normangee (TX), 7:30pm   

Grapevine Faith Christian (Grapevine, TX) at Lincoln (Dallas, TX), 7:30pm   

Groesbeck (TX) at Eustace (TX), 7:30pm   

Kerens (TX) at Groveton (TX), 7:30pm   

Gruver (TX) at Shamrock (TX), 7:00pm   

Gunter (TX) at Pilot Point (TX), 7:30pm   

Lockney (TX) at Hale Center (TX), 7:30pm   

Hallettsville (TX) at Taft (TX), 7:30pm   

Haltom (Haltom City, TX) at North Mesquite (Mesquite, TX), 7:30pm   

Hamilton (TX) at Early (TX), 7:30pm   

Hamlin (TX) at New Home (TX), 7:30pm   

Huntington (TX) at Hamshire-Fannett (Hamshire, TX), 7:30pm   

Sharyland (Mission, TX) at Hanna (Brownsville, TX), 7:30pm   

Hardin-Jefferson (Sour Lake, TX) at Hargrave (Huffman, TX), 7:00pm   

Weslaco East (Weslaco, TX) at Harlingen (TX), 7:30pm   

Albany (TX) at Hawley (TX), 7:30pm   

Hempstead (TX) at Furr (Houston, TX), 7:00pm   

Henderson (TX) at Center (TX), 7:30pm   

Hico (TX) at Thrall (TX), 7:30pm   

Vernon (TX) at Hirschi (Wichita Falls, TX), 7:00pm   

Hitchcock (TX) at Scarborough (Houston, TX), 7:00pm   

Holliday (TX) at Bowie (TX), 7:30pm   

Maud (TX) at Honey Grove (TX), 7:30pm   

Hooks (TX) at Cooper (TX), 7:30pm   

Bel Air (El Paso, TX) at Horizon (El Paso, TX), 7:00pm   

Howe (TX) at Boyd (TX), 7:30pm   

Valley Mills (TX) at Hubbard (TX), 7:30pm   

Hughes Springs (TX) at Tatum (TX), 7:30pm   

Hull-Daisetta (Daisetta, TX) at Cushing (TX), 7:00pm   

Hutto (TX) vs. Lamar (Houston, TX) at TBA, 7:00pm   

Denver City (TX) at Idalou (TX), 7:30pm   

Industrial (Vanderbilt, TX) at Ingleside (TX), 7:30pm   

Inspired Vision (Dallas, TX) at Itasca (TX), 7:00pm   

Iowa Park (TX) at Sweetwater (TX), 7:30pm   

Iraan (TX) at Eldorado (TX), 7:30pm   

Irion County (Mertzon, TX) at Roby (TX), 7:30pm   

San Elizario (TX) at Irvin (El Paso, TX), 7:00pm   

Jacksboro (TX) at City View (Wichita Falls, TX), 7:30pm   

Jarrell (TX) at Rosebud-Lott (Rosebud, TX), 7:30pm   

Livingston (TX) at Jasper (TX), 7:30pm   

Jefferson (El Paso, TX) at Riverside (El Paso, TX), 7:00pm   

Jefferson (TX) at North Lamar (Paris, TX), 7:30pm   

Corrigan-Camden (Corrigan, TX) at Joaquin (TX), 7:30pm   

John Paul II (Plano, TX) at Legacy Christian Academy (Frisco, TX), 7:30pm   

Eastside Memorial (Austin, TX) at John Paul II (Schertz, TX), 7:30pm   

Johnson (Laredo, TX) at Southwest Legacy (Von Ormy, TX), 7:30pm   

Sinton (TX) at Jones (Beeville, TX), 7:30pm   

Natalia (TX) at Jourdanton (TX), 7:30pm   

Kelly Catholic (Beaumont, TX) at Kountze (TX), 7:30pm   

Commerce (TX) at Kemp (TX), 7:30pm   

Springtown (TX) at Kennedale (TX), 7:00pm   

King (Houston, TX) at Clear Brook (Friendswood, TX), 7:00pm   

Robstown (TX) at King (Kingsville, TX), 7:30pm   

Port Isabel (TX) at La Feria (TX), 7:30pm   

Sabinal (TX) at La Pryor (TX), 7:30pm   

Pflugerville (TX) at La Vega (Waco, TX), 7:30pm   

Lampasas (TX) at La Vernia (TX), 7:30pm   

Monte Alto (TX) at La Villa (TX), 7:30pm   

Lamar (Arlington, TX) at Richland (North Richland Hills, TX), 7:30pm   

Eastwood (El Paso, TX) at Lee (Midland, TX), 7:30pm   

Legacy Christian Academy (Beaumont, TX) at Lutheran North (Houston, TX), 7:00pm   

Northland Christian (Houston, TX) at Legacy Prep Christian Academy (Magnolia, TX), 7:00pm   

Legacy School of Sport Sciences (Spring, TX) at Village (Houston, TX), 6:00pm   

Leonard (TX) at Detroit (TX), 7:30pm   

Pampa (TX) at Levelland (TX), 7:00pm   

Hearne (TX) at Lexington (TX), 7:30pm   

Connally (Austin, TX) at Liberty Hill (TX), 7:30pm   

Atlanta (TX) at Liberty-Eylau (Texarkana, TX), 7:30pm   

Life (Waxahachie, TX) at Community (Nevada, TX), 7:30pm   

Life Oak Cliff (Dallas, TX) at North Dallas (Dallas, TX), 7:30pm   

Linden-Kildare (Linden, TX) at Hawkins (TX), 7:30pm   

Whitewright (TX) at Lindsay (TX), 7:30pm   

Florence (TX) at Little River Academy (TX), 7:30pm   

Lago Vista (TX) at Llano (TX), 7:30pm   

Lorena (TX) at Teague (TX), 7:30pm   

Lovelady (TX) at Leon (Jewett, TX), 7:30pm   

Lubbock Christian (Lubbock, TX) at Seagraves (TX), 7:30pm   

Lumberton (TX) at Concordia Lutheran (Tomball, TX), 7:30pm   

Lutheran South Academy (Houston, TX) at Royal (Brookshire, TX), 7:00pm   

Lytle (TX) at Dilley (TX), 7:30pm   

Madison (Dallas, TX) at Poly (Fort Worth, TX), 7:30pm   

Madisonville (TX) at Navasota (TX), 7:00pm   

Malakoff (TX) at Grandview (TX), 7:30pm   

Marine Military (Harlingen, TX) at Premont (TX), 7:30pm   

Marion (TX) at Hondo (TX), 7:30pm   

Marlin (TX) at Italy (TX), 7:30pm   

Mart (TX) at Riesel (TX), 7:30pm   

Mason (TX) at Ned (Tuscola, TX), 7:30pm   

McGregor (TX) at Clifton (TX), 7:30pm   

Covenant Christian (Colleyville, TX) at McKinney Christian Academy (McKinney, TX), 7:30pm   

McKinney North (McKinney, TX) at Rockwall-Heath (Rockwall, TX), 7:30pm   

Memphis (TX) at Electra (TX), 7:00pm   

Junction (TX) at Menard (TX), 7:30pm   

Coldspring-Oakhurst (Coldspring, TX) at Mexia (TX), 7:30pm   

Midland Christian (Midland, TX) at Monahans (TX), 7:30pm   

Midlothian Heritage (Midlothian, TX) at Stephenville (TX), 7:00pm   

Iola (TX) at Milano (TX), 7:30pm   

Baird (TX) at Miles (TX), 7:30pm   

Henrietta (TX) at Millsap (TX), 7:30pm   

Big Sandy (TX) at Mineola (TX), 7:30pm   

Sanger (TX) at Mineral Wells (TX), 7:30pm   

Meridian (TX) at Moody (TX), 7:30pm   

Moore (Ingram, TX) at Center Point (TX), 7:30pm   

Houston Math Science & Tech (Houston, TX) at Morton Ranch (Katy, TX), 7:30pm   

Tornillo (TX) at Mountain View (El Paso, TX), 7:00pm   

Burkeville (TX) at Mt. Enterprise (TX), 7:30pm   

Mt. Vernon (TX) at Winnsboro (TX), 7:30pm   

La Grange (TX) at Navarro (Geronimo, TX), 7:30pm   

Nazarene Christian Academy (Crowley, TX) at Ovilla Christian (Red Oak, TX), 7:30pm   

New Deal (TX) at Stanton (TX), 7:30pm   

Zapata (TX) at Nixon (Laredo, TX), 7:30pm   

Eastern Hills (Fort Worth, TX) at Nolan Catholic (Fort Worth, TX), 7:30pm   

Sherman (TX) at Northwest (Justin, TX), 7:00pm   

Orange Grove (TX) at Grulla (Rio Grande City, TX), 7:30pm   

Ozona (TX) at Harper (TX), 7:30pm   

Ganado (TX) at Palacios (TX), 7:30pm   

Palo Duro (Amarillo, TX) at Borger (TX), 7:00pm   

Vega (TX) at Panhandle (TX), 7:00pm   

Pantego Christian (Arlington, TX) at Alvord (TX), 7:30pm   

Callisburg (Gainesville, TX) at Paradise (TX), 7:30pm   

Mt. Pleasant (TX) at Paris (TX), 7:30pm   

Southwest Christian (Fort Worth, TX) at Parish Episcopal (Dallas, TX), 7:30pm   

Chapin (El Paso, TX) at Parkland (El Paso, TX), 7:00pm   

Pebble Hills (El Paso, TX) at San Angelo Central (San Angelo, TX), 7:00pm   

Pettus (TX) at Bloomington (TX), 7:30pm   

Venus (TX) at Pinkston (Dallas, TX), 7:00pm   

Rivera (Brownsville, TX) at Pioneer (Mission, TX), 7:30pm   

Gladewater (TX) at Pleasant Grove (Texarkana, TX), 7:30pm   

Devine (TX) at Pleasanton (TX), 7:30pm   

Ponder (TX) at S & S Consolidated (Sadler, TX), 7:30pm   

Poteet (Mesquite, TX) at Lee (Tyler, TX), 7:30pm   

Johnson (Johnson City, TX) at Poth (TX), 7:30pm   

Pottsboro (TX) at Aubrey (TX), 7:30pm   

Liberty Christian (Argyle, TX) at Prestonwood Christian (Plano, TX), 7:00pm   

Temple Christian (Fort Worth, TX) at Prince of Peace (Carrollton, TX), 7:30pm   

Ralls (TX) at Quanah (TX), 7:00pm   

Krum (TX) at Ranchview (Irving, TX), 7:30pm   

Raymondville (TX) at St. Joseph Academy (Brownsville, TX), 7:30pm   

Reagan County (Big Lake, TX) at McCamey (TX), 7:30pm   

Hebbronville (TX) at Refugio (TX), 7:30pm   

Regents (Austin, TX) at Central Catholic (San Antonio, TX), 7:30pm   

Luling (TX) at Rice (Altair, TX), 7:30pm   

Rio Hondo (TX) at Hidalgo (TX), 7:30pm   

Prairiland (Pattonville, TX) at Rivercrest (Bogata, TX), 7:30pm   

Rockdale (TX) at Hyde Park (Austin, TX), 7:00pm   

Rockwall (TX) at Martin (Arlington, TX), 7:30pm   

Bosqueville (Waco, TX) at Rogers (TX), 7:30pm   

Roscoe (TX) at Munday (TX), 7:00pm   

Kenedy (TX) at Runge (TX), 7:00pm   

Elkhart (TX) at Sabine (Gladewater, TX), 7:30pm   

Louise (TX) at Sacred Heart (Hallettsville, TX), 7:30pm   

Petrolia (TX) at Sacred Heart (Muenster, TX), 7:00pm   

Taylor (TX) at Salado (TX), 7:30pm   

United (Laredo, TX) at San Benito (TX), 7:30pm   

Brooks Academy of Science & Engineering (San Antonio, TX) at San Marcos Academy (San Marcos, TX), 7:30pm   

San Saba (TX) vs. Snook (TX) at TBA, 7:30pm   

Progreso (TX) at Santa Rosa (TX), 7:30pm   

Santo (TX) at Rio Vista (TX), 7:30pm   

Flatonia (TX) at Schulenburg (TX), 7:30pm   

Bellville (TX) at Sealy (TX), 7:30pm   

Seminole (TX) at Greenwood (Midland, TX), 7:00pm   

Windthorst (TX) at Seymour (TX), 7:00pm   

Dalhart (TX) at Shallowater (TX), 7:00pm   

Shelton (Dallas, TX) at Founders Classical Academy (Lewisville, TX), 7:00pm   

Shepherd (TX) at Splendora (TX), 7:30pm   

Tidehaven (El Maton, TX) at Shiner (TX), 7:30pm   

Silsbee (TX) at Bridge City (TX), 7:00pm   

Kaufer (Riviera, TX) at Skidmore-Tynan (Skidmore, TX), 7:30pm   

Coahoma (TX) at Slaton (TX), 7:30pm   

Southwest (San Antonio, TX) at United South (Laredo, TX), 7:30pm   

Stratford (TX) at Spearman (TX), 7:00pm   

Spring Hill (Longview, TX) at Rusk (TX), 7:30pm   

Springlake-Earth (Earth, TX) vs. Booker (TX) at Highland Park (Amarillo, TX), 7:30pm   

Brazos (Wallis, TX) at St. John XXIII (Katy, TX), 7:00pm   

St. Mary's Hall (San Antonio, TX) at Poteet (TX), 7:30pm   

St. Pius X (Houston, TX) at Manor (TX), 7:00pm   

St. Thomas Catholic (Houston, TX) at Stafford (TX), 7:30pm   

Haskell (TX) at Stamford (TX), 7:30pm   

Boys Ranch (TX) at Sudan (TX), 7:30pm   

Trinity Christian (Lubbock, TX) at Sundown (TX), 7:30pm   

Sweeny (TX) at Fulshear (TX), 7:30pm   

Tahoka (TX) at Littlefield (TX), 7:30pm   

Americas (El Paso, TX) at Tascosa (Amarillo, TX), 7:30pm   

San Augustine (TX) at Tenaha (TX), 7:30pm   

Kilgore (TX) at Texas (Texarkana, TX), 7:30pm   

Lake Country Christian (Fort Worth, TX) at The Woodlands Christian Academy (The Woodlands, TX), 7:00pm   

Thorndale (TX) at Dawson (TX), 7:30pm   

Three Rivers (TX) at Karnes City (TX), 7:30pm   

West Sabine (Pineland, TX) at Timpson (TX), 7:30pm   

Goldthwaite (TX) at Tolar (TX), 7:30pm   

Tyler (Tyler, TX) at Trinity (Euless, TX), 7:30pm   

New Waverly (TX) at Trinity (TX), 7:30pm   

Trinity Christian (Cedar Hill, TX) at Melissa (TX), 7:30pm   

Trinity Christian (Willow Park, TX) at Brook Hill (Bullard, TX), 7:30pm   

Hillsboro (TX) at Troy (TX), 7:30pm   

Tulia (TX) at Sunray (TX), 7:00pm   

Valley View (Pharr, TX) at Donna North (Donna, TX), 7:30pm   

Valley View (TX) at Nocona (TX), 7:30pm   

Van (TX) at Pittsburg (TX), 7:30pm   

Van Horn (TX) at Anthony (TX), 7:30pm   

Second Baptist (Houston, TX) at Van Vleck (TX), 7:30pm   

Vela (Edinburg, TX) at Los Fresnos (TX), 7:30pm   

Vidor (TX) at Little Cypress-Mauriceville (Orange, TX), 7:00pm   

Wall (TX) at Sonora (TX), 7:30pm   

Harlingen South (Harlingen, TX) at Weslaco (TX), 7:30pm   

John Paul II (Corpus Christi, TX) at West Oso (Corpus Christi, TX), 7:30pm   

Westwood (Palestine, TX) at West Rusk (New London, TX), 7:30pm   

Wellington (TX) at West Texas (Stinnett, TX), 7:00pm   

Western Hills (Fort Worth, TX) at Ford (Quinlan, TX), 7:30pm   

Highland Park (Amarillo, TX) at Wheeler (TX), 7:00pm   

Rains (Emory, TX) at White Oak (TX), 7:30pm   

Farmersville (TX) at Whitesboro (TX), 7:30pm   

Robinson (TX) at Whitney (TX), 7:30pm   

Roosevelt (Dallas, TX) at Wilmer-Hutchins (Dallas, TX), 7:30pm   

Wink (TX) at Alpine (TX), 7:30pm   

Winn (Eagle Pass, TX) at Pearsall (TX), 7:30pm   

Ranger (TX) at Winters (TX), 7:30pm   

Tom Bean (TX) at Wolfe City (TX), 7:30pm   

Somerville (TX) at Woodsboro (TX), 7:00pm   

Yates (Houston, TX) at Washington (Houston, TX), 7:00pm   

Needville (TX) at Yoakum (TX), 7:30pm   

Yorktown (TX) at Stockdale (TX), 7:30pm   

Bowie (El Paso, TX) at Ysleta (El Paso, TX), 7:00pm   


INTERSTATE
Coronado (Lubbock, TX) vs. Clovis (NM) at TBA   

Farwell (TX) vs. Texico (NM) at TBA, 7:30pm   

Longview (TX) at Ruston (LA), 7:00pm   

Broward International (Hollywood, FL) at Permian (Odessa, TX), 7:00pm   

Texas School for the Deaf (Austin, TX) at Model School for the Deaf (Washington, DC), 7:00pm   


1A 6 MAN 2 REGION I DISTRICT 1 (6 MAN)
Hedley (TX) at Higgins (TX), 7:30pm

TAIAO DIVISION 1 (6 MAN)
Stephenville FAITH (Stephenville, TX) vs. FEAST HomeSchool (San Antonio, TX) at TBA, 7:30pm
Williamson County HomeSchool (Austin, TX) at Austin Achieve (Austin, TX), 7:30pm

TAIAO DIVISION 2 (6 MAN)
CHANT HomeSchool (Dallas, TX) at Tribe Warriors (Bastrop, TX), 7:30pm

TAPPS SIX-MAN DIVISION III DISTRICT 2 (6 MAN)
Tyler Street Christian Academy (Dallas, TX) at Faustina Academy (Irving, TX), 7:00pm

TCAL (6 MAN)
Arlington Heights Christian (Corpus Christi, TX) at Annapolis Christian Academy (Corpus Christi, TX), 7:00pm
King's Academy (Tyler, TX) at Texas Christian (Houston, TX), 6:30pm

TCAL LONE STAR CHRISTIAN (6 MAN)
River City Christian (San Antonio, TX) at Brigade of St. Michael the Archangel (Canyon Lake, TX), 7:00pm

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Allen Academy (Bryan, TX) at Holy Trinity Catholic (Temple, TX), 7:00pm
Alpha Omega Academy (Huntsville, TX) at BVCHEA HomeSchool (Bryan, TX), 7:00pm
Amherst (TX) at Wellman-Union (Wellman, TX), 7:30pm
Aspermont (TX) at Knox City (TX), 7:30pm
Austin Royals HomeSchool (Austin, TX) at Richland Springs (TX), 7:30pm
Avalon (TX) at Walnut Springs (TX), 7:00pm
Benjamin (TX) at Northside (Vernon, TX), 7:30pm
Bluff Dale (TX) at Lingleville (TX), 7:30pm
Blum (TX) at Evant (TX), 7:30pm
Bronte (TX) at Santa Anna (TX), 7:30pm
Bryson (TX) at Abbott (TX), 7:30pm
Buena Vista (Imperial, TX) at Garden City (TX), 7:30pm
Bynum (TX) at Gustine (TX), 7:30pm
Chester (TX) at Community Christian (Orange, TX), 6:30pm
Christian Heritage (Longview, TX) at Fannindel (Ladonia, TX), 7:30pm
Christian School at Castle Hills (San Antonio, TX) at Leakey (TX), 7:30pm
Concordia (Round Rock, TX) at Buckholts (TX), 7:30pm
Coolidge (TX) at Jonesboro (TX), 7:30pm
Cornerstone Christian Academy (McKinney, TX) at Savoy (TX), 7:30pm
Covenant Christian (Conroe, TX) at Living Stones Christian (Alvin, TX), 7:00pm
Covington (TX) at Morgan (TX), 7:30pm
Dallas Academy (Dallas, TX) at Westlake Academy (Westlake, TX), 5:00pm
Dallas Lutheran (Dallas, TX) at Lutheran (San Antonio, TX), 7:00pm
Dell City (TX) at Faith Christian (El Paso, TX)
Faith Academy (Marble Falls, TX) at Cherokee (TX), 7:30pm
Faith Academy (Victoria, TX) at Baytown Christian (Baytown, TX), 7:00pm
Follett (TX) at Happy (TX), 7:30pm
Forestburg (TX) at Calvary Academy (Denton, TX), 7:30pm
Fort Hancock (TX) at Fort Davis (TX), 7:30pm
Gold-Burg (Bowie, TX) at Perrin-Whitt (Perrin, TX), 7:30pm
Grady (Lenorah, TX) at Grandfalls-Royalty (Grandfalls, TX), 7:30pm
Groom (TX) at Cotton Center (TX), 7:30pm
Heritage Christian Academy (Haslet, TX) at Coram Deo Academy (Plano, TX), 7:30pm
Highland (Roscoe, TX) at Loraine (TX), 7:30pm
Iredell (TX) at Gordon (TX), 7:30pm
Johnson County Lions (Joshua, TX) at Saint Jo (TX), 7:30pm
Kopperl (TX) at Oglesby (TX), 7:30pm
Kress (TX) at Hart (TX), 7:30pm
Lazbuddie (TX) at All Saints (Lubbock, TX), 5:30pm
Leverett's Chapel (TX) at Trinity School of Texas (Longview, TX), 7:30pm
Live Oak Classical (Waco, TX) at Methodist Children's Home (Waco, TX), 7:30pm
Logos Prep Academy (Sugar Land, TX) at High Island (TX), 7:30pm
Lometa (TX) at Mullin (TX), 7:30pm
Lorenzo (TX) at Anton (TX), 7:30pm
Lueders-Avoca (Avoca, TX) at Blackwell (TX), 7:30pm
Meadow (TX) at Klondike (Lamesa, TX), 7:30pm
Memorial Christian Academy (Killeen, TX) at Hill Country Christian (San Marcos, TX), 7:30pm
Motley County (Matador, TX) at Crowell (TX), 7:30pm
Mount Calm (TX) at Penelope (TX), 7:30pm
Mount Carmel Academy (Houston, TX) at Grace Christian Academy (Houston, TX)
Nazareth (TX) at Morton (TX), 7:30pm
North Central Texas Academy (Granbury, TX) at Heritage Christian (Rockwall, TX), 7:30pm
Notre Dame Catholic (Wichita Falls, TX) at Chillicothe (TX), 7:30pm
Nueces Canyon (Barksdale, TX) at Winston (San Antonio, TX), 7:30pm
O'Donnell (TX) at Petersburg (TX), 7:30pm
Our Lady of the Hills (Kerrville, TX) at Medina (TX), 7:30pm
Paint Creek (Haskell, TX) at Patton Springs (Afton, TX), 7:30pm
Paint Rock (TX) at Panther Creek (Valera, TX), 7:30pm
Parkview Christian (Waco, TX) at Gholson (Waco, TX), 7:30pm
Rankin (TX) at Westbrook (TX), 7:30pm
Rochelle (TX) at Eden (TX), 7:30pm
Ropes (Ropesville, TX) at Hermleigh (TX), 7:30pm
Rotan (TX) at Moran (TX), 7:30pm
Round Rock Christian Academy (Round Rock, TX) at Prairie Lea (TX), 7:00pm
San Jacinto Christian Academy (Amarillo, TX) at Plainview Christian (Plainview, TX), 7:30pm
Sanderson (TX) at Lubbock Titans (Lubbock, TX), 7:30pm
Sidney (TX) at Cranfills Gap (TX), 7:30pm
Silverton (TX) at White Deer (TX), 7:30pm
Southland (TX) at Spur (TX), 7:30pm
St. Paul's Prep (Arlington, TX) at Oakwood (TX), 7:30pm
Sterling City (TX) at Sands (Ackerly, TX), 7:30pm
Strawn (TX) vs. Borden County (Gail, TX) at TBA, 7:30pm
Summit Christian Academy (Cedar Park, TX) at Hill Country Christian (Austin, TX), 7:30pm
THESA (Fort Worth, TX) at May (TX), 7:30pm
Three Way (Stephenville, TX) at Blanket (TX), 7:30pm
Trent (TX) at Rule (TX), 7:30pm
Trinidad (TX) at Fruitvale (TX), 7:30pm
Tyler HEAT (Tyler, TX) at Apple Springs (TX), 7:00pm
Union Hill (Gilmer, TX) at Aquilla (TX), 7:30pm
Universal Academy (Irving, TX) at Covenant Classical (Fort Worth, TX), 7:30pm
Valley (Turkey, TX) at Paducah (TX), 7:30pm
Vanguard College Prep (Waco, TX) at Harvest Christian Academy (Watauga, TX), 7:30pm
Veribest (TX) vs. Brookesmith (TX) at TBA, 7:30pm
Veritas Academy (Austin, TX) at Faith West Academy (Katy, TX), 7:00pm
Victoria Cobra HomeSchool (Victoria, TX) at Fayette County HomeSchool (La Grange, TX), 7:30pm
Water Valley (TX) at Ira (TX), 7:30pm
Weatherford Christian (Weatherford, TX) at Cornerstone Christian Academy (Granbury, TX)
Whitharral (TX) at Whiteface (TX), 7:30pm
Wilson (TX) at Jayton (TX), 7:30pm
Woodson (TX) at Newcastle (TX), 7:30pm
Zephyr (TX) at Gorman (TX), 7:30pm



Saturday, September 22nd

5A-1 REGION I DISTRICT 3
Saginaw (TX) at Arlington Heights (Fort Worth, TX), 7:00pm   


5A-1 REGION IV DISTRICT 16
Lopez (Brownsville, TX) at Porter (Brownsville, TX), 7:00pm   


5A-2 REGION III DISTRICT 11
Sharpstown (Houston, TX) at Sterling (Houston, TX), 6:00pm   


6A REGION II DISTRICT 14
Cypress Lakes (Katy, TX) at Cypress Springs (Cypress, TX), 6:00pm   


6A REGION II DISTRICT 15
Conroe (TX) at Klein Oak (Spring, TX), 6:00pm   


6A REGION III DISTRICT 22
Summer Creek (Houston, TX) at Dobie (Houston, TX), 6:00pm   


6A REGION III DISTRICT 17
Cy-Fair (Cypress, TX) at Memorial (Houston, TX), 6:00pm   


6A REGION IV DISTRICT 27
MacArthur (San Antonio, TX) at Roosevelt (San Antonio, TX), 7:00pm   


6A REGION IV DISTRICT 28
Brandeis (San Antonio, TX) at Clark (San Antonio, TX), 7:00pm   

Warren (San Antonio, TX) at Holmes (San Antonio, TX), 7:00pm   


NON-LEAGUE
A Plus Academy (Dallas, TX) vs. Calvary Christian (Fort Worth, TX) at All Saints (Fort Worth, TX), 5:30pm   

All Saints Episcopal (Tyler, TX) at Cristo Rey Jesuit (Houston, TX), 12:00pm
Bishop Lynch (Dallas, TX) at Wyatt (Fort Worth, TX), 7:30pm   

Coram Deo Academy (Flower Mound, TX) at Covenant (Dallas, TX), 1:00pm   

Katy (TX) at Clear Springs (League City, TX), 6:00pm   

Alvin (TX) at Mayde Creek (Houston, TX), 6:00pm   

Rocksprings (TX) vs. Benavides (TX) at TBA, 5:00pm   

St. Anthony (San Antonio, TX) at KIPP Sunnyside (Houston, TX), 2:00pm   

Wheatley (Houston, TX) at Kashmere (Houston, TX), 6:00pm   


INTERSTATE
Autonoma de Nuevo Leon (Monterrey, Mexico) at College Station (TX), 12:00pm

TAIAO DIVISION 2 (6 MAN)
NYOS Charter (Austin, TX) at Fort Bend Chargers HomeSchool (Sugar Land, TX), 3:00pm

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Abilene Christian (Abilene, TX) at Wylie Prep Academy (Wylie, TX), 4:00pm
Emery-Weiner (Houston, TX) at Brazosport Christian (Lake Jackson, TX), 7:00pm
Exel HomeSchool (Wills Point, TX) at East Texas Christian Academy (Tyler, TX), 1:00pm
Kingdom Prep Academy (Lubbock, TX) at West Texas HomeSchool (Odessa, TX), 3:00pm
Lakehill Prep (Dallas, TX) at Greenville Christian (Greenville, TX), 11:00am
Lakeland Christian Academy (Lewisville, TX) at UME Prep Academy (Dallas, TX), 1:00pm
McLean (TX) vs. Balmorhea (TX) at Borden County (Gail, TX), 6:30pm
Robert Lee (TX) at Rising Star (TX), 6:00pm
WINGS HomeSchool (Corpus Christi, TX) at Atonement Academy (San Antonio, TX), 7:30pm
Wichita Christian (Wichita Falls, TX) vs. Loop (TX) at Guthrie (TX), 2:00pm