2018 OHIO 9/28 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    NOTE: NO PROJECTED SCORES UNTIL OCTOBER


Thursday, September 27th

OHIO CAPITAL - OHIO
Lincoln (Gahanna, OH) at Pickerington Central (Pickerington, OH), 7:00pm

SOUTHWESTERN BUCKEYE - SOUTHWESTERN
Oakwood (Dayton, OH) at Brookville (OH), 7:00pm

TOLEDO CITY
Start (Toledo, OH) at Waite (Toledo, OH), 7:00pm

NON-LEAGUE
Garfield Heights (OH) at Valley Forge (Parma Heights, OH), 7:00pm



Friday, September 28th

AKRON CITY
Firestone (Akron, OH) at North (Akron, OH), 7:00pm
Kenmore/Garfield (Akron, OH) at East (Akron, OH), 7:00pm

ALL-AMERICAN - BLUE
Champion (Warren, OH) at Newton Falls (OH), 7:00pm
LaBrae (Leavittsburg, OH) at Liberty (Youngstown, OH), 7:00pm
Memorial (Campbell, OH) at Girard (OH), 7:00pm

ALL-AMERICAN - GOLD
Harding (Warren, OH) at Lakeside (Ashtabula, OH), 7:00pm

ALL-AMERICAN - WHITE
Lakeview (Cortland, OH) at Jefferson (OH), 7:00pm
McKinley (Niles, OH) at Hubbard (OH), 7:00pm
Struthers (OH) at Poland Seminary (Poland, OH), 7:00pm

BLANCHARD VALLEY
Arcadia (OH) at Pandora-Gilboa (Pandora, OH), 7:00pm
Arlington (OH) at Van Buren (OH), 7:00pm
Liberty-Benton (Findlay, OH) at Riverdale (Mt. Blanchard, OH), 7:00pm
McComb (OH) at Leipsic (OH), 7:00pm
North Baltimore (OH) at Cory-Rawson (Rawson, OH), 7:00pm
Vanlue (OH) at Hopewell-Loudon (Bascom, OH), 7:00pm

BUCKEYE 8
Martins Ferry (OH) at East Liverpool (OH), 7:30pm
St. Clairsville (OH) at Harrison Central (Cadiz, OH), 7:00pm

CENTRAL BUCKEYE - KENTON TRAIL
Bellefontaine (OH) at Kenton Ridge (Springfield, OH), 7:00pm
Tecumseh (New Carlisle, OH) at Shawnee (Springfield, OH), 7:00pm

CENTRAL BUCKEYE - MAD RIVER
Logan (Bellefontaine, OH) at Indian Lake (Lewistown, OH), 7:00pm
Urbana (OH) at Northwestern (Springfield, OH), 7:00pm

CENTRAL CATHOLIC
Bishop Watterson (Columbus, OH) at Bishop Hartley (Columbus, OH), 7:00pm
St. Charles (Columbus, OH) at St. Francis de Sales (Columbus, OH), 7:00pm

CHAGRIN VALLEY - CHAGRIN
Beachwood (OH) at Geneva (OH), 7:00pm
Chagrin Falls (OH) at Orange (Pepper Pike, OH), 7:00pm
Harvey (Painesville, OH) at West Geauga (Chesterland, OH), 7:00pm

CHAGRIN VALLEY - VALLEY
Berkshire (Burton, OH) at Independence (OH), 7:00pm
Cuyahoga Heights (Cleveland, OH) at Kirtland (OH), 7:00pm
Harding (Fairport Harbor, OH) at Cardinal (Middlefield, OH), 7:00pm
Wickliffe (OH) at Richmond Heights (OH), 7:00pm

CINCINNATI HILLS
Finneytown (Cincinnati, OH) at Taylor (Cleves, OH), 7:00pm
Indian Hill (Cincinnati, OH) at Mariemont (Cincinnati, OH), 7:00pm
Reading (OH) at Madeira (Cincinnati, OH), 7:00pm
Wyoming (Cincinnati, OH) at Deer Park (Cincinnati, OH), 7:00pm

COLUMBUS CITY - NORTH
Centennial (Columbus, OH) at East (Columbus, OH), 7:00pm
Linden-McKinley (Columbus, OH) at Mifflin (Columbus, OH), 7:00pm
Northland (Columbus, OH) at Whetstone (Columbus, OH), 7:00pm

COLUMBUS CITY - SOUTH
Africentric Early College (Columbus, OH) at South (Columbus, OH), 7:00pm
Independence (Columbus, OH) at West (Columbus, OH), 7:00pm
Marion-Franklin (Columbus, OH) at Eastmoor Academy (Columbus, OH), 7:00pm
Walnut Ridge (Columbus, OH) at Briggs (Columbus, OH), 7:00pm

CROSS COUNTY
Arcanum (OH) at Bethel (Tipp City, OH), 7:00pm
Fort Loramie (OH) at Twin Valley South (West Alexandria, OH), 7:00pm
Miami East (Casstown, OH) at Covington (OH), 7:00pm
Mississinawa Valley (Union City, OH) at Ansonia (OH), 7:00pm
Tri-County North (Lewisburg, OH) at National Trail (New Paris, OH), 7:00pm
Tri-Village (New Madison, OH) at Bradford (OH), 7:00pm

EAST CENTRAL OHIO - GRAY
Coshocton (OH) at Meadowbrook (Byesville, OH), 7:00pm

EASTERN CINCINNATI
Loveland (OH) at West Clermont (Cincinnati, OH), 7:00pm
Milford (OH) at Anderson (Cincinnati, OH), 7:00pm
Walnut Hills (Cincinnati, OH) at Turpin (Cincinnati, OH), 7:00pm
Withrow (Cincinnati, OH) at Kings (Kings Mill, OH), 7:00pm

EASTERN OHIO
Anderson (Lisbon, OH) at Leetonia (OH), 7:00pm
East Palestine (OH) at Southern (Salineville, OH), 7:00pm
Toronto (OH) at Columbiana (OH), 7:00pm
United (Hanoverton, OH) at Wellsville (OH), 7:00pm

FEDERAL
GlenOak (Canton, OH) at Jackson (Massillon, OH), 7:00pm
Hoover (North Canton, OH) at Perry (Massillon, OH), 7:00pm
McKinley (Canton, OH) at Lake (Uniontown, OH), 7:00pm

FIRELANDS
Mapleton (Ashland, OH) at South Central (Greenwich, OH), 7:00pm
Monroeville (OH) at New London (OH), 7:00pm
Plymouth (OH) at Western Reserve (Collins, OH), 7:00pm

FREELANCE
Canton Central Catholic (Canton, OH) at South Range (Canfield, OH), 7:00pm

FRONTIER
Chillicothe (OH) at Hillsboro (OH), 7:00pm
McClain (Greenfield, OH) at Miami Trace (Washington Courthouse, OH), 7:00pm
Washington (Washington Courthouse, OH) at Jackson (OH), 7:00pm

GREAT LAKES
Bay (Bay Village, OH) at Rocky River (OH), 7:00pm
Elyria Catholic (Elyria, OH) at Parma (OH), 7:00pm
Normandy (Parma, OH) at Holy Name (Parma Heights, OH), 7:00pm

GREATER CATHOLIC - SOUTH
Archbishop Moeller (Cincinnati, OH) at La Salle (Cincinnati, OH), 7:00pm
St. Xavier (Cincinnati, OH) at Elder (Cincinnati, OH), 7:00pm

GREATER CLEVELAND
Mentor (OH) at Medina (OH), 7:00pm
Solon (OH) at Brunswick (OH), 7:00pm
Strongsville (OH) at Euclid (OH), 7:00pm

GREATER MIAMI
Hamilton (OH) at Colerain (Cincinnati, OH), 7:00pm
Lakota East (Liberty Township, OH) at Oak Hills (Cincinnati, OH), 7:00pm
Mason (Mason, OH) at Lakota West (West Chester, OH), 7:00pm
Princeton (Cincinnati, OH) at Fairfield (OH), 7:00pm
Sycamore (Cincinnati, OH) at Middletown (OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - CENTRAL
Wayne (Huber Heights, OH) at Centerville (OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - NATIONAL WEST
Lebanon (OH) at Northmont (Clayton, OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - NORTH
Butler (Vandalia, OH) at Greenville (OH), 7:00pm
Piqua (OH) at Sidney (OH), 7:00pm
Tippecanoe (Tipp City, OH) at Troy (OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - SOUTH
Fairborn (OH) at Stebbins (Riverside, OH), 7:00pm
West Carrollton (OH) at Trotwood-Madison (Trotwood, OH), 7:00pm

GREEN MEADOWS
Antwerp (OH) at Ayersville (Defiance, OH), 7:00pm
Hicksville (OH) at Edgerton (OH), 7:00pm
Tinora (Defiance, OH) at Holgate (OH), 7:00pm
Wayne Trace (Haviland, OH) at Fairview (Sherwood, OH), 7:00pm

INTER-VALLEY - NORTH
East Canton (OH) at Malvern (OH), 7:00pm
Sandy Valley (Magnolia, OH) at Tuscarawas Central Catholic (New Philadelphia, OH), 7:00pm
Strasburg-Franklin (Strasburg, OH) at Buckeye Trail (Lore City, OH), 7:00pm

INTER-VALLEY - SOUTH
Garaway (Sugarcreek, OH) at Claymont (Uhrichsville, OH), 7:00pm
Indian Valley (Gnadenhutten, OH) at Ridgewood (West Lafayette, OH), 7:00pm
Newcomerstown (OH) at Tuscarawas Valley (Zoarville, OH), 7:00pm

KNOX MORROW
Cardington-Lincoln (Cardington, OH) at Northmor (Galion, OH), 7:00pm
East Knox (Howard, OH) at Centerburg (OH), 7:00pm
Fredericktown (OH) at Danville (OH), 7:00pm
Highland (Marengo, OH) at Mt. Gilead (OH), 7:00pm

LAKE ERIE
Bedford (OH) at Maple Heights (OH), 7:00pm
Lorain (OH) at Cleveland Heights (OH), 7:00pm
Shaw (East Cleveland, OH) at Warrensville Heights (Warrensville, OH), 7:00pm

LICKING COUNTY - BUCKEYE
Licking Heights (Pataskala, OH) at Granville (OH), 7:00pm
Licking Valley (Newark, OH) at Lakewood (Hebron, OH), 7:00pm

LICKING COUNTY - CARDINAL
Johnstown-Monroe (Johnstown, OH) at Northridge (Johnstown, OH), 7:00pm
Utica (OH) at Newark Catholic (Newark, OH), 7:00pm

MAHONING VALLEY
Jackson-Milton (North Jackson, OH) at McDonald (OH), 7:00pm
McKinley (Sebring, OH) at Springfield (New Middletown, OH), 7:00pm
Mineral Ridge (OH) at Waterloo (Atwater, OH), 7:00pm
Western Reserve (Berlin Center, OH) at Lowellville (OH), 7:00pm

MIAMI VALLEY - GRAY
Lockland (OH) at Clark Montessori (Cincinnati, OH), 7:00pm
St. Bernard-Elmwood Place (St. Bernard, OH) at New Miami (Hamilton, OH), 7:00pm

MIAMI VALLEY - SCARLET
Cincinnati Country Day (Cincinnati, OH) at Miami Valley Christian Academy (Cincinnati, OH), 7:00pm
North College Hill (Cincinnati, OH) at Cincinnati Hills Christian Academy (Cincinnati, OH), 7:00pm
Summit Country Day (Cincinnati, OH) at Norwood (OH), 7:00pm

MID-BUCKEYE
Crestline (OH) at Lucas (OH), 7:00pm

MID-OHIO
Buckeye Valley (Delaware, OH) at Ontario (Mansfield, OH), 7:00pm
Harding (Marion, OH) at Galion (OH), 7:00pm
North Union (Richwood, OH) at Pleasant (Marion, OH), 7:00pm
River Valley (Caledonia, OH) at Clear Fork (Bellville, OH), 7:00pm

MID-STATE - BUCKEYE
Bloom-Carroll (Carroll, OH) at Circleville (OH), 7:00pm
Fairfield Union (Lancaster, OH) at Teays Valley (Ashville, OH), 7:00pm
Logan Elm (Circleville, OH) at Hamilton Township (Columbus, OH), 7:00pm

MID-STATE - CARDINAL
Bishop Rosecrans (Zanesville, OH) at Worthington Christian (Worthington, OH), 7:00pm
Fairfield Christian Academy (Lancaster, OH) at Berne Union (Sugar Grove, OH), 7:00pm
Grove City Christian (Grove City, OH) at Fisher Catholic (Lancaster, OH), 7:00pm

MID-STATE - OHIO
Bexley (Columbus, OH) at Liberty Union (Baltimore, OH), 7:00pm
London (OH) at Columbus Academy (Gahanna, OH), 7:00pm
Whitehall-Yearling (Whitehall, OH) at Grandview Heights (Columbus, OH), 7:00pm

MIDWEST
Fort Recovery (OH) at Parkway (Rockford, OH), 7:30pm
Marion Local (Maria Stein, OH) at St. Henry (OH), 7:30pm
Minster (OH) at St. John's (Delphos, OH), 7:30pm
New Bremen (OH) at Coldwater (OH), 7:30pm
Versailles (OH) at Anna (OH), 7:30pm

MUSKINGUM VALLEY
Maysville (Zanesville, OH) at Morgan (McConnelsville, OH), 7:00pm
New Lexington (OH) at Tri-Valley (Dresden, OH), 7:00pm
Philo (Duncan Falls, OH) at Sheridan (Thornville, OH), 7:00pm
West Muskingum (Zanesville, OH) at Glenn (New Concord, OH), 7:00pm

NORTH COAST - BLUE
Benedictine (Cleveland, OH) at Archbishop Hoban (Akron, OH), 7:00pm
Lake Catholic (Mentor, OH) at Walsh Jesuit (Cuyahoga Falls, OH), 7:00pm
Notre Dame-Cathedral Latin (Chardon, OH) at Padua Franciscan (Parma, OH), 7:00pm

NORTH COAST - WHITE
Aquinas (Louisville, OH) at Kennedy (Warren, OH), 7:00pm
Gilmour Academy (Gates Mills, OH) at Trinity (Garfield Heights, OH), 7:00pm

NORTHEASTERN
Grand Valley (Orwell, OH) at Pymatuning Valley (Andover, OH), 7:00pm
Newbury (OH) at Chalker (Southington, OH), 7:00pm
Windham (OH) at Mathews (Vienna, OH), 7:00pm

NORTHEASTERN BUCKEYE
Canton South (Canton, OH) at Alliance (OH), 7:00pm
Marlington (Alliance, OH) at Salem (OH), 7:00pm
West Branch (Beloit, OH) at Carrollton (OH), 7:00pm

NORTHERN 10
Bucyrus (OH) at Buckeye Central (New Washington, OH), 7:00pm
Mohawk (Sycamore, OH) at Colonel Crawford (North Robinson, OH), 7:00pm
Upper Sandusky (OH) at Carey (OH), 7:00pm
Wynford (Bucyrus, OH) at Seneca East (Attica, OH), 7:00pm

NORTHERN BUCKEYE
Fostoria (OH) at Eastwood (Pemberville, OH), 7:00pm
Genoa (OH) at Elmwood (Bloomdale, OH), 7:00pm
Lake (Millbury, OH) at Rossford (OH), 7:00pm
Woodmore (Elmore, OH) at Otsego (Tontogany, OH), 7:00pm

NORTHERN LAKES
Bowling Green (OH) at Perrysburg (OH), 7:00pm
Northview (Sylvania, OH) at Napoleon (OH), 7:00pm
Springfield (Holland, OH) at Southview (Sylvania, OH), 7:00pm
Wayne (Whitehouse, OH) at Maumee (OH), 7:00pm

NORTHWEST
Ada (OH) at Columbus Grove (OH), 7:00pm
Allen East (Harrod, OH) at Bluffton (OH), 7:00pm
Crestview (Convoy, OH) at Spencerville (OH), 7:00pm

NORTHWEST CENTRAL
Hardin Northern (Dola, OH) at Lehman Catholic (Sidney, OH), 7:00pm
Ridgemont (Mount Victory, OH) at Elgin (Marion, OH), 7:00pm
Upper Scioto Valley (McGuffey, OH) at Perry (Lima, OH), 7:00pm
Waynesfield-Goshen (Waynesfield, OH) at Riverside (De Graff, OH), 7:00pm

NORTHWEST OHIO
Bryan (OH) at Archbold (OH), 7:00pm
Delta (OH) at Evergreen (Metamora, OH), 7:00pm
Henry (Hamler, OH) at Swanton (OH), 7:00pm
Liberty Center (OH) at Wauseon (OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - BUCKEYE
Olentangy Orange (Lewis Center, OH) at Westerville North (Westerville, OH), 7:00pm
Westerville Central (Westerville, OH) at Olentangy Liberty (Powell, OH), 7:00pm
Westerville South (Westerville, OH) at Olentangy (Lewis Center, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - CAPITAL
Canal Winchester (OH) at New Albany (OH), 7:00pm
Franklin Heights (Columbus, OH) at Groveport-Madison (Groveport, OH), 7:00pm
Newark (OH) at Big Walnut (Sunbury, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - CARDINAL
Hilliard Bradley (Hilliard, OH) at Dublin Scioto (Dublin, OH), 7:00pm
Hilliard Darby (Hilliard, OH) at Berlin (Delaware, OH), 7:00pm
Worthington (Worthington, OH) at Dublin Jerome (Dublin, OH), 7:00pm
Worthington Kilbourne (Columbus, OH) at Hayes (Delaware, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - CENTRAL
Dublin Coffman (Dublin, OH) at Marysville (OH), 7:00pm
Hilliard Davidson (Hilliard, OH) at Central Crossing (Grove City, OH), 7:00pm
Westland (Galloway, OH) at Upper Arlington (Columbus, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - OHIO
Lancaster (OH) at Grove City (OH), 7:00pm
Pickerington North (Pickerington, OH) at Reynoldsburg (OH), 7:00pm

OHIO CARDINAL
Ashland (OH) at Madison Comprehensive (Mansfield, OH), 7:00pm
Lexington (OH) at Mansfield (OH), 7:00pm
West Holmes (Millersburg, OH) at Wooster (OH), 7:00pm

OHIO HERITAGE
Catholic Central (Springfield, OH) at Madison Plains (London, OH), 7:00pm
Cedarville (OH) at Southeastern Local (South Charleston, OH), 7:00pm
Fairbanks (Milford Center, OH) at West Jefferson (OH), 7:00pm
Greeneview (Jamestown, OH) at Greenon (Springfield, OH), 7:00pm
Mechanicsburg (OH) at West Liberty-Salem (West Liberty, OH), 7:00pm
Triad (North Lewisburg, OH) at Northeastern (Springfield, OH), 7:00pm

OHIO VALLEY
Chesapeake (OH) at Ironton (OH), 7:00pm
Fairland (Proctorville, OH) at Gallia Academy (Gallipolis, OH), 7:00pm
Portsmouth (OH) at Dawson-Bryant (Coal Grove, OH), 7:00pm
Rock Hill (Ironton, OH) at South Point (OH), 7:00pm

OHIO VALLEY AA
Shadyside (OH) at River (Hannibal, OH), 7:00pm

OHIO VALLEY AAA
Magnolia (New Martinsville, WV) at Monroe Central (Woodsfield, OH), 7:00pm

OHIO VALLEY AAAA
Oak Glen (New Cumberland, WV) at Edison (Richmond, OH), 7:00pm
St. Clairsville (OH) at Harrison Central (Cadiz, OH), 7:00pm
Union Local (Belmont, OH) at Weir (Weirton, WV), 7:00pm

OHIO VALLEY AAAAA
Indian Creek (Wintersville, OH) at Brooke (Wellsburg, WV)

PATRIOT - STARS
Buckeye (Medina, OH) at Wellington (OH), 7:00pm
Firelands (Oberlin, OH) at Brookside (Sheffield, OH), 7:00pm
Keystone (La Grange, OH) at Black River (Sullivan, OH), 7:00pm

PATRIOT - STRIPES
Clearview (Lorain, OH) at Oberlin (OH), 7:00pm
Fairview (Fairview Park, OH) at Brooklyn (OH), 7:00pm
Lutheran West (Rocky River, OH) at Columbia (Columbia Station, OH), 7:00pm

PORTAGE TRAIL - COUNTY
Crestwood (Mantua, OH) at Mogadore (OH), 7:00pm
Southeast (Ravenna, OH) at Rootstown (OH), 7:00pm

PORTAGE TRAIL - METRO
Norton (OH) at Springfield (Akron, OH), 7:00pm
Ravenna (OH) at Coventry (Akron, OH), 7:00pm
Streetsboro (OH) at Field (Mogadore, OH), 7:00pm
Woodridge (Peninsula, OH) at Cloverleaf (Lodi, OH), 7:00pm

PRINCIPALS
Fairless (Navarre, OH) at Manchester (Akron, OH), 7:00pm
Northwest (Canal Fulton, OH) at Triway (Wooster, OH), 7:00pm
Orrville (OH) at Cuyahoga Valley Christian Academy (Cuyahoga Falls, OH), 7:00pm
Tuslaw (Massillon, OH) at Loudonville (OH), 7:00pm

SANDUSKY BAY - BAY
Huron (OH) at Shelby (OH), 7:00pm
Oak Harbor (OH) at Vermilion (OH), 7:00pm
Port Clinton (OH) at Edison (Milan, OH), 7:00pm

SANDUSKY BAY - LAKE
Bellevue (OH) at Norwalk (OH), 7:00pm
Clyde (OH) at Perkins (Sandusky, OH), 7:00pm
Sandusky (OH) at Columbian (Tiffin, OH), 7:00pm

SANDUSKY BAY - RIVER
Calvert (Tiffin, OH) at Margaretta (Castalia, OH), 7:00pm
Lakota (Kansas, OH) at Gibsonburg (OH), 7:00pm
Sandusky Central Catholic (Sandusky, OH) at Willard (OH), 7:00pm
St. Joseph Central Catholic (Fremont, OH) at Danbury (Lakeside, OH), 7:00pm

SCIOTO VALLEY
Huntington (Chillicothe, OH) at Westfall (Williamsport, OH), 7:00pm
Piketon (OH) at Adena (Frankfort, OH), 7:00pm
Southeastern (Chillicothe, OH) at Zane Trace (Chillicothe, OH), 7:00pm
Unioto (Chillicothe, OH) at Paint Valley (Bainbridge, OH), 7:00pm

SENATE
Hay (Cleveland, OH) at Adams (Cleveland, OH), 4:00pm
Kennedy (Cleveland, OH) at Lincoln West (Cleveland, OH), 4:00pm
Rhodes (Cleveland, OH) at Glenville (Cleveland, OH), 7:00pm

SOUTH WEST OHIO
Aiken (Cincinnati, OH) at Woodward (Cincinnati, OH), 7:00pm
Gamble Montessori (Cincinnati, OH) at Shroder Paideia Academy (Cincinnati, OH), 7:00pm
Hughes (Cincinnati, OH) at Western Hills (Cincinnati, OH), 7:00pm

SOUTHERN BUCKEYE - AMERICAN
Batavia (OH) at Clinton-Massie (Clarksville, OH), 7:00pm
New Richmond (OH) at Wilmington (OH), 7:00pm
Western Brown (Mt. Orab, OH) at Goshen (OH), 7:00pm

SOUTHERN BUCKEYE - NATIONAL
Blanchester (OH) at Bethel-Tate (Bethel, OH), 7:00pm
Clermont Northeastern (Batavia, OH) at Fayetteville-Perry (Fayetteville, OH), 7:00pm
East Clinton (Lees Creek, OH) at Williamsburg (OH), 7:00pm

SOUTHERN OHIO I
Eastern (Beaver, OH) at Symmes Valley (Willow Wood, OH), 7:00pm
Green (Franklin Furnace, OH) at Notre Dame (Portsmouth, OH), 7:00pm
Northwest (McDermott, OH) at East (Sciotoville, OH), 7:00pm

SOUTHERN OHIO II
Portsmouth West (West Portsmouth, OH) at Minford (OH), 7:00pm
Waverly (OH) at Valley (Lucasville, OH), 7:00pm

SOUTHWEST OHIO
Edgewood (Trenton, OH) at Ross (Hamilton, OH), 7:00pm
Harrison (Harrison, OH) at Talawanda (Oxford, OH), 7:00pm
Northwest (Cincinnati, OH) at Little Miami (Morrow, OH), 7:00pm

SOUTHWESTERN
Berea-Midpark (Berea, OH) at Midview (Grafton, OH), 7:00pm
Lakewood (OH) at North Olmsted (OH), 7:00pm
North Ridgeville (OH) at Avon Lake (OH), 7:00pm
Steele (Amherst, OH) at Olmsted Falls (OH), 7:00pm
Westlake (OH) at Avon (OH), 7:00pm

SOUTHWESTERN BUCKEYE - BUCKEYE
Dixie (New Lebanon, OH) at Madison (Middletown, OH), 7:00pm
Northridge (Dayton, OH) at Carlisle (OH), 7:00pm
Waynesville (OH) at Milton-Union (West Milton, OH), 7:00pm

SOUTHWESTERN BUCKEYE - SOUTHWESTERN
Bellbrook (OH) at Valley View (Germantown, OH), 7:00pm
Eaton (OH) at Monroe (OH), 7:00pm

SUBURBAN - AMERICAN
Barberton (OH) at Aurora (OH), 7:00pm
Revere (Richfield, OH) at Copley (OH), 7:00pm
Tallmadge (OH) at Roosevelt (Kent, OH), 7:00pm

SUBURBAN - NATIONAL
Cuyahoga Falls (OH) at Wadsworth (OH), 7:00pm
Nordonia (Macedonia, OH) at Stow-Munroe Falls (Stow, OH), 7:00pm
North Royalton (OH) at Hudson (OH), 7:00pm
Twinsburg (OH) at Brecksville-Broadview Heights (Broadview Heights, OH), 7:00pm

THREE RIVERS
Central Catholic (Toledo, OH) at Whitmer (Toledo, OH), 7:00pm
Clay (Oregon, OH) at Findlay (OH), 7:00pm
Lima (OH) at Ross (Fremont, OH), 7:00pm
St. Francis de Sales (Toledo, OH) at St. John's Jesuit (Toledo, OH), 7:00pm

TOLEDO AREA
Edon (OH) at Ottawa Hills (Toledo, OH), 7:00pm
Northwood (OH) at Hilltop (West Unity, OH), 7:00pm
Stryker (OH) at Cardinal Stritch (Oregon, OH), 7:00pm
Toledo Christian (Toledo, OH) at Montpelier (OH), 7:00pm

TOLEDO CITY
Bowsher (Toledo, OH) at Woodward (Toledo, OH), 7:00pm
Rogers (Toledo, OH) at Scott (Toledo, OH), 7:00pm

TRI-VALLEY - HOCKING
Eastern (Reedsville, OH) at Wahama (Mason, WV), 7:30pm
Federal Hocking (Stewart, OH) at Belpre (OH), 7:30pm
South Gallia (Crown City, OH) at Southern (Racine, OH), 7:30pm
Waterford (OH) at Trimble (Glouster, OH), 7:30pm

TRI-VALLEY - OHIO
Alexander (Albany, OH) at Vinton County (McArthur, OH), 7:30pm
Meigs (Pomeroy, OH) at Nelsonville-York (Nelsonville, OH), 7:30pm
Wellston (OH) at River Valley (Bidwell, OH), 7:30pm

WAYNE COUNTY
Chippewa (Doylestown, OH) at Smithville (OH), 7:00pm
Norwayne (Creston, OH) at Hillsdale (Jeromesville, OH), 7:00pm
Rittman (OH) at Northwestern (West Salem, OH), 7:00pm
Waynedale (Apple Creek, OH) at Dalton (OH), 7:00pm

WESTERN BUCKEYE
Bath (Lima, OH) at Wapakoneta (OH), 7:00pm
Celina (OH) at Defiance (OH), 7:00pm
Memorial (St. Marys, OH) at Elida (OH), 7:00pm
Ottawa-Glandorf (Ottawa, OH) at Shawnee (Lima, OH), 7:00pm
Van Wert (OH) at Kenton (OH), 7:00pm

WESTERN RESERVE
Brush (Lyndhurst, OH) at South (Willoughby, OH), 7:00pm
Madison (OH) at Chardon (OH), 7:00pm
Mayfield (OH) at Kenston (Chagrin Falls, OH), 7:00pm
North (Eastlake, OH) at Riverside (Painesville, OH), 7:00pm

NON-LEAGUE
Archbishop Alter (Kettering, OH) at Purcell Marian (Cincinnati, OH), 7:00pm
Athens (The Plains, OH) at Logan (OH), 7:00pm
Austintown-Fitch (Youngstown, OH) at Washington (Massillon, OH), 7:30pm
Beechcroft (Columbus, OH) at Meadowdale (Dayton, OH), 7:00pm
Bellaire (OH) at Beaver (Lisbon, OH), 7:00pm
Bishop Fenwick (Franklin, OH) at Archbishop McNicholas (Cincinnati, OH), 7:00pm
Bishop Ready (Columbus, OH) at Amanda-Clearcreek (Amanda, OH), 7:00pm
Boardman (Youngstown, OH) at Canfield (OH), 7:00pm
Bridgeport (OH) at Beallsville (OH), 7:00pm
Brookfield (OH) at Edgewood (Ashtabula, OH), 7:00pm
Caldwell (OH) at Conotton Valley (Bowerston, OH), 7:00pm
Cameron (WV) at Paden City (WV), 7:00pm
Carroll (Dayton, OH) at Badin (Hamilton, OH), 7:00pm
Catholic Central (Steubenville, OH) at Barnesville (OH), 7:00pm
Chaminade-Julienne (Dayton, OH) at Bacon (Cincinnati, OH), 7:00pm
Dover (OH) at Steubenville (OH), 7:00pm
East (Youngstown, OH) at Howland (Warren, OH), 7:00pm
Fairmont (Kettering, OH) at Miamisburg (OH), 7:00pm
Frontier (New Matamoras, OH) at Fort Frye (Beverly, OH), 7:00pm
Graham (St. Paris, OH) at Alder (Plain City, OH), 7:00pm
Green (Uniontown, OH) at Highland (Medina, OH), 7:00pm
Heath (OH) at Watkins Memorial (Pataskala, OH), 7:00pm
Hillcrest (Cincinnati, OH) at Manchester (OH), 7:00pm
Marshall (Glen Dale, WV) at Buckeye Local (Rayland, OH), 7:00pm
Minerva (OH) at River View (Warsaw, OH), 7:00pm
New Philadelphia (OH) at Cambridge (OH), 7:00pm
Ponitz Career Tech (Dayton, OH) at Troy Christian (Troy, OH), 7:00pm
Preble Shawnee (Camden, OH) at Franklin (OH), 7:00pm
Shenandoah (Sarahsville, OH) at Marietta (OH), 7:00pm
Springboro (OH) at Beavercreek (OH), 7:00pm
St. John (Ashtabula, OH) at Ridgedale (Morral, OH), 7:00pm
St. Vincent-St. Mary (Akron, OH) at Perry (OH), 7:00pm
Ursuline (Youngstown, OH) at Louisville (OH), 7:00pm
Wheelersburg (OH) at Oak Hill (OH), 7:00pm
Xenia (OH) at Springfield (OH), 7:00pm
Zanesville (OH) at Mt. Vernon (OH), 7:00pm

INTERSTATE
Bishop Chatard (Indianapolis, IN) at Winton Woods (Cincinnati, OH), 7:00pm
COF Academy (Columbus, OH) at Catholic Central (Novi, MI), 7:00pm
Campbell County (Alexandria, KY) at Mt. Healthy (Cincinnati, OH), 7:00pm
Clay-Battelle (Blacksville, WV) at Calhoun (Mt. Zion, WV), 7:00pm
Lima Central Catholic (Lima, OH) at Woodlan (Woodburn, IN), 7:00pm
Musselman (Inwood, WV) at Morgantown (WV), 7:00pm
St. Albans (WV) at University (Morgantown, WV), 7:30pm
Webster County (Upper Glade, WV) at Tyler (Sistersville, WV), 7:00pm
West Toronto (Toronto, Ontario) at Cardinal Mooney (Youngstown, OH), 7:30pm
Wheeling Park (Wheeling, WV) at Parkersburg (WV), 7:30pm



Saturday, September 29th

FIRELANDS
Crestview (Ashland, OH) at St. Paul (Norwalk, OH), 7:00pm

GREATER CLEVELAND
Elyria (OH) at Shaker Heights (OH), 1:00pm

MIAMI VALLEY - GRAY
Dayton Christian (Miamisburg, OH) at Cincinnati College Prep Academy (Cincinnati, OH), 6:00pm

NORTH COAST - WHITE
Cleveland Central Catholic (Cleveland, OH) at Villa Angela-St. Joseph (Cleveland, OH), 7:00pm

NORTHWEST
Paulding (OH) at Jefferson (Delphos, OH), 7:00pm

OHIO VALLEY AA
Linsly (Wheeling, WV) vs. Wheeling Central Catholic (Wheeling, WV) at Wheeling Jesuit U. (Wheeling, WV), 1:30pm

PORTAGE TRAIL - COUNTY
Garfield (Garrettsville, OH) at Valley Christian (Youngstown, OH), 7:00pm

SENATE
East Tech (Cleveland, OH) at Marshall (Cleveland, OH), 12:00pm

SOUTH WEST OHIO
Dunbar (Dayton, OH) at Belmont (Dayton, OH), 7:00pm

NON-LEAGUE
Collinwood (Cleveland, OH) at Marshall (Dayton, OH), 3:00pm
Crooksville (OH) at Warren (Vincent, OH), 7:00pm
Ellet (Akron, OH) at Lutheran East (Cleveland Heights, OH), 1:00pm
Jefferson Township (Dayton, OH) at Riverview East Academy (Cincinnati, OH), 6:00pm
St. Edward (Lakewood, OH) at Buchtel (Akron, OH), 1:00pm

INTERSTATE
Clarkson Football North (Mississauga, Ontario) at St. Ignatius (Cleveland, OH), 7:00pm
Middletown Christian (Franklin, OH) at Miller (Corning, OH), 5:00pm
Notre Dame (Clarksburg, WV) at Madonna (Weirton, WV), 7:00pm
Taft (Cincinnati, OH) at Mergenthaler Vo-Tech (Baltimore, MD), 4:00pm
Valley (Pine Grove, WV) at Parkersburg Catholic (Parkersburg, WV), 7:00pm
Western Reserve Academy (Hudson, OH) at University (Hunting Valley, OH), 2:00pm