2018 OHIO 10/26 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    show projections


Thursday, October 25th

BUCKEYE 8
Edison (Richmond, OH) at Indian Creek (Wintersville, OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - SOUTH
Fairborn (OH) at Xenia (OH), 7:00pm

INTER-VALLEY - SOUTH
Indian Valley (Gnadenhutten, OH) at Claymont (Uhrichsville, OH), 7:00pm

NORTHWEST CENTRAL
Riverside (De Graff, OH) at Lehman Catholic (Sidney, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - OHIO
Reynoldsburg (OH) at Lancaster (OH), 7:00pm

SOUTH WEST OHIO
Meadowdale (Dayton, OH) at Belmont (Dayton, OH), 7:00pm

TOLEDO CITY
Bowsher (Toledo, OH) at Scott (Toledo, OH), 7:00pm
Woodward (Toledo, OH) at Start (Toledo, OH), 7:00pm

NON-LEAGUE
Dohn Community (Cincinnati, OH) at Riverview East Academy (Cincinnati, OH), 6:30pm
Hillcrest (Cincinnati, OH) at Jefferson Township (Dayton, OH), 6:00pm



Friday, October 26th

AKRON CITY
Ellet (Akron, OH) at Firestone (Akron, OH), 7:00pm
Kenmore/Garfield (Akron, OH) at North (Akron, OH), 7:00pm

ALL-AMERICAN - BLUE
Brookfield (OH) at Champion (Warren, OH), 7:00pm
Girard (OH) at Liberty (Youngstown, OH), 7:00pm
Newton Falls (OH) at Memorial (Campbell, OH), 7:00pm

ALL-AMERICAN - GOLD
Boardman (Youngstown, OH) at Lakeside (Ashtabula, OH), 7:00pm

ALL-AMERICAN - RED
Poland Seminary (Poland, OH) at Canfield (OH), 7:00pm

ALL-AMERICAN - WHITE
Lakeview (Cortland, OH) at Struthers (OH), 7:00pm
McKinley (Niles, OH) at Edgewood (Ashtabula, OH), 7:00pm

BLANCHARD VALLEY
Arcadia (OH) at Vanlue (OH), 7:00pm
Hopewell-Loudon (Bascom, OH) at Cory-Rawson (Rawson, OH), 7:00pm
Leipsic (OH) at Arlington (OH), 7:00pm
Liberty-Benton (Findlay, OH) at McComb (OH), 7:00pm
North Baltimore (OH) at Van Buren (OH), 7:00pm
Riverdale (Mt. Blanchard, OH) at Pandora-Gilboa (Pandora, OH), 7:00pm

BUCKEYE 8
Bellaire (OH) at Martins Ferry (OH), 7:00pm
Buckeye Local (Rayland, OH) at Harrison Central (Cadiz, OH), 7:00pm

CENTRAL BUCKEYE - KENTON TRAIL
Alder (Plain City, OH) at Shawnee (Springfield, OH), 7:00pm
Kenton Ridge (Springfield, OH) at Tecumseh (New Carlisle, OH), 7:00pm

CENTRAL BUCKEYE - MAD RIVER
Logan (Bellefontaine, OH) at Urbana (OH), 7:00pm
Northwestern (Springfield, OH) at Graham (St. Paris, OH), 7:00pm

CENTRAL CATHOLIC
Bishop Hartley (Columbus, OH) at St. Charles (Columbus, OH), 7:00pm
St. Francis de Sales (Columbus, OH) at Bishop Watterson (Columbus, OH), 7:00pm

CHAGRIN VALLEY - CHAGRIN
Chagrin Falls (OH) at Geneva (OH), 7:00pm
Harvey (Painesville, OH) at Perry (OH), 7:00pm
Orange (Pepper Pike, OH) at Beachwood (OH), 7:00pm

CHAGRIN VALLEY - VALLEY
Cardinal (Middlefield, OH) at Berkshire (Burton, OH), 7:00pm
Independence (OH) at Cuyahoga Heights (Cleveland, OH), 7:00pm
Kirtland (OH) at Wickliffe (OH), 7:00pm
Richmond Heights (OH) at Harding (Fairport Harbor, OH), 7:00pm

CINCINNATI HILLS
Deer Park (Cincinnati, OH) at Mariemont (Cincinnati, OH), 7:00pm
Finneytown (Cincinnati, OH) at Reading (OH), 7:00pm
Taylor (Cleves, OH) at Madeira (Cincinnati, OH), 7:00pm
Wyoming (Cincinnati, OH) at Indian Hill (Cincinnati, OH), 7:00pm

COLUMBUS CITY - NORTH
Beechcroft (Columbus, OH) at Northland (Columbus, OH), 7:00pm
East (Columbus, OH) at Linden-McKinley (Columbus, OH), 7:00pm
Whetstone (Columbus, OH) at Centennial (Columbus, OH), 7:00pm

COLUMBUS CITY - SOUTH
Briggs (Columbus, OH) at West (Columbus, OH), 7:00pm
Eastmoor Academy (Columbus, OH) at Africentric Early College (Columbus, OH), 7:00pm
South (Columbus, OH) at Marion-Franklin (Columbus, OH), 7:00pm
Walnut Ridge (Columbus, OH) at Independence (Columbus, OH), 7:00pm

CROSS COUNTY
Bradford (OH) at Ansonia (OH), 7:00pm
Mississinawa Valley (Union City, OH) at Bethel (Tipp City, OH), 7:00pm
National Trail (New Paris, OH) at Covington (OH), 7:00pm
Tri-County North (Lewisburg, OH) at Fort Loramie (OH), 7:00pm
Tri-Village (New Madison, OH) at Arcanum (OH), 7:00pm
Twin Valley South (West Alexandria, OH) at Miami East (Casstown, OH), 7:00pm

EAST CENTRAL OHIO - GRAY
Meadowbrook (Byesville, OH) at Cambridge (OH), 7:00pm
River View (Warsaw, OH) at Coshocton (OH), 7:00pm

EAST CENTRAL OHIO - SCARLET
Dover (OH) at New Philadelphia (OH), 7:00pm
Marietta (OH) at Zanesville (OH), 7:00pm

EASTERN CINCINNATI
Anderson (Cincinnati, OH) at Loveland (OH), 7:00pm
Turpin (Cincinnati, OH) at Milford (OH), 7:00pm
Walnut Hills (Cincinnati, OH) at Withrow (Cincinnati, OH), 7:00pm
West Clermont (Cincinnati, OH) at Kings (Kings Mill, OH), 7:00pm

EASTERN OHIO
East Palestine (OH) at Columbiana (OH), 7:00pm
Southern (Salineville, OH) at Leetonia (OH), 7:00pm
United (Hanoverton, OH) at Anderson (Lisbon, OH), 7:00pm
Wellsville (OH) at Toronto (OH), 7:00pm

FEDERAL
Green (Uniontown, OH) at Lake (Uniontown, OH), 7:00pm
Hoover (North Canton, OH) at Jackson (Massillon, OH), 7:00pm
Perry (Massillon, OH) at GlenOak (Canton, OH), 7:00pm

FIRELANDS
Crestview (Ashland, OH) at Plymouth (OH), 7:00pm
New London (OH) at South Central (Greenwich, OH), 7:00pm
St. Paul (Norwalk, OH) at Monroeville (OH), 7:00pm
Western Reserve (Collins, OH) at Mapleton (Ashland, OH), 7:00pm

FREELANCE
Louisville (OH) at Canton Central Catholic (Canton, OH), 7:00pm
St. Edward (Lakewood, OH) at St. Ignatius (Cleveland, OH), 7:00pm

FRONTIER
Jackson (OH) at Chillicothe (OH), 7:00pm
McClain (Greenfield, OH) at Hillsboro (OH), 7:00pm
Miami Trace (Washington Courthouse, OH) at Washington (Washington Courthouse, OH), 7:00pm

GREAT LAKES
Bay (Bay Village, OH) at Valley Forge (Parma Heights, OH), 7:00pm
Parma (OH) at Holy Name (Parma Heights, OH), 7:00pm
Rocky River (OH) at Elyria Catholic (Elyria, OH), 7:00pm

GREATER CATHOLIC - CENTRAL
Archbishop McNicholas (Cincinnati, OH) at Badin (Hamilton, OH), 7:00pm
Bacon (Cincinnati, OH) at Purcell Marian (Cincinnati, OH), 7:00pm

GREATER CATHOLIC - NORTH
Bishop Fenwick (Franklin, OH) at Carroll (Dayton, OH), 7:00pm
Chaminade-Julienne (Dayton, OH) at Archbishop Alter (Kettering, OH), 7:00pm

GREATER CATHOLIC - SOUTH
La Salle (Cincinnati, OH) at Elder (Cincinnati, OH), 7:00pm

GREATER CLEVELAND
Brunswick (OH) at Strongsville (OH), 7:00pm
Elyria (OH) at Mentor (OH), 7:00pm
Solon (OH) at Medina (OH), 7:00pm

GREATER MIAMI
Colerain (Cincinnati, OH) at Lakota West (West Chester, OH), 7:00pm
Hamilton (OH) at Princeton (Cincinnati, OH), 7:00pm
Mason (Mason, OH) at Fairfield (OH), 7:00pm
Middletown (OH) at Oak Hills (Cincinnati, OH), 7:00pm
Sycamore (Cincinnati, OH) at Lakota East (Liberty Township, OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - CENTRAL
Centerville (OH) at Beavercreek (OH), 7:00pm
Fairmont (Kettering, OH) at Springfield (OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - NATIONAL WEST
Northmont (Clayton, OH) at Miamisburg (OH), 7:00pm
Springboro (OH) at Lebanon (OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - NORTH
Butler (Vandalia, OH) at Tippecanoe (Tipp City, OH), 7:00pm
Greenville (OH) at Sidney (OH), 7:00pm
Troy (OH) at Piqua (OH), 7:00pm

GREATER WESTERN OHIO - SOUTH
Stebbins (Riverside, OH) at West Carrollton (OH), 7:00pm

GREEN MEADOWS
Antwerp (OH) at Tinora (Defiance, OH), 7:00pm
Ayersville (Defiance, OH) at Edgerton (OH), 7:00pm
Holgate (OH) at Fairview (Sherwood, OH), 7:00pm
Wayne Trace (Haviland, OH) at Hicksville (OH), 7:00pm

INTER-VALLEY - NORTH
East Canton (OH) at Buckeye Trail (Lore City, OH), 7:00pm
Sandy Valley (Magnolia, OH) at Malvern (OH), 7:00pm
Tuscarawas Central Catholic (New Philadelphia, OH) at Strasburg-Franklin (Strasburg, OH), 7:00pm

INTER-VALLEY - SOUTH
Garaway (Sugarcreek, OH) at Tuscarawas Valley (Zoarville, OH), 7:00pm
Ridgewood (West Lafayette, OH) at Newcomerstown (OH), 7:00pm

KNOX MORROW
Cardington-Lincoln (Cardington, OH) at Mt. Gilead (OH), 7:00pm
Danville (OH) at East Knox (Howard, OH), 7:00pm
Fredericktown (OH) at Centerburg (OH), 7:00pm
Northmor (Galion, OH) at Highland (Marengo, OH), 7:00pm

LAKE ERIE
Bedford (OH) at Warrensville Heights (Warrensville, OH), 7:00pm
Maple Heights (OH) at Cleveland Heights (OH), 7:00pm
Shaw (East Cleveland, OH) at Lorain (OH), 7:00pm

LICKING COUNTY - BUCKEYE
Licking Valley (Newark, OH) at Licking Heights (Pataskala, OH), 7:00pm
Watkins Memorial (Pataskala, OH) at Granville (OH), 7:00pm

LICKING COUNTY - CARDINAL
Heath (OH) at Johnstown-Monroe (Johnstown, OH), 7:00pm
Northridge (Johnstown, OH) at Newark Catholic (Newark, OH), 7:00pm

MAHONING VALLEY
Jackson-Milton (North Jackson, OH) at Western Reserve (Berlin Center, OH), 7:00pm
Lowellville (OH) at McDonald (OH), 7:00pm
Mineral Ridge (OH) at McKinley (Sebring, OH), 7:00pm
Springfield (New Middletown, OH) at Waterloo (Atwater, OH), 7:00pm

MIAMI VALLEY - GRAY
New Miami (Hamilton, OH) at Dayton Christian (Miamisburg, OH), 7:00pm

MIAMI VALLEY - SCARLET
Miami Valley Christian Academy (Cincinnati, OH) at Cincinnati Hills Christian Academy (Cincinnati, OH), 7:00pm
Norwood (OH) at Cincinnati Country Day (Cincinnati, OH), 7:00pm
Summit Country Day (Cincinnati, OH) at North College Hill (Cincinnati, OH), 7:00pm

MID-OHIO
Clear Fork (Bellville, OH) at Harding (Marion, OH), 7:00pm
Galion (OH) at Buckeye Valley (Delaware, OH), 7:00pm
Ontario (Mansfield, OH) at Pleasant (Marion, OH), 7:00pm
River Valley (Caledonia, OH) at North Union (Richwood, OH), 7:00pm

MID-STATE - BUCKEYE
Hamilton Township (Columbus, OH) at Circleville (OH), 7:00pm
Logan Elm (Circleville, OH) at Bloom-Carroll (Carroll, OH), 7:00pm
Teays Valley (Ashville, OH) at Amanda-Clearcreek (Amanda, OH), 7:00pm

MID-STATE - CARDINAL
Bishop Rosecrans (Zanesville, OH) at Fisher Catholic (Lancaster, OH), 7:00pm
Worthington Christian (Worthington, OH) at Berne Union (Sugar Grove, OH), 7:00pm

MID-STATE - OHIO
Bishop Ready (Columbus, OH) at Bexley (Columbus, OH), 7:00pm
Columbus Academy (Gahanna, OH) at Grandview Heights (Columbus, OH), 7:00pm
London (OH) at Whitehall-Yearling (Whitehall, OH), 7:00pm

MIDWEST
Marion Local (Maria Stein, OH) at Coldwater (OH), 7:30pm
New Bremen (OH) at Minster (OH), 7:30pm
St. Henry (OH) at Parkway (Rockford, OH), 7:30pm
Versailles (OH) at Fort Recovery (OH), 7:30pm

MUSKINGUM VALLEY
Crooksville (OH) at Glenn (New Concord, OH), 7:00pm
Maysville (Zanesville, OH) at Tri-Valley (Dresden, OH), 7:00pm
Morgan (McConnelsville, OH) at Sheridan (Thornville, OH), 7:00pm
New Lexington (OH) at Philo (Duncan Falls, OH), 7:00pm

NORTH COAST - BLUE
Notre Dame-Cathedral Latin (Chardon, OH) at Archbishop Hoban (Akron, OH), 7:00pm
Walsh Jesuit (Cuyahoga Falls, OH) at Benedictine (Cleveland, OH), 7:00pm

NORTH COAST - WHITE
Gilmour Academy (Gates Mills, OH) at Aquinas (Louisville, OH), 7:00pm

NORTHEASTERN
Mathews (Vienna, OH) at Newbury (OH), 7:00pm
Windham (OH) at Pymatuning Valley (Andover, OH), 7:00pm

NORTHEASTERN BUCKEYE
Marlington (Alliance, OH) at Alliance (OH), 7:00pm
Minerva (OH) at Carrollton (OH), 7:00pm

NORTHERN 10
Carey (OH) at Colonel Crawford (North Robinson, OH), 7:00pm
Seneca East (Attica, OH) at Buckeye Central (New Washington, OH), 7:00pm
Upper Sandusky (OH) at Mohawk (Sycamore, OH), 7:00pm
Wynford (Bucyrus, OH) at Bucyrus (OH), 7:00pm

NORTHERN BUCKEYE
Eastwood (Pemberville, OH) at Lake (Millbury, OH), 7:00pm
Genoa (OH) at Fostoria (OH), 7:00pm
Otsego (Tontogany, OH) at Rossford (OH), 7:00pm
Woodmore (Elmore, OH) at Elmwood (Bloomdale, OH), 7:00pm

NORTHERN LAKES
Maumee (OH) at Perrysburg (OH), 7:00pm
Napoleon (OH) at Bowling Green (OH), 7:00pm
Southview (Sylvania, OH) at Northview (Sylvania, OH), 7:00pm
Springfield (Holland, OH) at Wayne (Whitehouse, OH), 7:00pm

NORTHWEST
Ada (OH) at Allen East (Harrod, OH), 7:00pm
Columbus Grove (OH) at Bluffton (OH), 7:00pm
Crestview (Convoy, OH) at Paulding (OH), 7:00pm
Spencerville (OH) at Jefferson (Delphos, OH), 7:00pm

NORTHWEST CENTRAL
Perry (Lima, OH) at Elgin (Marion, OH), 7:00pm
Upper Scioto Valley (McGuffey, OH) at Hardin Northern (Dola, OH), 7:00pm
Waynesfield-Goshen (Waynesfield, OH) at Ridgemont (Mount Victory, OH), 7:00pm

NORTHWEST OHIO
Archbold (OH) at Swanton (OH), 7:00pm
Bryan (OH) at Evergreen (Metamora, OH), 7:00pm
Delta (OH) at Wauseon (OH), 7:00pm
Liberty Center (OH) at Henry (Hamler, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - BUCKEYE
Olentangy (Lewis Center, OH) at Westerville Central (Westerville, OH), 7:00pm
Olentangy Liberty (Powell, OH) at Westerville North (Westerville, OH), 7:00pm
Westerville South (Westerville, OH) at Olentangy Orange (Lewis Center, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - CAPITAL
Big Walnut (Sunbury, OH) at Canal Winchester (OH), 7:00pm
New Albany (OH) at Groveport-Madison (Groveport, OH), 7:00pm
Newark (OH) at Franklin Heights (Columbus, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - CARDINAL
Berlin (Delaware, OH) at Worthington (Worthington, OH), 7:00pm
Dublin Scioto (Dublin, OH) at Hilliard Darby (Hilliard, OH), 7:00pm
Hayes (Delaware, OH) at Hilliard Bradley (Hilliard, OH), 7:00pm
Worthington Kilbourne (Columbus, OH) at Dublin Jerome (Dublin, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - CENTRAL
Marysville (OH) at Central Crossing (Grove City, OH), 7:00pm
Upper Arlington (Columbus, OH) at Dublin Coffman (Dublin, OH), 7:00pm
Westland (Galloway, OH) at Hilliard Davidson (Hilliard, OH), 7:00pm

OHIO CAPITAL - OHIO
Grove City (OH) at Pickerington Central (Pickerington, OH), 7:00pm
Pickerington North (Pickerington, OH) at Lincoln (Gahanna, OH), 7:00pm

OHIO CARDINAL
Ashland (OH) at Wooster (OH), 7:00pm
Mansfield (OH) at Madison Comprehensive (Mansfield, OH), 7:00pm
West Holmes (Millersburg, OH) at Mt. Vernon (OH), 7:00pm

OHIO HERITAGE
Cedarville (OH) at Catholic Central (Springfield, OH), 7:00pm
Greenon (Springfield, OH) at Southeastern Local (South Charleston, OH), 7:00pm
Madison Plains (London, OH) at Greeneview (Jamestown, OH), 7:00pm
Mechanicsburg (OH) at Fairbanks (Milford Center, OH), 7:00pm
Northeastern (Springfield, OH) at West Liberty-Salem (West Liberty, OH), 7:00pm
West Jefferson (OH) at Triad (North Lewisburg, OH), 7:00pm

OHIO VALLEY
Fairland (Proctorville, OH) at Chesapeake (OH), 7:00pm
Ironton (OH) at Portsmouth (OH), 7:00pm
Rock Hill (Ironton, OH) at Dawson-Bryant (Coal Grove, OH), 7:00pm
South Point (OH) at Gallia Academy (Gallipolis, OH), 7:00pm

OHIO VALLEY A
Madonna (Weirton, WV) at Conotton Valley (Bowerston, OH), 7:00pm

OHIO VALLEY AA
Frontier (New Matamoras, OH) at River (Hannibal, OH), 7:00pm
Wheeling Central Catholic (Wheeling, WV) at Shadyside (OH), 7:00pm

OHIO VALLEY AAA
Bellaire (OH) at Martins Ferry (OH), 7:00pm

OHIO VALLEY AAAA
Buckeye Local (Rayland, OH) at Harrison Central (Cadiz, OH), 7:00pm

OHIO VALLEY AAAAA
University (Morgantown, WV) at Morgantown (WV), 7:00pm
Wheeling Park (Wheeling, WV) at Parkersburg South (Parkersburg, WV)

PATRIOT - STARS
Buckeye (Medina, OH) at Brookside (Sheffield, OH), 7:00pm
Firelands (Oberlin, OH) at Keystone (La Grange, OH), 7:00pm
Wellington (OH) at Black River (Sullivan, OH), 7:00pm

PATRIOT - STRIPES
Clearview (Lorain, OH) at Brooklyn (OH), 7:00pm
Fairview (Fairview Park, OH) at Lutheran West (Rocky River, OH), 7:00pm
Oberlin (OH) at Columbia (Columbia Station, OH), 7:00pm

PIONEER VALLEY
Caldwell (OH) at Shenandoah (Sarahsville, OH), 7:00pm
Frontier (New Matamoras, OH) at River (Hannibal, OH), 7:00pm

PORTAGE TRAIL - COUNTY
Rootstown (OH) at Mogadore (OH), 7:00pm
Southeast (Ravenna, OH) at Garfield (Garrettsville, OH), 7:00pm
Valley Christian (Youngstown, OH) at Crestwood (Mantua, OH), 7:00pm

PORTAGE TRAIL - METRO
Coventry (Akron, OH) at Norton (OH), 7:00pm
Field (Mogadore, OH) at Ravenna (OH), 7:00pm
Springfield (Akron, OH) at Woodridge (Peninsula, OH), 7:00pm
Streetsboro (OH) at Cloverleaf (Lodi, OH), 7:00pm

PRINCIPALS
Fairless (Navarre, OH) at Tuslaw (Massillon, OH), 7:00pm
Manchester (Akron, OH) at Cuyahoga Valley Christian Academy (Cuyahoga Falls, OH), 7:00pm
Northwest (Canal Fulton, OH) at Loudonville (OH), 7:00pm
Orrville (OH) at Triway (Wooster, OH), 7:00pm

SANDUSKY BAY - BAY
Edison (Milan, OH) at Huron (OH), 7:00pm
Port Clinton (OH) at Oak Harbor (OH), 7:00pm
Shelby (OH) at Vermilion (OH), 7:00pm

SANDUSKY BAY - LAKE
Clyde (OH) at Bellevue (OH), 7:00pm
Norwalk (OH) at Columbian (Tiffin, OH), 7:00pm
Sandusky (OH) at Perkins (Sandusky, OH), 7:00pm

SANDUSKY BAY - RIVER
Calvert (Tiffin, OH) at Lakota (Kansas, OH), 7:00pm
Gibsonburg (OH) at Willard (OH), 7:00pm
Margaretta (Castalia, OH) at St. Joseph Central Catholic (Fremont, OH), 7:00pm
Sandusky Central Catholic (Sandusky, OH) at Danbury (Lakeside, OH), 7:00pm

SCIOTO VALLEY
Adena (Frankfort, OH) at Paint Valley (Bainbridge, OH), 7:00pm
Huntington (Chillicothe, OH) at Zane Trace (Chillicothe, OH), 7:00pm
Unioto (Chillicothe, OH) at Piketon (OH), 7:00pm
Westfall (Williamsport, OH) at Southeastern (Chillicothe, OH), 7:00pm

SENATE
Adams (Cleveland, OH) at East Tech (Cleveland, OH), 3:00pm
Hay (Cleveland, OH) at Glenville (Cleveland, OH), 7:00pm
Marshall (Cleveland, OH) at Rhodes (Cleveland, OH), 3:00pm

SOUTH WEST OHIO
Aiken (Cincinnati, OH) at Taft (Cincinnati, OH), 7:00pm
Hughes (Cincinnati, OH) at Gamble Montessori (Cincinnati, OH), 7:00pm
Marshall (Dayton, OH) at Ponitz Career Tech (Dayton, OH), 5:30pm
Shroder Paideia Academy (Cincinnati, OH) at Woodward (Cincinnati, OH), 7:00pm

SOUTHERN BUCKEYE - AMERICAN
New Richmond (OH) at Goshen (OH), 7:00pm
Western Brown (Mt. Orab, OH) at Batavia (OH), 7:00pm
Wilmington (OH) at Clinton-Massie (Clarksville, OH), 7:00pm

SOUTHERN BUCKEYE - NATIONAL
Blanchester (OH) at East Clinton (Lees Creek, OH), 7:00pm
Fayetteville-Perry (Fayetteville, OH) at Bethel-Tate (Bethel, OH), 7:00pm
Williamsburg (OH) at Clermont Northeastern (Batavia, OH), 7:00pm

SOUTHERN OHIO I
East (Sciotoville, OH) at Notre Dame (Portsmouth, OH), 7:00pm
Green (Franklin Furnace, OH) at Oak Hill (OH), 7:00pm
Manchester (OH) at Eastern (Beaver, OH), 7:00pm
Northwest (McDermott, OH) at Symmes Valley (Willow Wood, OH), 7:00pm

SOUTHERN OHIO II
Minford (OH) at Valley (Lucasville, OH), 7:00pm
Wheelersburg (OH) at Portsmouth West (West Portsmouth, OH), 7:00pm

SOUTHWEST OHIO
Harrison (Harrison, OH) at Northwest (Cincinnati, OH), 7:00pm
Mt. Healthy (Cincinnati, OH) at Edgewood (Trenton, OH), 7:00pm
Talawanda (Oxford, OH) at Ross (Hamilton, OH), 7:00pm

SOUTHWESTERN
Avon Lake (OH) at Midview (Grafton, OH), 7:00pm
Berea-Midpark (Berea, OH) at Avon (OH), 7:00pm
North Ridgeville (OH) at Lakewood (OH), 7:00pm
Olmsted Falls (OH) at North Olmsted (OH), 7:00pm
Steele (Amherst, OH) at Westlake (OH), 7:00pm

SOUTHWESTERN BUCKEYE - BUCKEYE
Milton-Union (West Milton, OH) at Carlisle (OH), 7:00pm
Preble Shawnee (Camden, OH) at Northridge (Dayton, OH), 7:00pm
Waynesville (OH) at Madison (Middletown, OH), 7:00pm

SOUTHWESTERN BUCKEYE - SOUTHWESTERN
Bellbrook (OH) at Monroe (OH), 7:00pm
Oakwood (Dayton, OH) at Franklin (OH), 7:00pm
Valley View (Germantown, OH) at Brookville (OH), 7:00pm

SUBURBAN - AMERICAN
Copley (OH) at Roosevelt (Kent, OH), 7:00pm
Highland (Medina, OH) at Barberton (OH), 7:00pm
Revere (Richfield, OH) at Tallmadge (OH), 7:00pm

SUBURBAN - NATIONAL
Brecksville-Broadview Heights (Broadview Heights, OH) at Stow-Munroe Falls (Stow, OH), 7:00pm
Hudson (OH) at Wadsworth (OH), 7:00pm
North Royalton (OH) at Cuyahoga Falls (OH), 7:00pm
Twinsburg (OH) at Nordonia (Macedonia, OH), 7:00pm

THREE RIVERS
Clay (Oregon, OH) at Lima (OH), 7:00pm
Ross (Fremont, OH) at St. Francis de Sales (Toledo, OH), 7:00pm
St. John's Jesuit (Toledo, OH) at Central Catholic (Toledo, OH), 7:00pm
Whitmer (Toledo, OH) at Findlay (OH), 7:00pm

TOLEDO AREA
Montpelier (OH) at Hilltop (West Unity, OH), 7:00pm
Northwood (OH) at Cardinal Stritch (Oregon, OH), 7:00pm
Stryker (OH) at Edon (OH), 7:00pm
Toledo Christian (Toledo, OH) at Ottawa Hills (Toledo, OH), 7:00pm

TOLEDO CITY
Rogers (Toledo, OH) at Waite (Toledo, OH), 7:00pm

TRI-VALLEY - HOCKING
Belpre (OH) at Waterford (OH), 7:30pm
Federal Hocking (Stewart, OH) at Miller (Corning, OH), 7:30pm
Wahama (Mason, WV) at Trimble (Glouster, OH), 7:30pm

TRI-VALLEY - OHIO
Athens (The Plains, OH) at Nelsonville-York (Nelsonville, OH), 7:30pm
Meigs (Pomeroy, OH) at Alexander (Albany, OH), 7:30pm
Vinton County (McArthur, OH) at Wellston (OH), 7:30pm

WAYNE COUNTY
Chippewa (Doylestown, OH) at Norwayne (Creston, OH), 7:00pm
Dalton (OH) at Rittman (OH), 7:00pm
Smithville (OH) at Northwestern (West Salem, OH), 7:00pm
Waynedale (Apple Creek, OH) at Hillsdale (Jeromesville, OH), 7:00pm

WESTERN BUCKEYE
Defiance (OH) at Van Wert (OH), 7:00pm
Elida (OH) at Ottawa-Glandorf (Ottawa, OH), 7:00pm
Kenton (OH) at Bath (Lima, OH), 7:00pm
Shawnee (Lima, OH) at Celina (OH), 7:00pm
Wapakoneta (OH) at Memorial (St. Marys, OH), 7:00pm

WESTERN RESERVE
Brush (Lyndhurst, OH) at Madison (OH), 7:00pm
Kenston (Chagrin Falls, OH) at South (Willoughby, OH), 7:00pm
Mayfield (OH) at Riverside (Painesville, OH), 7:00pm
North (Eastlake, OH) at Chardon (OH), 7:00pm

NON-LEAGUE
Aurora (OH) at Mifflin (Columbus, OH), 7:00pm
Beallsville (OH) at Paden City (WV), 7:00pm
Beaver (Lisbon, OH) at Oak Glen (New Cumberland, WV), 7:00pm
Bellefontaine (OH) at Indian Lake (Lewistown, OH), 7:00pm
Bridgeport (OH) at Cameron (WV), 7:00pm
Canton South (Canton, OH) at Lexington (OH), 7:00pm
Cardinal Mooney (Youngstown, OH) at Austintown-Fitch (Youngstown, OH), 7:30pm
Dixie (New Lebanon, OH) at Eaton (OH), 7:00pm
East (Youngstown, OH) at Hubbard (OH), 7:00pm
Fairfield Union (Lancaster, OH) at Liberty Union (Baltimore, OH), 7:00pm
Howland (Warren, OH) at Harding (Warren, OH), 7:00pm
Kennedy (Cleveland, OH) at St. Clairsville (OH), 7:30pm
LaBrae (Leavittsburg, OH) at Jefferson (OH), 7:00pm
Linsly (Wheeling, WV) at Crestview (Columbiana, OH), 7:00pm
Logan (OH) at Waverly (OH), 7:00pm
Lutheran East (Cleveland Heights, OH) at East Liverpool (OH), 7:30pm
Normandy (Parma, OH) at Garfield Heights (OH), 7:00pm
Ridgedale (Morral, OH) at Grove City Christian (Grove City, OH), 7:00pm
South Range (Canfield, OH) at West Geauga (Chesterland, OH), 7:00pm
St. Vincent-St. Mary (Akron, OH) at Ursuline (Youngstown, OH), 6:30pm
Trotwood-Madison (Trotwood, OH) at Wayne (Huber Heights, OH), 7:00pm
Troy Christian (Troy, OH) at Crestline (OH), 7:00pm
Union Local (Belmont, OH) at Barnesville (OH), 7:00pm
University (Hunting Valley, OH) at Steubenville (OH), 7:00pm
Utica (OH) at Lakewood (Hebron, OH), 7:00pm
Valley (Pine Grove, WV) at Tyler (Sistersville, WV), 7:00pm
Warren (Vincent, OH) at Marshall (Glen Dale, WV), 7:00pm
Weir (Weirton, WV) at Brooke (Wellsburg, WV), 7:30pm
West Muskingum (Zanesville, OH) at Monroe Central (Woodsfield, OH), 7:00pm
Western Hills (Cincinnati, OH) at Little Miami (Morrow, OH), 7:00pm
Winton Woods (Cincinnati, OH) at Archbishop Moeller (Cincinnati, OH), 7:00pm

INTERSTATE
COF Academy (Columbus, OH) at IMG Academy (Bradenton, FL), 7:00pm
Clay-Battelle (Blacksville, WV) at Notre Dame (Clarksburg, WV), 7:00pm
Grand Valley (Orwell, OH) at Conneaut (OH), 7:00pm
St. Xavier (Louisville, KY) at St. Xavier (Cincinnati, OH), 7:00pm
West Toronto (Toronto, Ontario) at Dunbar (Dayton, OH), 7:00pm



Saturday, October 27th

AKRON CITY
East (Akron, OH) at Buchtel (Akron, OH), 2:00pm

GREATER CLEVELAND
Euclid (OH) at Shaker Heights (OH), 1:00pm

MIAMI VALLEY - GRAY
Cincinnati College Prep Academy (Cincinnati, OH) at Clark Montessori (Cincinnati, OH), 7:00pm
St. Bernard-Elmwood Place (St. Bernard, OH) at Lockland (OH), 2:00pm

MID-STATE - CARDINAL
Harvest Prep (Canal Winchester, OH) at Fairfield Christian Academy (Lancaster, OH), 7:00pm

MIDWEST
Anna (OH) at St. John's (Delphos, OH), 1:00pm

NORTH COAST - BLUE
Padua Franciscan (Parma, OH) at Lake Catholic (Mentor, OH), 7:00pm

NORTH COAST - WHITE
Cleveland Central Catholic (Cleveland, OH) at Trinity (Garfield Heights, OH), 7:00pm
Villa Angela-St. Joseph (Cleveland, OH) at Kennedy (Warren, OH), 1:00pm

NORTHEASTERN
Chalker (Southington, OH) at St. John (Ashtabula, OH), 2:00pm

NORTHEASTERN BUCKEYE
Salem (OH) at West Branch (Beloit, OH), 7:00pm

SENATE
Lincoln West (Cleveland, OH) at Collinwood (Cleveland, OH), 12:00pm

TRI-VALLEY - HOCKING
Southern (Racine, OH) at Eastern (Reedsville, OH), 7:00pm

NON-LEAGUE
Fort Frye (Beverly, OH) at Catholic Central (Steubenville, OH), 7:00pm
Lucas (OH) at Lima Central Catholic (Lima, OH), 7:00pm
McKinley (Canton, OH) at Washington (Massillon, OH), 2:00pm
River Valley (Bidwell, OH) at South Gallia (Crown City, OH), 7:30pm

INTERSTATE
Hawken (Gates Mills, OH) at Western Reserve Academy (Hudson, OH), 2:00pm