2018 ILLINOIS 10/19 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    show projections


Wednesday, October 17th

CHICAGO PUBLIC ILLINI - GREAT LAKES
Urban Prep-West (Chicago, IL) at Von Steuben (Chicago, IL), 7:15pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - SECOND CITY
Senn (Chicago, IL) at Clemente (Chicago, IL), 4:15pm

CHICAGO PUBLIC INTRA-CITY 1
Bowen (Chicago, IL) at Crane Medical (Chicago, IL), 7:15pm



Thursday, October 18th

CHICAGO PUBLIC ILLINI - HEARTLAND
North Lawndale College Prep (Chicago, IL) at Urban Prep-Bronzeville (Chicago, IL), 7:15pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - PRAIRIE STATE
Steinmetz (Chicago, IL) at Schurz (Chicago, IL), 4:15pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - RED BIRD
Hubbard (Chicago, IL) at Taft (Chicago, IL), 7:15pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - SECOND CITY
Washington (Chicago, IL) at Marine Leadership Academy (Chicago, IL), 7:00pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - WINDY CITY
Julian (Chicago, IL) at Harlan (Chicago, IL), 4:15pm



Friday, October 19th

BIG NORTHERN
Dixon (IL) at Byron (IL), 7:00pm
Mendota (IL) at Oregon (IL), 7:00pm
Rock Falls (IL) at Lutheran (Rockford, IL), 7:15pm
Stillman Valley (IL) at Genoa-Kingston (Genoa, IL), 7:00pm
Winnebago (IL) at North Boone (Poplar Grove, IL), 7:00pm

BIG TWELVE
Centennial (Champaign, IL) at Bloomington (IL), 7:00pm
Danville (IL) at Peoria Notre Dame (Peoria, IL), 7:00pm
Manual (Peoria, IL) at Central (Champaign, IL), 7:00pm
Normal West (Normal, IL) at Urbana (IL), 7:00pm
Peoria (IL) at Normal (IL), 7:00pm

BLACK DIAMOND
Chester (IL) at Edwards County (Albion, IL), 7:00pm
Fairfield (IL) at Sesser-Valier/Waltonville (Sesser, IL), 7:00pm
Hamilton County (McLeansboro, IL) at Christopher-Zeigler-Royalton (Christopher, IL), 7:00pm
Johnston City (IL) at Eldorado (IL), 7:00pm
Vienna/Goreville (Vienna, IL) at Carmi-White County (Carmi, IL), 7:00pm

CENTRAL ILLINOIS
Meridian (Macon, IL) at Tuscola (IL), 7:00pm
Shelbyville (IL) at St. Teresa (Decatur, IL), 7:00pm
Sullivan-Okaw Valley/Bethany (Sullivan, IL) at Central A & M (Moweaqua, IL), 7:00pm
Warrensburg-Latham (Warrensburg, IL) at Clinton (IL), 7:00pm

CENTRAL STATE EIGHT
Glenwood (Chatham, IL) at Rochester (IL), 7:00pm
Jacksonville (IL) at Springfield (IL), 7:00pm
MacArthur (Decatur, IL) at Sacred Heart-Griffin (Springfield, IL), 7:00pm

CENTRAL SUBURBAN - NORTH
Maine East (Park Ridge, IL) at Highland Park (IL), 7:00pm
Maine West (Des Plaines, IL) at Deerfield (IL), 7:00pm
Vernon Hills (IL) at Glenbrook North (Northbrook, IL), 7:30pm

CENTRAL SUBURBAN - SOUTH
Evanston (IL) at Niles North (Skokie, IL), 7:00pm
Glenbrook South (Glenview, IL) at New Trier (Winnetka, IL), 7:30pm
Niles West (Skokie, IL) at Maine South (Park Ridge, IL), 7:00pm

CHICAGO CATHOLIC - BLUE
Brother Rice (Chicago, IL) at Montini Catholic (Lombard, IL), 7:30pm

CHICAGO CATHOLIC - GREEN
De La Salle (Chicago, IL) at St. Laurence (Burbank, IL), 7:30pm
Fenwick (Oak Park, IL) at Mount Carmel (Chicago, IL), 7:30pm

CHICAGO CATHOLIC - RED
St. Ignatius (Chicago, IL) at Leo (Chicago, IL), 7:30pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - GREAT LAKES
Collins Academy/Manley (Chicago, IL) at Foreman (Chicago, IL), 4:15pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - HEARTLAND
Brooks College Prep (Chicago, IL) at Chicago Vocational (Chicago, IL), 3:45pm
Lindblom (Chicago, IL) at Mather (Chicago, IL), 3:45pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - LAND OF LINCOLN
Phillips (Chicago, IL) at Raby (Chicago, IL), 7:15pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - PRAIRIE STATE
Back of the Yards College Prep (Chicago, IL) at Clark Prep (Chicago, IL), 7:15pm
Payton College Prep (Chicago, IL) at Kenwood (Chicago, IL), 7:15pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - RED BIRD
Solorio Academy (Chicago, IL) at Perspectives Leadership/Perspectives-IIT Math & Science/Joslin/Perspectives Tech (Chicago, IL), 3:45pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - WINDY CITY
Orr (Chicago, IL) at Agricultural Science (Chicago, IL), 4:15pm

CHICAGO PUBLIC INTRA-CITY 1
Harper (Chicago, IL) at Chicago Academy (Chicago, IL), 4:00pm

DUKANE
Batavia (IL) at Wheaton North (Wheaton, IL), 7:30pm
Glenbard North (Carol Stream, IL) at Geneva (IL), 7:30pm
Lake Park (Roselle, IL) at St. Charles East (St. Charles, IL), 7:00pm
Wheaton-Warrenville South (Wheaton, IL) at St. Charles North (St. Charles, IL), 7:30pm

DUPAGE VALLEY
Naperville North (Naperville, IL) at Neuqua Valley (Naperville, IL), 7:30pm
Waubonsie Valley (Aurora, IL) at Metea Valley (Aurora, IL), 7:30pm

EAST SUBURBAN CATHOLIC
Joliet Catholic Academy (Joliet, IL) at Notre Dame (Niles, IL), 7:00pm
Marian Catholic (Chicago Heights, IL) at Nazareth Academy (LaGrange Park, IL), 7:00pm
Marian Central Catholic (Woodstock, IL) at St. Viator (Arlington Heights, IL), 7:00pm
Marist (Chicago, IL) at Benet Academy (Lisle, IL), 7:00pm
St. Patrick (Chicago, IL) at Carmel (Mundelein, IL), 7:00pm

FOX VALLEY
Dundee-Crown (Carpentersville, IL) at Huntley (IL), 7:00pm
Jacobs (Algonquin, IL) at Crystal Lake Central (Crystal Lake, IL), 7:00pm
McHenry (IL) at Hampshire (IL), 7:00pm
Prairie Ridge (Crystal Lake, IL) at Crystal Lake South (Crystal Lake, IL), 7:00pm

FREELANCE
Blue Ridge/DeLand-Weldon (Farmer City, IL) at Metro-East Lutheran (Edwardsville, IL), 7:00pm

HEART OF ILLINOIS - LARGE
Deer Creek-Mackinaw (Mackinaw, IL) at Gibson City-Melvin-Sibley (Gibson City, IL), 7:00pm
El Paso-Gridley (El Paso, IL) at Fieldcrest (Minonk, IL), 7:00pm
Eureka (IL) at Tri-Valley (Downs, IL), 7:00pm

HEART OF ILLINOIS - SMALL
Fisher (IL) at LeRoy (IL), 7:00pm
Flanagan/Woodland/Roanoke-Benson (Flanagan, IL) at Ridgeview/Lexington (Colfax, IL), 7:00pm
Heyworth (IL) at Tremont (IL), 7:00pm

ILLINI PRAIRIE
Central Catholic (Bloomington, IL) at Unity (Tolono, IL), 7:00pm
Monticello (IL) at St. Joseph-Ogden (St. Joseph, IL), 7:00pm
More (Champaign, IL) at Prairie Central (Fairbury, IL), 7:00pm
Olympia/Delavan (Stanford, IL) at Illinois Valley Central (Chillicothe, IL), 7:30pm
Rantoul (IL) at Pontiac (IL), 7:00pm

KISHWAUKEE RIVER
Harvard (IL) at Woodstock North (Woodstock, IL), 7:00pm
Johnsburg (IL) at Richmond-Burton (Richmond, IL), 7:00pm
Woodstock (IL) at Marengo (IL), 7:00pm

LINCOLN TRAIL
Princeville (IL) at Ridgewood (Woodhull, IL), 7:00pm
ROWVA/Galva/Williamsfield (Oneida, IL) at Mercer County (Aledo, IL), 7:00pm
West Central (Biggsville, IL) at United (Monmouth, IL), 7:00pm
Wethersfield/Annawan (Kewanee, IL) at Stark County (Toulon, IL), 7:00pm

LITTLE ILLINI
Marshall (IL) at Newton (IL), 7:00pm
Paris (IL) at Flora (IL), 7:00pm
Red Hill (Bridgeport, IL) at Casey-Westfield (Casey, IL), 7:00pm
Richland County (Olney, IL) at Robinson (IL), 7:00pm

METRO SUBURBAN - BLUE
Riverside-Brookfield (Riverside, IL) at Immaculate Conception (Elmhurst, IL), 7:15pm
St. Francis (Wheaton, IL) at Aurora Central Catholic (Aurora, IL), 7:00pm
Wheaton Academy (West Chicago, IL) at Aurora Christian (Aurora, IL), 7:00pm

METRO SUBURBAN - RED
Fenton (Bensenville, IL) at Chicago Christian (Palos Heights, IL), 7:15pm
Ridgewood (Norridge, IL) at St. Edward (Elgin, IL), 7:00pm

MID-ILLINI
Canton (IL) at Metamora (IL), 7:30pm
Dunlap (IL) at Morton (IL), 7:30pm
East Peoria (IL) at Washington (IL), 7:30pm
Limestone (Bartonville, IL) at Pekin (IL), 7:30pm

MID-SUBURBAN - EAST
Elk Grove (Elk Grove Village, IL) at Prospect (Mt. Prospect, IL), 7:30pm
Rolling Meadows (IL) at Buffalo Grove (IL), 7:30pm
Wheeling (IL) at Hersey (Arlington Heights, IL), 7:30pm

MID-SUBURBAN - WEST
Hoffman Estates (IL) at Conant (Hoffman Estates, IL), 7:30pm
Palatine (IL) at Barrington (IL), 7:30pm
Schaumburg (IL) at Fremd (Palatine, IL), 7:30pm

NORTH SUBURBAN
Lake Forest (IL) at Stevenson (Lincolnshire, IL), 7:30pm
Libertyville (IL) at Zion-Benton (Zion, IL), 7:30pm
Warren Township (Gurnee, IL) at Mundelein (IL), 7:30pm

NORTHEASTERN
Marquette (Ottawa, IL) at South Beloit (IL), 7:00pm
River Valley (Varna, IL) at Mooseheart (IL), 7:00pm
Rockford Christian (Rockford, IL) at Hiawatha (Kirkland, IL), 7:00pm

NORTHERN ILLINOIS
Auburn (Rockford, IL) at Guilford (Rockford, IL), 7:15pm
Belvidere (IL) at Freeport (IL), 7:00pm
Boylan (Rockford, IL) at Jefferson (Rockford, IL), 7:15pm
East (Rockford, IL) at Belvidere North (Belvidere, IL), 7:15pm
Hononegah (Rockton, IL) vs. Harlem (Machesney Park, IL) at TBA, 7:15pm

NORTHERN LAKE COUNTY
Antioch (IL) at North Chicago (IL), 7:15pm
Grayslake Central (Grayslake, IL) at Grayslake North (Grayslake, IL), 7:15pm
Round Lake (IL) at Lakes (Lake Villa, IL), 7:15pm
Wauconda (IL) at Grant (Fox Lake, IL), 7:15pm

NORTHWEST UPSTATE ILLINI - NORTHWEST
Forreston (IL) at Amboy/LaMoille/Ohio (Amboy, IL), 7:30pm
Galena (IL) at Durand/Pecatonica (Durand, IL), 7:00pm
Lena-Winslow (Lena, IL) at Dakota (IL), 7:00pm
West Carroll (Savanna, IL) at East Dubuque (IL), 7:30pm

NORTHWEST UPSTATE ILLINI - UPSTATE
Aquin Catholic (Freeport, IL) at Milledgeville (IL), 7:00pm
Orangeville (IL) at Stockton (IL), 7:30pm
Warren (IL) at Ashton-Franklin Center (Ashton, IL), 7:00pm

PRAIRIE STATE
East Alton-Wood River (Wood River, IL) at Bunker Hill/Mt. Olive (Bunker Hill, IL), 7:00pm
Marquette Catholic (Alton, IL) at South Fork/Edinburg/Morrisonville (Kincaid, IL), 7:00pm
Pawnee/Lincolnwood (Pawnee, IL) at Nokomis/Ramsey (Nokomis, IL), 7:00pm

SANGAMO
Maroa-Forsyth (Maroa, IL) at Auburn (IL), 7:00pm
New Berlin/Franklin/Waverly (New Berlin, IL) at Athens (IL), 7:00pm
North Mac (Virden, IL) at Riverton (IL), 7:00pm
Pleasant Plains (IL) at Pittsfield-Griggsville-Perry (Pittsfield, IL), 7:00pm
Williamsville (IL) at PORTA/Ashland-Chandlerville Central (Petersburg, IL), 7:00pm

SANGAMON VALLEY
Central (Clifton, IL) at Momence (IL), 7:00pm
Dwight/Gardner-South Wilmington (Dwight, IL) at Paxton-Buckley-Loda (Paxton, IL), 7:00pm
Iroquois West (Gilman, IL) at Watseka (IL), 7:00pm

SOUTH CENTRAL
Greenville (IL) at Carlinville (IL), 7:00pm
Litchfield (IL) at Hillsboro (IL), 7:00pm
Pana (IL) at Vandalia (IL), 7:00pm
Southwestern (Piasa, IL) at Gillespie (IL), 7:00pm
Staunton (IL) at Roxana (IL), 7:00pm

SOUTH SUBURBAN - BLUE
Bremen (Midlothian, IL) at Hillcrest (Country Club Hills, IL), 7:00pm
Lemont (IL) at Oak Forest (IL), 7:00pm
Thornton Fractional South (Lansing, IL) at Tinley Park (IL), 7:00pm

SOUTH SUBURBAN - RED
Eisenhower (Blue Island, IL) at Richards (Oak Lawn, IL), 7:00pm
Oak Lawn (IL) at Reavis (Burbank, IL), 7:00pm
Shepard (Palos Heights, IL) at Argo (Summit, IL), 7:00pm

SOUTHLAND
Rich East (Park Forest, IL) at Kankakee (IL), 7:00pm

SOUTHWEST PRAIRIE
Joliet West (Joliet, IL) at Joliet Central (Joliet, IL), 7:00pm
Oswego (IL) at Plainfield South (Plainfield, IL), 7:00pm
Oswego East (Oswego, IL) at Minooka (IL), 7:00pm
Plainfield North (Plainfield, IL) at Plainfield East (Plainfield, IL), 7:00pm
Romeoville (IL) at Plainfield Central (Plainfield, IL), 7:00pm

SOUTHWEST SUBURBAN
Bolingbrook (IL) at Lincoln-Way East (Frankfort, IL), 7:00pm
Lincoln-Way West (New Lenox, IL) at Andrew (Tinley Park, IL), 7:00pm
Lockport (IL) at Bradley-Bourbonnais (Bradley, IL), 7:30pm
Sandburg (Orland Park, IL) at Homewood-Flossmoor (Flossmoor, IL), 7:00pm
Thornridge (Dolton, IL) at Thornwood (South Holland, IL), 7:00pm
Thornton (Harvey, IL) at Lincoln-Way Central (New Lenox, IL), 7:30pm

SOUTHWESTERN
Belleville East (Belleville, IL) at Belleville West (Belleville, IL), 7:00pm
East St. Louis (IL) at Alton (IL), 7:00pm
Edwardsville (IL) at Collinsville (IL), 7:00pm

THREE RIVERS - MISSISSIPPI
Monmouth-Roseville (Monmouth, IL) at Kewanee (IL), 7:30pm
Sherrard (IL) at Hall (Spring Valley, IL), 7:30pm
St. Bede (Peru, IL) at Princeton (IL), 7:30pm

THREE RIVERS - ROCK
Morrison (IL) at Bureau Valley (Manlius, IL), 7:30pm
Riverdale (Port Byron, IL) at Newman Central Catholic (Sterling, IL), 7:30pm
Rockridge (Taylor Ridge, IL) at Orion (IL), 7:30pm

UPSTATE EIGHT
Bartlett (IL) at Streamwood (IL), 7:00pm
Elgin (IL) at East Aurora (Aurora, IL), 7:30pm
Glenbard East (Lombard, IL) at Larkin (Elgin, IL), 7:30pm
Glenbard South (Glen Ellyn, IL) at West Chicago (IL), 7:30pm
South Elgin (IL) at West Aurora (Aurora, IL), 7:30pm

VERMILION VALLEY
Jamaica/Catlin (Sidell, IL) at Oakwood (Fithian, IL), 7:00pm
Westville (IL) at Georgetown-Ridge Farm (Georgetown, IL), 7:00pm

WEST SUBURBAN - GOLD
Morton (Cicero, IL) at Leyden (Franklin Park, IL), 7:30pm
Proviso East (Maywood, IL) at Addison Trail (Addison, IL), 7:30pm
Willowbrook (Villa Park, IL) at Downers Grove South (Downers Grove, IL), 7:30pm

WEST SUBURBAN - SILVER
Downers Grove North (Downers Grove, IL) at York (Elmhurst, IL), 7:30pm
Glenbard West (Glen Ellyn, IL) at Proviso West (Hillside, IL), 7:30pm
Lyons (LaGrange, IL) at Oak Park-River Forest (Oak Park, IL), 7:30pm

NON-LEAGUE
Abingdon/Avon (Abingdon, IL) at Peoria Heights/Quest Charter Academy (Peoria Heights, IL), 7:00pm
Alleman (Rock Island, IL) at Bloom (Chicago Heights, IL), 7:00pm
Anna-Jonesboro (Anna, IL) at Benton (IL), 7:00pm
Beardstown (IL) at Greenfield/Northwestern (Greenfield, IL), 7:30pm
Bishop McNamara (Kankakee, IL) at Elmwood Park (IL), 7:15pm
Calhoun/Brussels (Hardin, IL) at Triopia/Meredosia-Chambersburg/Virginia (Concord, IL), 7:00pm
Carbondale (IL) at Harrisburg (IL), 7:00pm
Carterville (IL) at Effingham (IL), 7:00pm
Central (Breese, IL) at Herrin (IL), 7:00pm
Central (Burlington, IL) at Westmont (IL), 7:00pm
Central (Camp Point, IL) at Carrollton (IL), 7:00pm
Centralia (IL) at Mascoutah (IL), 7:00pm
Charleston (IL) at Highland (IL), 7:00pm
Christ the King (Chicago, IL) at Rich Central (Olympia Fields, IL), 7:15pm
Civic Memorial (Bethalto, IL) at Taylorville (IL), 7:00pm
Cumberland (Toledo, IL) at Arthur-Lovington/Atwood-Hammond (Arthur, IL), 7:00pm
DuQuoin (IL) at Murphysboro/Elverado (Murphysboro, IL), 7:00pm
Fulton (IL) at Erie-Prophetstown (Erie, IL), 7:30pm
Geneseo (IL) at DeKalb (IL), 7:15pm
Granite City (IL) at Galesburg (IL), 7:30pm
Havana/Midwest Central (Havana, IL) at Cuba/Spoon River Valley (Cuba, IL), 7:00pm
Herscher (IL) at Manteno (IL), 7:00pm
Hinsdale South (Darien, IL) at Hinsdale Central (Hinsdale, IL), 7:30pm
Illini West (Carthage, IL) at Elmwood/Brimfield (Elmwood, IL), 7:00pm
Jersey (Jerseyville, IL) at Columbia (IL), 7:00pm
Kansas/Shiloh/Oakland (Kansas, IL) at Arcola (IL), 7:00pm
Knoxville (IL) at Farmington (IL), 7:00pm
LaSalle-Peru (LaSalle, IL) at Morris (IL), 7:15pm
Lincoln (IL) at Freeburg (IL), 7:00pm
Lisle (IL) at Coal City (IL), 7:00pm
Macomb (IL) at Mahomet-Seymour (Mahomet, IL), 7:00pm
Marion (IL) at Mattoon (IL), 7:00pm
Martinsville (IL) at Decatur Lutheran/Decatur Christian (Decatur, IL), 7:00pm
Massac County (Metropolis, IL) at Salem (IL), 7:00pm
Moline (IL) at Stagg (Palos Hills, IL), 7:30pm
Mt. Vernon (IL) at Mt. Carmel (IL), 7:00pm
Mt. Zion (IL) at Triad (Troy, IL), 7:00pm
Naperville Central (Naperville, IL) at Cary-Grove (Cary, IL), 7:30pm
Nashville (IL) at Frankfort (West Frankfort, IL), 7:00pm
North Greene (White Hall, IL) at Brown County (Mt. Sterling, IL), 7:00pm
O'Fallon (IL) at Cahokia (IL), 7:00pm
Oblong/Hutsonville/Palestine (Oblong, IL) at Argenta-Oreana (Argenta, IL), 7:00pm
Ottawa (IL) at Yorkville (IL), 7:15pm
Peotone (IL) at Streator (IL), 7:00pm
Pinckneyville (IL) at Carlyle (IL), 7:00pm
Pleasant Hill/Western (Pleasant Hill, IL) at Unity/Seymour (Mendon, IL), 7:00pm
Polo (IL) at Pearl City-Eastland (Pearl City, IL), 6:00pm
Quincy (IL) at Quincy Notre Dame (Quincy, IL), 7:00pm
Red Bud (IL) at Sparta (IL), 7:00pm
Reed-Custer (Braidwood, IL) at Sandwich (IL), 7:00pm
Rochelle (IL) at Kaneland (Maple Park, IL), 7:00pm
Rock Island (IL) at Richwoods (Peoria, IL), 7:30pm
Routt Catholic/Westfair Christian Academy (Jacksonville, IL) at West Central co-op (Winchester, IL), 7:00pm
Rushville-Industry (Rushville, IL) at Astoria/VIT (Astoria, IL), 7:00pm
Sangamon Valley/Tri-City (Niantic, IL) at West Hancock co-op (Hamilton, IL), 7:00pm
Seneca (IL) at Bismarck-Henning/Rossville-Alvin (Bismarck, IL), 7:00pm
St. Joseph (Westchester, IL) at Marmion Academy (Aurora, IL), 7:30pm
St. Rita (Chicago, IL) at DePaul College Prep (Chicago, IL), 4:15pm
Sterling (IL) at Sycamore (IL), 7:15pm
Thornton Fractional North (Calumet City, IL) at Evergreen Park (IL), 7:00pm
United Township (East Moline, IL) at Rich South (Richton Park, IL), 7:30pm
Villa Grove/Heritage (Villa Grove, IL) at Cerro Gordo/Bement (Cerro Gordo, IL), 7:00pm
Waterloo (IL) at Mater Dei (Breese, IL), 7:00pm
West Prairie/Bushnell-Prairie City (Sciota, IL) at Lewistown (IL), 7:00pm
Wilmington (IL) at Plano (IL), 7:00pm

INTERSTATE
Cardinal Ritter (St. Louis, MO) at Althoff Catholic (Belleville, IL), 7:00pm
Crete-Monee (Crete, IL) at Benton Harbor (MI), 7:00pm

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Westminster Christian (Elgin, IL) vs. Judah Christian (Champaign, IL) at TBA

6/8/9 MAN INTERSTATE
Wisconsin Heights (Mazomanie, WI) at Christian Life/Keith Country Day/Our Lady of the Sacred Heart Academy (Rockford, IL), 7:00pm



Saturday, October 20th

CENTRAL STATE EIGHT
Southeast (Springfield, IL) at Lanphier (Springfield, IL), 12:00pm
University (Normal, IL) at Eisenhower (Decatur, IL), 1:00pm

CHICAGO CATHOLIC - BLUE
Providence Catholic (New Lenox, IL) at Loyola Academy (Wilmette, IL), 1:00pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - BIG SHOULDERS
King (Chicago, IL) at Marshall (Chicago, IL), 12:00pm
Lake View (Chicago, IL) at Hyde Park (Chicago, IL), 12:00pm
South Shore International (Chicago, IL) at Sullivan (Chicago, IL), 12:00pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - GREAT LAKES
Dunbar (Chicago, IL) at Amundsen (Chicago, IL), 9:00am

CHICAGO PUBLIC ILLINI - LAND OF LINCOLN
Lane Tech (Chicago, IL) at Westinghouse (Chicago, IL), 12:00pm
Morgan Park (Chicago, IL) at Lincoln Park (Chicago, IL), 12:00pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - RED BIRD
Simeon (Chicago, IL) at Curie (Chicago, IL), 12:00pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - SECOND CITY
Phoenix Military Academy/Alcott/DeVry Advantage Academy (Chicago, IL) at Chicago Military Academy-Bronzeville/Air Force Academy (Chicago, IL), 12:00pm

CHICAGO PUBLIC ILLINI - WINDY CITY
Goode STEM Academy (Chicago, IL) at Urban Prep-Englewood (Chicago, IL), 9:00am

CHICAGO PUBLIC INTRA-CITY 1
CICS ChicagoQuest (Chicago, IL) at Tilden (Chicago, IL), 9:00am
Chicago International Charter-Longwood Academy (Chicago, IL) at Dyett (Chicago, IL), 9:00am

NORTH SUBURBAN
Lake Zurich (IL) at Waukegan (IL), 1:00pm

NORTHEASTERN
Walther Christian Academy (Melrose Park, IL) at Our Lady of the Sacred Heart Academy (Rockford, IL), 1:00pm

NON-LEAGUE
Dupo (IL) at Madison (IL), 1:00pm
Guerin College Prep (River Grove, IL) vs. Chicago Hope Academy (Chicago, IL) at TBA, 1:00pm
River Ridge (Hanover, IL) vs. Hoopeston/Armstrong/Schlarman (Hoopeston, IL) at TBA, 1:00pm
Wesclin (Trenton, IL) at Lawrenceville (IL), 1:00pm