2018 NORTH COAST SECTION 10/5 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Thursday, October 4th

FREELANCE
St. Vincent (Petaluma, CA) at California School for the Deaf (Fremont, CA), 6:00pm



Friday, October 5th

BAY VALLEY
Deer Valley (Antioch, CA) at Heritage (Brentwood, CA), 7:00pm
Freedom (Oakley, CA) at Pittsburg (CA), 7:00pm
Liberty (Brentwood, CA) at Antioch (CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Campolindo (Moraga, CA) at Clayton Valley (Concord, CA), 7:00pm
Miramonte (Orinda, CA) at Alhambra (Martinez, CA), 7:00pm
Northgate (Walnut Creek, CA) at Acalanes (Lafayette, CA), 7:00pm

DIABLO - VALLEY
Benicia (CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm
Berean Christian (Walnut Creek, CA) at Las Lomas (Walnut Creek, CA), 7:00pm
Concord (CA) at Ygnacio Valley (Concord, CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
California (San Ramon, CA) at Foothill (Pleasanton, CA), 7:00pm
Monte Vista (Danville, CA) at De La Salle (Concord, CA), 7:00pm

EAST BAY - VALLEY
Granada (Livermore, CA) at Amador Valley (Pleasanton, CA), 7:00pm
Livermore (CA) at Dublin (CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Hoopa Valley (Hoopa, CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm

MISSION VALLEY
American (Fremont, CA) vs. Kennedy (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Irvington (Fremont, CA) at Logan (Union City, CA), 7:00pm
Washington (Fremont, CA) at Newark Memorial (Newark, CA), 7:00pm

NORTH BAY - OAK
Cardinal Newman (Santa Rosa, CA) at Ukiah (CA), 7:30pm
Carrillo (Santa Rosa, CA) at Analy (Sebastopol, CA), 7:30pm
Windsor (CA) at Rancho Cotate (Rohnert Park, CA), 7:30pm

NORTH BAY - REDWOOD
Piner (Santa Rosa, CA) at El Molino (Forestville, CA), 7:30pm
Santa Rosa (CA) at Montgomery (Santa Rosa, CA), 7:30pm

NORTH CENTRAL I
Clear Lake (Lakeport, CA) at Fort Bragg (CA), 7:30pm
Cloverdale (CA) at Kelseyville (CA), 7:30pm
St. Helena (CA) at Middletown (CA), 7:30pm
Willits (CA) at Lower Lake (CA), 7:30pm

TRI-COUNTY - ROCK
El Cerrito (CA) at Kennedy (Richmond, CA), 7:00pm
Salesian (Richmond, CA) at Hercules (CA), 7:00pm
St. Mary's (Albany, CA) at St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Albany (CA) vs. Bethel (Vallejo, CA) at Vallejo (CA), 7:30pm
De Anza (El Sobrante, CA) at Richmond (CA), 7:00pm
Vallejo (CA) at Swett (Crockett, CA), 7:00pm

VINE VALLEY
American Canyon (CA) vs. Vintage (Napa, CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Napa (CA) at Justin-Siena (Napa, CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) at Casa Grande (Petaluma, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - FOOTHILL
Castro Valley (CA) at Berkeley (CA), 7:00pm
Piedmont (CA) at Encinal (Alameda, CA), 7:00pm
San Leandro (CA) vs. Bishop O'Dowd (Oakland, CA) at Burrell Field (San Leandro, CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
Hayward (CA) vs. Alameda (CA) at Thompson Field (Alameda, CA), 7:00pm
Mt. Eden (Hayward, CA) at Arroyo (San Lorenzo, CA), 3:30pm
Tennyson (Hayward, CA) at San Lorenzo (CA), 3:30pm

NON-LEAGUE
San Ramon Valley (Danville, CA) at Dougherty Valley (San Ramon, CA), 7:00pm

INTERSECTIONAL
Allen (Santa Rosa, CA) at Harker (San Jose, CA), 7:00pm
Stellar Prep (Oakland, CA) at St. Pius X-St. Matthias Academy (Downey, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL III - SOUTH (8 MAN)
Branson (Ross, CA) vs. Calistoga (CA) at Napa County Fairgrounds (Calistoga, CA), 1:00pm



Saturday, October 6th

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Arcata (CA) at Ferndale (CA), 2:00pm

MARIN COUNTY
Novato (CA) at Redwood (Larkspur, CA), 2:00pm
San Marin (Novato, CA) at Marin Catholic (Kentfield, CA), 2:00pm
San Rafael (CA) at Drake (San Anselmo, CA), 2:00pm
Terra Linda (San Rafael, CA) at Tamalpais (Mill Valley, CA), 2:00pm

NORTH CENTRAL III - SOUTH (8 MAN)
Roseland Collegiate Prep (Santa Rosa, CA) at Rincon Valley Christian (Santa Rosa, CA), 1:00pm
Stuart Hall (San Francisco, CA) vs. Tomales (CA) at Boxer Stadium (San Francisco, CA), 1:30pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Cornerstone Christian (Antioch, CA) at Anzar (San Juan Bautista, CA), 6:00pm
Point Arena (CA) at Crystal Springs Uplands (Hillsborough, CA), 1:00pm