2018 NORTH COAST SECTION 9/28 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    NOTE: NO PROJECTED SCORES UNTIL OCTOBER


Friday, September 28th

BAY VALLEY
Freedom (Oakley, CA) at Liberty (Brentwood, CA), 7:00pm
Heritage (Brentwood, CA) at Antioch (CA), 7:00pm
Pittsburg (CA) at Deer Valley (Antioch, CA), 7:00pm

DIABLO - FOOTHILL
Acalanes (Lafayette, CA) at Clayton Valley (Concord, CA), 7:00pm
Alhambra (Martinez, CA) at Campolindo (Moraga, CA), 7:00pm
Miramonte (Orinda, CA) at Northgate (Walnut Creek, CA), 7:00pm

DIABLO - VALLEY
Benicia (CA) at Mt. Diablo (Concord, CA), 7:00pm
College Park (Pleasant Hill, CA) at Ygnacio Valley (Concord, CA), 7:00pm
Las Lomas (Walnut Creek, CA) at Concord (CA), 7:00pm

EAST BAY - MOUNTAIN
Monte Vista (Danville, CA) at California (San Ramon, CA), 7:00pm
San Ramon Valley (Danville, CA) at Foothill (Pleasanton, CA), 7:00pm

EAST BAY - VALLEY
Dougherty Valley (San Ramon, CA) at Amador Valley (Pleasanton, CA), 7:00pm
Granada (Livermore, CA) at Dublin (CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Arcata (CA) at Hoopa Valley (Hoopa, CA), 7:30pm
Ferndale (CA) at McKinleyville (CA), 7:30pm

MARIN COUNTY
Terra Linda (San Rafael, CA) vs. Marin Catholic (Kentfield, CA) at San Rafael (CA), 7:00pm

MISSION VALLEY
American (Fremont, CA) at Newark Memorial (Newark, CA), 7:00pm
Irvington (Fremont, CA) vs. Moreau Catholic (Hayward, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm

NORTH BAY - OAK
Rancho Cotate (Rohnert Park, CA) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Ukiah (CA) at Carrillo (Santa Rosa, CA), 7:30pm
Windsor (CA) at Analy (Sebastopol, CA), 7:30pm

NORTH BAY - REDWOOD
Montgomery (Santa Rosa, CA) at Allen (Santa Rosa, CA), 7:30pm
Santa Rosa (CA) at El Molino (Forestville, CA), 7:30pm

NORTH CENTRAL I
Fort Bragg (CA) at Kelseyville (CA), 7:30pm
Lower Lake (CA) at Cloverdale (CA), 7:30pm
Middletown (CA) at Clear Lake (Lakeport, CA), 7:30pm
St. Helena (CA) at Willits (CA), 7:30pm

TRI-COUNTY - ROCK
Hercules (CA) at Kennedy (Richmond, CA), 7:00pm
St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA) at El Cerrito (CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - STONE
Bethel (Vallejo, CA) at Pinole Valley (Pinole, CA), 7:00pm
Richmond (CA) at Vallejo (CA), 7:00pm
Swett (Crockett, CA) at De Anza (El Sobrante, CA), 7:00pm

VINE VALLEY
Napa (CA) at American Canyon (CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) vs. Justin-Siena (Napa, CA) at Arnold Field (Sonoma, CA), 7:00pm
Vintage (Napa, CA) at Petaluma (CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - FOOTHILL
Berkeley (CA) at Bishop O'Dowd (Oakland, CA), 7:00pm
Encinal (Alameda, CA) at Castro Valley (CA), 7:00pm
San Leandro (CA) at Piedmont (CA), 7:00pm

WEST ALAMEDA COUNTY - SHORELINE
Alameda (CA) at Tennyson (Hayward, CA), 7:00pm
Arroyo (San Lorenzo, CA) at Hayward (CA), 7:00pm
San Lorenzo (CA) at Mt. Eden (Hayward, CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
Stellar Prep (Oakland, CA) vs. Fortuna (CA) at Sunset Field (Hayward, CA), 7:30pm

INTERSECTIONAL
Trinity (Weaverville, CA) at Del Norte (Crescent City, CA), 7:30pm

NORTH CENTRAL III - NORTH (8 MAN)
Upper Lake (CA) at South Fork (Miranda, CA), 7:30pm



Saturday, September 29th

FREELANCE
Oakland Military Institute (Oakland, CA) at St. Vincent (Petaluma, CA), 2:00pm

MARIN COUNTY
Drake (San Anselmo, CA) at Tamalpais (Mill Valley, CA), 2:00pm
Redwood (Larkspur, CA) at San Marin (Novato, CA), 2:00pm
San Rafael (CA) at Novato (CA), 2:00pm

MISSION VALLEY
Logan (Union City, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm

TRI-COUNTY - ROCK
St. Mary's (Albany, CA) at Salesian (Richmond, CA), 1:30pm

NON-LEAGUE
Livermore (CA) at Eureka (CA), 6:30pm

INTERSECTIONAL
Tri-Cities Prep (Pasco, WA) vs. St. Bernard's (Eureka, CA) at Brown Stadium (Pasco, WA), 6:00pm

NORTH CENTRAL III - SOUTH (8 MAN)
Calistoga (CA) at Rincon Valley Christian (Santa Rosa, CA), 1:00pm
Stuart Hall (San Francisco, CA) at Roseland Collegiate Prep (Santa Rosa, CA), 12:00pm
Tomales (CA) at Branson (Ross, CA), 1:00pm