2018 NORTH COAST SECTION 9/21 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    NOTE: NO PROJECTED SCORES UNTIL OCTOBER


Friday, September 21st

BAY VALLEY
Antioch (CA) at Freedom (Oakley, CA), 7:00pm
Deer Valley (Antioch, CA) at Liberty (Brentwood, CA), 7:00pm
Pittsburg (CA) at Heritage (Brentwood, CA), 7:00pm

DIABLO - VALLEY
Berean Christian (Walnut Creek, CA) vs. Concord (CA) at Northgate (Walnut Creek, CA), 7:00pm
Las Lomas (Walnut Creek, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm
Ygnacio Valley (Concord, CA) at Mt. Diablo (Concord, CA), 7:00pm

HUMBOLDT-DEL NORTE - LITTLE 4
Arcata (CA) vs. McKinleyville (CA) at Humboldt State U. (Arcata, CA), 7:30pm
Ferndale (CA) at Hoopa Valley (Hoopa, CA), 7:30pm

MARIN COUNTY
Tamalpais (Mill Valley, CA) at San Rafael (CA), 7:00pm

MISSION VALLEY
Irvington (Fremont, CA) vs. Kennedy (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Newark Memorial (Newark, CA) at Logan (Union City, CA), 7:00pm
Washington (Fremont, CA) at Moreau Catholic (Hayward, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL I
Clear Lake (Lakeport, CA) at St. Helena (CA), 7:30pm
Cloverdale (CA) at Willits (CA), 7:30pm
Kelseyville (CA) at Middletown (CA), 7:30pm
Lower Lake (CA) at Fort Bragg (CA), 7:30pm

TRI-COUNTY - STONE
Bethel (Vallejo, CA) vs. Richmond (CA) at Vallejo (CA), 7:30pm
De Anza (El Sobrante, CA) at Pinole Valley (Pinole, CA), 7:00pm
Swett (Crockett, CA) vs. Albany (CA) at Albany MS (Albany, CA), 6:30pm

VINE VALLEY
Casa Grande (Petaluma, CA) vs. Vintage (Napa, CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Petaluma (CA) at Justin-Siena (Napa, CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) vs. American Canyon (CA) at Arnold Field (Sonoma, CA), 7:00pm

NON-LEAGUE
California (San Ramon, CA) at Granada (Livermore, CA), 7:30pm
Campolindo (Moraga, CA) at El Cerrito (CA), 7:00pm
Carrillo (Santa Rosa, CA) at Montgomery (Santa Rosa, CA), 7:30pm
Del Norte (Crescent City, CA) at Fortuna (CA), 7:30pm
Dublin (CA) at San Ramon Valley (Danville, CA), 7:00pm
Foothill (Pleasanton, CA) at Dougherty Valley (San Ramon, CA), 7:00pm
Livermore (CA) at Monte Vista (Danville, CA), 7:00pm
St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA) at Benicia (CA), 7:30pm

INTERSECTIONAL
Allen (Santa Rosa, CA) at Vacaville Christian (Vacaville, CA), 7:00pm
California School for the Deaf (Fremont, CA) at Burton (San Francisco, CA), 3:30pm
Canyon Springs (North Las Vegas, NV) at Clayton Valley (Concord, CA), 7:00pm
De La Salle (Concord, CA) at Buchanan (Clovis, CA), 7:00pm
Galena (Reno, NV) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Hayward (CA) at Skyline (Oakland, CA), 7:00pm
Lincoln (CA) at Eureka (CA), 7:30pm
San Leandro (CA) at McClymonds (Oakland, CA), 7:00pm
St. Mary's (Stockton, CA) at Bishop O'Dowd (Oakland, CA), 7:00pm
Stellar Prep (Oakland, CA) at Calaveras (San Andreas, CA), 7:00pm

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Calistoga (CA) vs. Anderson Valley (Boonville, CA) at Napa County Fairgrounds (Calistoga, CA), 7:00pm
Round Valley (Covelo, CA) at Tomales (CA), 7:00pm



Saturday, September 22nd

MARIN COUNTY
Drake (San Anselmo, CA) at San Marin (Novato, CA), 2:00pm
Terra Linda (San Rafael, CA) at Redwood (Larkspur, CA), 2:00pm

NON-LEAGUE
American (Fremont, CA) vs. Arroyo (San Lorenzo, CA) at Washington (Fremont, CA), 1:00pm
Vallejo (CA) at Salesian (Richmond, CA), 1:30pm

INTERSECTIONAL
Galileo (San Francisco, CA) at San Lorenzo (CA), 1:30pm
Oakland (CA) at Novato (CA), 2:00pm
Williams (CA) at St. Vincent (Petaluma, CA), 2:00pm

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Laytonville (CA) at Roseland Collegiate Prep (Santa Rosa, CA), 12:00pm
Point Arena (CA) at Branson (Ross, CA), 3:00pm
South Fork (Miranda, CA) vs. Stuart Hall (San Francisco, CA) at Kezar Stadium (San Francisco, CA), 7:00pm
Upper Lake (CA) at Rincon Valley Christian (Santa Rosa, CA), 1:00pm