2018 NORTH COAST SECTION 9/7 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    NOTE: NO PROJECTED SCORES UNTIL OCTOBER


Friday, September 7th

NON-LEAGUE
Alameda (CA) at Encinal (Alameda, CA), 7:00pm
Alhambra (Martinez, CA) at Pinole Valley (Pinole, CA), 7:00pm
Amador Valley (Pleasanton, CA) at Heritage (Brentwood, CA), 7:00pm
Antioch (CA) at Clayton Valley (Concord, CA), 7:00pm
Arcata (CA) at Willits (CA), 7:30pm
Arroyo (San Lorenzo, CA) at Dougherty Valley (San Ramon, CA), 7:00pm
Berean Christian (Walnut Creek, CA) at St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA), 7:00pm
Campolindo (Moraga, CA) at Rancho Cotate (Rohnert Park, CA), 7:30pm
Carrillo (Santa Rosa, CA) at Casa Grande (Petaluma, CA), 7:30pm
Castro Valley (CA) at Logan (Union City, CA), 7:00pm
Deer Valley (Antioch, CA) at Kennedy (Richmond, CA), 7:00pm
El Molino (Forestville, CA) at Petaluma (CA), 7:00pm
Granada (Livermore, CA) at Foothill (Pleasanton, CA), 7:00pm
Healdsburg (CA) at Cloverdale (CA), 7:30pm
Hercules (CA) at Justin-Siena (Napa, CA), 7:00pm
Livermore (CA) vs. Irvington (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Moreau Catholic (Hayward, CA) at Middletown (CA), 7:30pm
Newark Memorial (Newark, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm
Northgate (Walnut Creek, CA) at Las Lomas (Walnut Creek, CA), 7:00pm
Novato (CA) at Lower Lake (CA), 7:30pm
Piner (Santa Rosa, CA) at Tamalpais (Mill Valley, CA), 4:00pm
Redwood (Larkspur, CA) at Ukiah (CA), 7:30pm
San Leandro (CA) at Freedom (Oakley, CA), 7:00pm
San Rafael (CA) at Richmond (CA), 7:00pm
St. Mary's (Albany, CA) at Vallejo (CA), 7:00pm
Swett (Crockett, CA) at Mt. Diablo (Concord, CA), 7:30pm
Windsor (CA) at Santa Rosa (CA), 7:30pm

INTERSECTIONAL
Albany (CA) at Burton (San Francisco, CA), 6:30pm
Argonaut (Jackson, CA) vs. Stellar Prep (Oakland, CA) at Cal State East Bay (Hayward, CA), 7:00pm
Balboa (San Francisco, CA) at Oakland Military Institute (Oakland, CA)
Benicia (CA) at Sutter (CA), 7:30pm
Bethel (Vallejo, CA) at Fairfield (CA), 7:30pm
Brookings-Harbor (Brookings, OR) at Del Norte (Crescent City, CA), 7:30pm
Brookside Christian (Stockton, CA) at Miramonte (Orinda, CA), 7:00pm
Clear Lake (Lakeport, CA) at University Prep (Redding, CA), 7:30pm
De La Salle (Concord, CA) at St. Francis (Mountain View, CA), 7:30pm
Durham (CA) at Fort Bragg (CA), 7:30pm
Foothill (Palo Cedro, CA) at Eureka (CA), 7:30pm
Galileo (San Francisco, CA) at Ygnacio Valley (Concord, CA), 7:00pm
Jefferson (Daly City, CA) at Tennyson (Hayward, CA), 7:00pm
Lincoln (San Francisco, CA) at Mt. Eden (Hayward, CA), 7:00pm
Milpitas (CA) at Berkeley (CA), 7:00pm
Mitty (San Jose, CA) at Acalanes (Lafayette, CA), 7:00pm
Rocklin (CA) at Liberty (Brentwood, CA), 7:30pm
Rodriguez (Fairfield, CA) at Concord (CA), 7:00pm
Seaside (CA) at Bishop O'Dowd (Oakland, CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) vs. El Camino (South San Francisco, CA) at Arnold Field (Sonoma, CA), 7:30pm
St. Vincent (Petaluma, CA) at Harbor (Santa Cruz, CA), 7:00pm
Summit Academy (Bluffdale, UT) at Cardinal Newman (Santa Rosa, CA), 7:00pm
Vintage (Napa, CA) vs. Bellarmine (San Jose, CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:00pm
Washington (San Francisco, CA) at California School for the Deaf (Fremont, CA), 7:00pm
Wood (Vacaville, CA) vs. American Canyon (CA) at Vacaville (CA), 7:30pm

NORTH CENTRAL III - NORTH (8 MAN)
Laytonville (CA) at Potter Valley (CA), 7:30pm

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Calistoga (CA) at Upper Lake (CA), 7:30pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Cornerstone Christian (Antioch, CA) vs. Rincon Valley Christian (Santa Rosa, CA) at Antioch Youth Sports Complex (Antioch, CA), 4:00pm
Roseland Collegiate Prep (Santa Rosa, CA) at Crystal Springs Uplands (Hillsborough, CA)



Saturday, September 8th

NON-LEAGUE
American (Fremont, CA) at San Lorenzo (CA), 1:00pm
Dublin (CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Fortuna (CA) at Ferndale (CA), 2:00pm
Hoopa Valley (Hoopa, CA) at St. Bernard's (Eureka, CA), 1:30pm
Kennedy (Fremont, CA) vs. Marin Catholic (Kentfield, CA) at Washington (Fremont, CA), 1:00pm
Piedmont (CA) at Salesian (Richmond, CA), 2:15pm
Terra Linda (San Rafael, CA) vs. Analy (Sebastopol, CA) at San Rafael (CA), 7:30pm

INTERSECTIONAL
Riordan (San Francisco, CA) vs. Napa (CA) at Memorial Stadium (Napa, CA), 7:15pm
Serra (San Mateo, CA) at Pittsburg (CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL III - NORTH (8 MAN)
Point Arena (CA) at Anderson Valley (Boonville, CA)
South Fork (Miranda, CA) at Round Valley (Covelo, CA), 1:00pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Thacher (Ojai, CA) at Branson (Ross, CA), 1:00pm
Woodside Priory (Portola Valley, CA) vs. Stuart Hall (San Francisco, CA) at Boxer Stadium (San Francisco, CA), 1:00pm