2018 NORTH COAST SECTION 8/31 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    NOTE: NO PROJECTED SCORES UNTIL OCTOBER


Wednesday, August 29th

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Crystal Springs Uplands (Hillsborough, CA) at Roseland Collegiate Prep (Santa Rosa, CA), 4:30pm



Friday, August 31st

NON-LEAGUE
Alameda (CA) vs. American (Fremont, CA) at Thompson Field (Alameda, CA), 7:00pm
Alhambra (Martinez, CA) at College Park (Pleasant Hill, CA), 7:00pm
Amador Valley (Pleasanton, CA) at American Canyon (CA), 7:00pm
Analy (Sebastopol, CA) at Monte Vista (Danville, CA), 7:00pm
Arcata (CA) vs. St. Bernard's (Eureka, CA) at Humboldt State U. (Arcata, CA), 7:30pm
Berkeley (CA) at Foothill (Pleasanton, CA), 7:00pm
Bishop O'Dowd (Oakland, CA) at De La Salle (Concord, CA), 7:30pm
California (San Ramon, CA) at Freedom (Oakley, CA), 7:00pm
Carrillo (Santa Rosa, CA) at Benicia (CA), 7:30pm
Castro Valley (CA) at Newark Memorial (Newark, CA), 7:00pm
Clayton Valley (Concord, CA) at Concord (CA), 7:00pm
Encinal (Alameda, CA) at De Anza (El Sobrante, CA), 7:00pm
Healdsburg (CA) at San Rafael (CA), 7:00pm
Heritage (Brentwood, CA) vs. Kennedy (Fremont, CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Irvington (Fremont, CA) at Tennyson (Hayward, CA), 7:00pm
Lower Lake (CA) at El Molino (Forestville, CA), 7:30pm
McKinleyville (CA) at Allen (Santa Rosa, CA), 7:30pm
Miramonte (Orinda, CA) at Las Lomas (Walnut Creek, CA), 7:00pm
Mt. Diablo (Concord, CA) at Hercules (CA), 7:00pm
Mt. Eden (Hayward, CA) at Pinole Valley (Pinole, CA), 7:00pm
Novato (CA) at Cloverdale (CA), 7:30pm
Rancho Cotate (Rohnert Park, CA) at El Cerrito (CA), 7:00pm
Salesian (Richmond, CA) at Moreau Catholic (Hayward, CA), 7:00pm
San Leandro (CA) at Antioch (CA), 7:00pm
Sonoma Valley (Sonoma, CA) at Kennedy (Richmond, CA), 7:00pm
St. Patrick-St. Vincent (Vallejo, CA) vs. Bethel (Vallejo, CA) at Vallejo (CA), 7:30pm
Terra Linda (San Rafael, CA) at Petaluma (CA), 7:00pm
Ukiah (CA) at Santa Rosa (CA), 7:30pm

INTERSECTIONAL
Acalanes (Lafayette, CA) at Rodriguez (Fairfield, CA), 7:30pm
Armijo (Fairfield, CA) at Justin-Siena (Napa, CA), 7:00pm
Biggs (CA) at Kelseyville (CA), 7:30pm
Burton (San Francisco, CA) at Richmond (CA), 7:00pm
California School for the Deaf (Fremont, CA) at San Juan (Citrus Heights, CA), 7:00pm
Castlemont (Oakland, CA) at Arroyo (San Lorenzo, CA), 4:00pm
Clear Lake (Lakeport, CA) at Pierce (Arbuckle, CA), 7:30pm
De Anza (El Sobrante, CA) at Grossmont (El Cajon, CA), 7:00pm
De La Salle (Concord, CA) at Calvary Christian Academy (Fort Lauderdale, FL)
Del Norte (Crescent City, CA) at Yreka (CA), 7:30pm
Etna (CA) at Hoopa Valley (Hoopa, CA), 7:30pm
Eureka (CA) at Scotts Valley (CA), 7:30pm
Laguna Creek (Elk Grove, CA) at Dublin (CA), 7:00pm
Liberty (Brentwood, CA) at McClymonds (Oakland, CA), 7:15pm
Manteca (CA) at Granada (Livermore, CA), 7:00pm
Montgomery (Santa Rosa, CA) at Oakland (CA), 7:30pm
Muir (Pasadena, CA) at Stellar Prep (Oakland, CA), 7:00pm
Napa (CA) at Nevada Union (Grass Valley, CA), 7:15pm
Pittsburg (CA) at Centennial (Corona, CA), 7:00pm
Valley (Sacramento, CA) vs. Vallejo (CA) at Cosumnes River College (Sacramento, CA), 7:15pm
Valley Christian (Roseville, CA) at Fort Bragg (CA), 7:00pm
Vintage (Napa, CA) at Lincoln (Stockton, CA), 7:15pm
Windsor (CA) at Del Oro (Loomis, CA), 7:30pm
Winters (CA) at St. Helena (CA), 7:30pm
Wood (Vacaville, CA) vs. Deer Valley (Antioch, CA) at Vacaville (CA), 7:15pm
Ygnacio Valley (Concord, CA) at Brookside Christian (Stockton, CA), 7:00pm

NORTH CENTRAL III - NORTH (8 MAN)
Upper Lake (CA) at Potter Valley (CA), 7:30pm

6/8/9 MAN INTERSECTIONAL
Cornerstone Christian (Antioch, CA) at Tomales (CA), 7:00pm
Woodside Priory (Portola Valley, CA) vs. Calistoga (CA) at Napa County Fairgrounds (Calistoga, CA), 3:30pm



Saturday, September 1st

NON-LEAGUE
Casa Grande (Petaluma, CA) at San Marin (Novato, CA), 2:00pm
Hayward (CA) at Washington (Fremont, CA), 7:00pm
Logan (Union City, CA) at Fortuna (CA), 7:30pm
Middletown (CA) at Berean Christian (Walnut Creek, CA), 1:30pm
Piner (Santa Rosa, CA) at Drake (San Anselmo, CA), 2:00pm
San Lorenzo (CA) at Tamalpais (Mill Valley, CA), 2:00pm
Willits (CA) at Ferndale (CA), 2:00pm

INTERSECTIONAL
Albany (CA) at Madison Park (Oakland, CA), 1:00pm
Campolindo (Moraga, CA) at St. Ignatius (San Francisco, CA), 1:00pm
Northgate (Walnut Creek, CA) at Santa Clarita Christian (Canyon Country, CA), 7:00pm
Piedmont (CA) at Menlo (Atherton, CA), 1:00pm
Riordan (San Francisco, CA) vs. San Ramon Valley (Danville, CA) at Terra Nova (Pacifica, CA)

NORTH CENTRAL III - NORTH (8 MAN)
Anderson Valley (Boonville, CA) at Laytonville (CA)
Round Valley (Covelo, CA) at Point Arena (CA)

6/8/9 MAN NON-LEAGUE
Roseland University Prep (Santa Rosa, CA) at Rincon Valley Christian (Santa Rosa, CA), 1:00pm