2017 FLORIDA 10/20 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    show projections


Monday, October 16th

2A REGION 3
Admiral Farragut (St. Petersburg, FL) 40 Indian Rocks Christian (Largo, FL) 35

6A DISTRICT 8
Sebring (FL) 70 Lake Region (Eagle Lake, FL) 0

6A DISTRICT 15
Archbishop McCarthy (Fort Lauderdale, FL) 21 Boynton Beach (FL) 10

8A DISTRICT 7
Ridge (Davenport, FL) 42 Jenkins (Lakeland, FL) 7

SUNSHINE STATE - COASTAL CENTRAL FLORIDA
Orangewood Christian (Maitland, FL) 60 Central Florida Christian Academy (Ocoee, FL) 0

NON-LEAGUE
Armwood (Seffner, FL) 27 Plant (Tampa, FL) 7   

Deerfield Beach (FL) 55 Ely (Pompano Beach, FL) 8
Foundation Academy (Winter Garden, FL) 28 Carrollwood Day (Tampa, FL) 22
Palm Glades Prep Academy (Miami, FL) 32 Miami Christian (Miami, FL) 14



Tuesday, October 17th

6A DISTRICT 4
Middleburg (FL) vs. Englewood (Jacksonville, FL) at TBA   




Wednesday, October 18th

NON-LEAGUE
Oak Ridge (Orlando, FL) vs. University (Orlando, FL) at TBA   




Thursday, October 19th

NON-LEAGUE
Chaminade-Madonna (Hollywood, FL) vs. Doral Academy (Doral, FL) at TBA   




Friday, October 20th

1A REGION 1
Bozeman (Panama City, FL) vs. Freeport (FL) at TBA   

Holmes County (Bonifay, FL) vs. Vernon (FL) at TBA   


1A REGION 2
Blountstown (FL) vs. Port St. Joe (FL) at TBA   

Cottondale (FL) vs. Franklin County (Eastpoint, FL) at TBA   


1A REGION 3
Branford (FL) vs. Bell (FL) at TBA   


1A REGION 4
Frostproof (FL) vs. Hawthorne (FL) at TBA   


2A REGION 1
Florida A&M (Tallahassee, FL) vs. Maclay (Tallahassee, FL) at TBA   

St. John Paul II (Tallahassee, FL) vs. Munroe (Quincy, FL) at TBA   


2A REGION 4
Neumann (Naples, FL) vs. Community (Naples, FL) at TBA   


3A REGION 1
Taylor County (Perry, FL) vs. Newberry (FL) at TBA   


3A REGION 4
Benjamin (Palm Beach Gardens, FL) vs. St. Andrew's (Boca Raton, FL) at TBA   

Everglades Prep Academy (Homestead, FL) vs. Somerset Academy Silver Palms (Miami, FL) at TBA   


4A REGION 1
Rutherford (Panama City, FL) vs. South Walton (Santa Rosa Beach, FL) at TBA   


4A REGION 2
The Villages Charter (The Villages, FL) vs. Keystone Heights (FL) at TBA   

Trenton (FL) vs. Yonge (Gainesville, FL) at TBA   


4A REGION 4
Gulliver Prep (Miami, FL) vs. Pine Crest (Fort Lauderdale, FL) at TBA   


5A DISTRICT 1
Mosley (Lynn Haven, FL) vs. Pensacola (FL) at TBA   

West Florida (Pensacola, FL) vs. Arnold (Panama City Beach, FL) at TBA   


5A DISTRICT 3
Ribault (Jacksonville, FL) vs. Stanton (Jacksonville, FL) at TBA   

Suwannee (Live Oak, FL) vs. Yulee (FL) at TBA   


5A DISTRICT 4
Bishop Kenny (Jacksonville, FL) vs. Westside (Jacksonville, FL) at TBA   

Bolles (Jacksonville, FL) vs. Parker (Jacksonville, FL) at TBA   

Trinity Christian Academy (Jacksonville, FL) vs. Ponte Vedra (FL) at TBA   


5A DISTRICT 5
Baker County (Glen St. Mary, FL) vs. Clay (Green Cove Springs, FL) at TBA   

Menendez (St. Augustine, FL) vs. Ridgeview (Orange Park, FL) at TBA   

Palatka (FL) vs. Orange Park (FL) at TBA   


5A DISTRICT 6
Belleview (FL) vs. North Marion (Citra, FL) at TBA   


5A DISTRICT 7
Hernando (Brooksville, FL) vs. Central (Brooksville, FL) at TBA   

Nature Coast Tech (Brooksville, FL) vs. Citrus (Inverness, FL) at TBA   

Weeki Wachee (FL) vs. Lecanto (FL) at TBA   


5A DISTRICT 8
Anclote (Holiday, FL) vs. Gulf (New Port Richey, FL) at TBA   

Ridgewood (New Port Richey, FL) vs. Fivay (Hudson, FL) at TBA   

River Ridge (New Port Richey, FL) vs. Hudson (FL) at TBA   

Zephyrhills (FL) vs. Wesley Chapel (FL) at TBA   


5A DISTRICT 10
Jefferson (Tampa, FL) vs. Spoto (Riverview, FL) at TBA   

Middleton (Tampa, FL) vs. Robinson (Tampa, FL) at TBA   


5A DISTRICT 11
Bayshore (Bradenton, FL) vs. DeSoto County (Arcadia, FL) at TBA   

Booker (Sarasota, FL) vs. Lemon Bay (Englewood, FL) at TBA   

Southeast (Bradenton, FL) vs. Hardee (Wauchula, FL) at TBA   


5A DISTRICT 12
Clewiston (FL) vs. Cypress Lake (Fort Myers, FL) at TBA   

Dunbar (Fort Myers, FL) vs. Mariner (Cape Coral, FL) at TBA   


5A DISTRICT 13
Jones (Orlando, FL) vs. Eustis (FL) at TBA   

Tavares (FL) vs. Poinciana (Kissimmee, FL) at TBA   


5A DISTRICT 14
Palm Bay (Melbourne, FL) vs. Space Coast (Cocoa, FL) at TBA   

Rockledge (FL) vs. Merritt Island (FL) at TBA   


5A DISTRICT 16
American Heritage (Plantation, FL) vs. Jackson (Miami, FL) at TBA   

Cardinal Gibbons (Fort Lauderdale, FL) vs. Hallandale (FL) at TBA   

Coconut Creek (FL) vs. Stranahan (Fort Lauderdale, FL) at TBA   


6A DISTRICT 4
St. Augustine (FL) vs. Nease (Ponte Vedra, FL) at TBA   

White (Jacksonville, FL) vs. Englewood (Jacksonville, FL) at TBA   


6A DISTRICT 5
Forest (Ocala, FL) vs. South Lake (Groveland, FL) at TBA   

Gainesville (FL) vs. Leesburg (FL) at TBA   

Vanguard (Ocala, FL) vs. Lake Weir (Ocala, FL) at TBA   


6A DISTRICT 6
Mitchell (New Port Richey, FL) vs. Sunlake (Land O' Lakes, FL) at TBA   

Pasco (Dade City, FL) vs. Land O' Lakes (FL) at TBA   


6A DISTRICT 7
Armwood (Seffner, FL) vs. Brandon (FL) at TBA   

Chamberlain (Tampa, FL) vs. Blake (Tampa, FL) at TBA   


6A DISTRICT 8
Auburndale (FL) vs. Lake Region (Eagle Lake, FL) at TBA   

Sebring (FL) vs. Lake Wales (FL) at TBA   


6A DISTRICT 9
Clearwater (FL) vs. Boca Ciega (Gulfport, FL) at TBA   

Hollins (St. Petersburg, FL) vs. Osceola (Seminole, FL) at TBA   

Largo (FL) vs. Northeast (St. Petersburg, FL) at TBA   


6A DISTRICT 10
Cape Coral (FL) vs. Charlotte (Punta Gorda, FL) at TBA   

North Fort Myers (FL) vs. Baker (Cape Coral, FL) at TBA   

Port Charlotte (FL) vs. Island Coast (Cape Coral, FL) at TBA   


6A DISTRICT 13
Deltona (FL) vs. Seabreeze (Daytona Beach, FL) at TBA   

Mainland (Daytona Beach, FL) vs. New Smyrna Beach (FL) at TBA   

Pine Ridge (Deltona, FL) at Matanzas (Palm Coast, FL)   


6A DISTRICT 14
Eau Gallie (Melbourne, FL) vs. Okeechobee (FL) at TBA   

Heritage (Palm Bay, FL) vs. Jensen Beach (FL) at TBA   


6A DISTRICT 15
Boynton Beach (FL) vs. Northeast (Oakland Park, FL) at TBA   


6A DISTRICT 16
Central (Miami, FL) vs. Northwestern (Miami, FL) at TBA   

Norland (Miami, FL) vs. Hialeah-Miami Lakes (Hialeah, FL) at TBA   


7A DISTRICT 2
Columbia (Lake City, FL) vs. Fletcher (Neptune Beach, FL) at TBA   

First Coast (Jacksonville, FL) vs. Atlantic Coast (Jacksonville, FL) at TBA   


7A DISTRICT 3
Buchholz (Gainesville, FL) vs. Oakleaf (Orange Park, FL) at TBA   

Fleming Island (Orange Park, FL) vs. Creekside (Jacksonville, FL) at TBA   


7A DISTRICT 4
East Ridge (Clermont, FL) vs. Edgewater (Orlando, FL) at TBA   

Hagerty (Oviedo, FL) vs. Lake Howell (Winter Park, FL) at TBA   

West Port (Ocala, FL) vs. Lake Minneola (Minneola, FL) at TBA   


7A DISTRICT 5
Harmony (FL) vs. Celebration (FL) at TBA   

Lake Nona (Orlando, FL) vs. East River (Orlando, FL) at TBA   

Liberty (Kissimmee, FL) vs. Windermere (FL) at TBA   


7A DISTRICT 8
Plant (Tampa, FL) vs. Freedom (Tampa, FL) at TBA   

Sickles (Tampa, FL) vs. Wharton (Tampa, FL) at TBA   

Wiregrass Ranch (Wesley Chapel, FL) vs. Leto (Tampa, FL) at TBA   


7A DISTRICT 9
Bloomingdale (Valrico, FL) vs. Plant City (FL) at TBA   

East Bay (Gibsonton, FL) vs. Strawberry Crest (Dover, FL) at TBA   

Tampa Bay Tech (Tampa, FL) vs. Durant (Plant City, FL) at TBA   


7A DISTRICT 10
Countryside (Clearwater, FL) vs. Seminole (FL) at TBA   

East Lake (Tarpon Springs, FL) vs. St. Petersburg (FL) at TBA   


7A DISTRICT 11
Braden River (Bradenton, FL) vs. Lakewood Ranch (Bradenton, FL) at TBA   

Venice (FL) vs. Sarasota (FL) at TBA   


7A DISTRICT 13
Dwyer (Palm Beach Gardens, FL) vs. Royal Palm Beach (FL) at TBA   

Forest Hill (West Palm Beach, FL) vs. Olympic Heights (Boca Raton, FL) at TBA   

Palm Beach Lakes (West Palm Beach, FL) vs. West Boca Raton (Boca Raton, FL) at TBA   


7A DISTRICT 15
Cooper City (FL) vs. McArthur (Hollywood, FL) at TBA   

Nova (Davie, FL) vs. Hollywood Hills (Hollywood, FL) at TBA   


7A DISTRICT 16
Mater Academy Charter (Hialeah Gardens, FL) vs. Goleman (Miami, FL) at TBA   

Miami Springs (FL) vs. Mourning (North Miami, FL) at TBA   

Reagan (Doral, FL) vs. South Miami (Miami, FL) at TBA   

Sunset (Miami, FL) vs. Westland Hialeah (Hialeah, FL) at TBA   


8A DISTRICT 1
Flagler Palm Coast (Palm Coast, FL) vs. DeLand (FL) at TBA   

Spruce Creek (Port Orange, FL) vs. Mandarin (Jacksonville, FL) at TBA   


8A DISTRICT 2
Lake Brantley (Altamonte Springs, FL) vs. Oviedo (FL) at TBA   

Lake Mary (FL) vs. University (Orange City, FL) at TBA   

Seminole (Sanford, FL) vs. Winter Springs (FL) at TBA   


8A DISTRICT 3
Timber Creek (Orlando, FL) vs. Colonial (Orlando, FL) at TBA   

Winter Park (FL) vs. Boone (Orlando, FL) at TBA   


8A DISTRICT 5
Dr. Phillips (Orlando, FL) vs. Olympia (Orlando, FL) at TBA   

Freedom (Orlando, FL) vs. Cypress Creek (Orlando, FL) at TBA   


8A DISTRICT 6
Manatee (Bradenton, FL) vs. Riverview (FL) at TBA   

Newsome (Lithia, FL) vs. Palm Harbor University (Palm Harbor, FL) at TBA   

Steinbrenner (Lutz, FL) vs. Alonso (Tampa, FL) at TBA   


8A DISTRICT 7
Osceola (Kissimmee, FL) vs. Haines City (FL) at TBA   

Ridge (Davenport, FL) vs. Gateway (Kissimmee, FL) at TBA   


8A DISTRICT 9
Palm Beach Central (Wellington, FL) vs. Jupiter (FL) at TBA   

Palm Beach Gardens (FL) vs. Wellington (FL) at TBA   


8A DISTRICT 10
Atlantic (Delray Beach, FL) vs. Lake Worth (FL) at TBA   

Boca Raton (FL) vs. Leonard (Greenacres, FL) at TBA   

Spanish River (Boca Raton, FL) vs. Santaluces (Lantana, FL) at TBA   


8A DISTRICT 11
Deerfield Beach (FL) vs. Monarch (Coconut Creek, FL) at TBA   

Douglas (Parkland, FL) vs. Taravella (Coral Springs, FL) at TBA   

Piper (Sunrise, FL) vs. Coral Springs (FL) at TBA   


8A DISTRICT 12
Cypress Bay (Weston, FL) vs. Flanagan (Pembroke Pines, FL) at TBA   

Miramar (FL) vs. Everglades (Miramar, FL) at TBA   

Western (Davie, FL) vs. South Plantation (Plantation, FL) at TBA   


8A DISTRICT 13
Dr. Krop (Miami, FL) vs. Hialeah (FL) at TBA   

North Miami (FL) vs. Hialeah Gardens (FL) at TBA   

North Miami Beach (FL) vs. American (Hialeah, FL) at TBA   


8A DISTRICT 14
Columbus (Miami, FL) vs. Coral Park (Miami, FL) at TBA   

Miami (FL) vs. Miami Beach (FL) at TBA   


8A DISTRICT 15
Coral Reef (Miami, FL) vs. Southwest (Miami, FL) at TBA   

Ferguson (Miami, FL) vs. Braddock (Miami, FL) at TBA
Varela (Miami, FL) vs. Belen Jesuit (Miami, FL) at TBA

8A DISTRICT 16
South Dade (Homestead, FL) vs. Palmetto (Miami, FL) at TBA   

Southridge (Miami, FL) vs. Homestead (FL) at TBA   


SOUTHEASTERN
Miami Country Day (Miami, FL) vs. Marathon (FL) at TBA   


NON-LEAGUE
Aquinas (Fort Lauderdale, FL) vs. Anderson (Lauderdale Lakes, FL) at TBA   

Archbishop McCarthy (Fort Lauderdale, FL) vs. Pembroke Pines Charter (Pembroke Pines, FL) at TBA   

Aucilla Christian (Monticello, FL) vs. St. John Lutheran (Ocala, FL) at TBA   

Baldwin (FL) vs. Santa Fe (Alachua, FL) at TBA   

Berkeley Prep (Tampa, FL) vs. IMG Academy White (Bradenton, FL) at TBA   

Bradford (Starke, FL) vs. Crescent City (FL) at TBA   

Calvary Christian (Clearwater, FL) vs. Carrollwood Day (Tampa, FL) at TBA   

Cardinal Mooney (Sarasota, FL) vs. Winter Haven (FL) at TBA   

Cardinal Newman (West Palm Beach, FL) vs. Coral Springs Charter (Coral Springs, FL) at TBA   

Carol City (Miami, FL) vs. Washington (Miami, FL) at TBA   

Central (Fort Pierce, FL) vs. Sebastian River (Sebastian, FL) at TBA   

Champagnat Catholic (Hialeah, FL) vs. University (Fort Lauderdale, FL) at TBA   

Chiefland (FL) vs. Bronson (FL) at TBA   

Chipley (FL) vs. Walton (DeFuniak Springs, FL) at TBA   

Choctawhatchee (Fort Walton Beach, FL) vs. Leon (Tallahassee, FL) at TBA   

Christ's Church Academy (Jacksonville, FL) vs. St. Joseph Academy (St. Augustine, FL) at TBA   

Clearwater Central Catholic (Clearwater, FL) vs. Admiral Farragut (St. Petersburg, FL) at TBA   

Cocoa (FL) vs. Bartram Trail (St. Johns, FL) at TBA   

Cocoa Beach (FL) vs. Bayshore Christian (Tampa, FL) at TBA   

Collier (Naples, FL) vs. St. Cloud (FL) at TBA   

Coral Shores (Tavernier, FL) vs. Keys Gate (Homestead, FL) at TBA   

Crystal River (FL) vs. South Sumter (Bushnell, FL) at TBA   

Dixie County (Cross City, FL) vs. Fort White (FL) at TBA   

Eagle's View (Jacksonville, FL) vs. Hilliard (FL) at TBA   

East Lee County (Lehigh Acres, FL) vs. LaBelle (FL) at TBA   

Eastside (Gainesville, FL) vs. Gadsden County (Havana, FL) at TBA   

Episcopal (Jacksonville, FL) vs. Cedar Creek Christian (Jacksonville, FL) at TBA   

Evangelical Christian (Fort Myers, FL) vs. Shorecrest Prep (St. Petersburg, FL) at TBA   

Father Lopez (Daytona Beach, FL) vs. Warner Christian Academy (South Daytona, FL) at TBA   

First Baptist Academy (Naples, FL) vs. Kingdom Prep (Auburndale, FL) at TBA   

Florida State University (Tallahassee, FL) vs. Marianna (FL) at TBA   

Fort Lauderdale (FL) vs. West Broward (Pembroke Pines, FL) at TBA   

Fort Walton Beach (FL) vs. Bay (Panama City, FL) at TBA   

Foundation Academy (Winter Garden, FL) vs. Bishop McLaughlin Catholic (Spring Hill, FL) at TBA   

Glades Central (Belle Glade, FL) vs. American Heritage (Delray Beach, FL) at TBA   

Jupiter Christian (Jupiter, FL) at Glades Day (Belle Glade, FL)   

Godby (Tallahassee, FL) vs. Pine Forest (Pensacola, FL) at TBA   

Halifax Academy (Daytona Beach, FL) vs. St. Johns Country Day (Orange Park, FL) at TBA   

Hamilton County (Jasper, FL) vs. North Florida Institute (Jacksonville, FL) at TBA   

Jenkins (Lakeland, FL) vs. Tenoroc (Lakeland, FL) at TBA   

Kathleen (Lakeland, FL) vs. Lehigh (Lehigh Acres, FL) at TBA   

Keswick Christian (St. Petersburg, FL) vs. Bell Creek Academy (Riverview, FL) at TBA   

Key West (FL) vs. King's Academy (West Palm Beach, FL) at TBA   

LaSalle (Miami, FL) vs. Westminster Academy (Fort Lauderdale, FL) at TBA   

Lafayette (Mayo, FL) vs. Graceville (FL) at TBA   

Lake Gibson (Lakeland, FL) vs. Gibbs (St. Petersburg, FL) at TBA   

Lakeland (FL) vs. South Broward (Hollywood, FL) at TBA   

Lakeland Christian (Lakeland, FL) vs. Lake Highland Prep (Orlando, FL) at TBA   

Lee (Jacksonville, FL) vs. Ribault (Jacksonville, FL) at TBA   

Lighthouse Christian (DeLand, FL) vs. Liberty County (Bristol, FL) at TBA   

Madison County (Madison, FL) vs. University Christian (Jacksonville, FL) at TBA   

Marco Island Academy (Marco Island, FL) vs. Gateway Charter (Fort Myers, FL) at TBA   

Melbourne Central Catholic (Melbourne, FL) vs. South Fork (Stuart, FL) at TBA   

Monsignor Pace (Miami, FL) vs. Treasure Coast (Port St. Lucie, FL) at TBA   

Moore Haven (FL) vs. Mulberry (FL) at TBA   

Mount Dora (FL) vs. Atlantic (Port Orange, FL) at TBA   

Naples (FL) vs. South Fort Myers (Fort Myers, FL) at TBA   

North Broward Prep (Coconut Creek, FL) vs. Calvary Christian Academy (Fort Lauderdale, FL) at TBA   

North Florida Christian (Tallahassee, FL) vs. Jefferson County (Monticello, FL) at TBA   

Oak Hall (Gainesville, FL) vs. Rocky Bayou Christian (Niceville, FL) at TBA   

Orangewood Christian (Maitland, FL) vs. Cornerstone Charter Academy (Belle Isle, FL) at TBA   

Orlando Christian Prep (Orlando, FL) vs. Holy Trinity Episcopal (Melbourne, FL) at TBA   

Out-of-Door Academy (Sarasota, FL) vs. St. Petersburg Catholic (St. Petersburg, FL) at TBA   

Oxbridge Academy (West Palm Beach, FL) vs. Fort Myers (FL) at TBA   

Palm Glades Prep Academy (Miami, FL) vs. Florida Christian (Miami, FL) at TBA   

Palmetto Ridge (Naples, FL) vs. Gulf Coast (Naples, FL) at TBA   

Pinellas Park (Largo, FL) vs. Dunedin (FL) at TBA   

Plantation (FL) vs. Coral Glades (Coral Springs, FL) at TBA   

Port St. Lucie (FL) vs. Bayside (Palm Bay, FL) at TBA   

Providence (Jacksonville, FL) vs. Trinity Catholic (Ocala, FL) at TBA   

Raines (Jacksonville, FL) vs. Rickards (Tallahassee, FL) at TBA   

Riverdale (Fort Myers, FL) vs. Golden Gate (Naples, FL) at TBA   

Sandalwood (Jacksonville, FL) vs. Wolfson (Jacksonville, FL) at TBA   

Satellite (Satellite Beach, FL) vs. Fernandina Beach (FL) at TBA   

Seminole Ridge (Loxahatchee, FL) vs. Pahokee (FL) at TBA   

Southwest Florida Christian (Fort Myers, FL) vs. Marco Island Academy (Marco Island, FL) at TBA   

Springstead (Spring Hill, FL) vs. Cypress Creek (Wesley Chapel, FL) at TBA   

St. Francis Catholic (Gainesville, FL) vs. Bishop Snyder (Jacksonville, FL) at TBA   

St. John Paul II Academy (Boca Raton, FL) vs. Dade Christian (Miami, FL) at TBA
St. Stephen's Episcopal (Bradenton, FL) vs. Seffner Christian (Seffner, FL) at TBA   

Suncoast (Riviera Beach, FL) vs. Inlet Grove (Riviera Beach, FL) at TBA   

Superior Collegiate (Clearwater, FL) vs. Northside Christian (St. Petersburg, FL) at TBA   

Tampa Catholic (Tampa, FL) vs. Bishop Verot (Fort Myers, FL) at TBA   

Tate (Cantonment, FL) vs. Pace (FL) at TBA   

Taylor (Pierson, FL) vs. Umatilla (FL) at TBA   

Trinity Prep (Winter Park, FL) vs. Trinity Christian Academy (Deltona, FL) at TBA   

Victory Christian Academy (Lakeland, FL) vs. Cambridge Christian (Tampa, FL) at TBA   

Washington (Pensacola, FL) vs. Pensacola Catholic (Pensacola, FL) at TBA   

Wekiva (Apopka, FL) vs. University (Orlando, FL) at TBA   

West Nassau (Callahan, FL) vs. Paxon (Jacksonville, FL) at TBA   

Westminster Christian (Miami, FL) vs. West Park Prep (West Park, FL) at TBA   

Westwood (Fort Pierce, FL) vs. Astronaut (Titusville, FL) at TBA   

Wildwood (FL) vs. Interlachen (FL) at TBA   

Williston (FL) vs. Union County (Lake Butler, FL) at TBA   

Zephyrhills Christian Academy (Zephyrhills, FL) vs. Indian Rocks Christian (Largo, FL) at TBA   


INTERSTATE
Broward International (Hollywood, FL) at Elder (Cincinnati, OH), 7:00pm   

Memorial Day (Savannah, GA) at Holy Trinity Episcopal (Melbourne, FL)   

IMG Academy (Bradenton, FL) at East (Salt Lake City, UT), 7:00pm   

Jay (FL) vs. Blacksher (Uriah, AL) at TBA   

Pataula Charter Academy (Edison, GA) at Sneads (FL)   

Thomasville (GA) vs. Chiles (Tallahassee, FL) at TBA   




Saturday, October 21st

INTERSTATE
Eminence (KY) vs. Oasis (Cape Coral, FL) at TBA, 11:30am   

Alabama School for the Deaf (Talladega, AL) at Florida School for the Deaf (St. Augustine, FL), 3:00pm