2016 MINNESOTA 10/21 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    hide projections


Tuesday, October 18th

DISTRICT 9 WEST - NORTH 1
Kittson Central (Hallock, MN) 40 Goodridge/Grygla-Gatzke (Goodridge, MN) 36
Clearbrook-Gonvick (Clearbrook, MN) 42 Stephen-Argyle Central (Stephen, MN) 39
Northern Freeze co-op (Newfolden, MN) 10 Warren-Alvarado-Oslo (Warren, MN) 5

SOUTHWEST - WEST
Russell-Tyler-Ruthton (Tyler, MN) 12 Canby (MN) 9   
[projection: Canby (MN) 35-10]



Wednesday, October 19th

BIG SOUTHEAST - BLUE
Austin (MN) 19 Faribault (MN) 16   
[projection: Faribault (MN) 40-19]
Mankato East (Mankato, MN) 23 Red Wing (MN) 20   
[projection: Mankato East (Mankato, MN) 42-3]
Winona (MN) 21 Mankato West (Mankato, MN) 20   
[projection: Mankato West (Mankato, MN) 31-20]

BIG SOUTHEAST - RED
Marshall (Rochester, MN) 31 New Prague (MN) 26   
[projection: Marshall [John] (Rochester, MN) 31-21]
Northfield (MN) 12 Mayo (Rochester, MN) 11   
[projection: Northfield (MN) 22-19]
Century (Rochester, MN) 17 Owatonna (MN) 13   
[projection: Owatonna (MN) 28-12]

DISTRICT 9 SOUTH - EAST
Lyle/Pacelli (Lyle, MN) 23 Alden-Conger (Alden, MN) 20
Grand Meadow (MN) 32 Spring Grove (MN) 30
West Lutheran (Plymouth, MN) 19 Mabel-Canton (Mabel, MN) 14
LeRoy-Ostrander (LeRoy, MN) 39 Randolph (MN) 38

DISTRICT 9 SOUTH - WEST
Edgerton/Ellsworth (Edgerton, MN) 34 Cleveland/Immanuel Lutheran (Cleveland, MN) 33
Madelia (MN) 38 Granada-Huntley-East Chain/Truman (Granada, MN) 37
Fulda (MN) 17 Hills-Beaver Creek (Hills, MN) 12
Southwest Star Concept (Okabena, MN) 33 Mountain Lake/Mountain Lake Christian (Mountain Lake, MN) 30
Westbrook-Walnut Grove (Westbrook, MN) 41 Nicollet (MN) 40
WEST - NORTH 16
DISTRICT 14
Ada-Borup (Ada, MN) 42 Cass Lake-Bena (Cass Lake, MN) 37
Win-E-Mac (Erskine, MN) 29 Waubun (MN) 28

DISTRICT 26 WEST - SOUTH 21
Underwood (MN) 26 Bertha-Hewitt (Bertha, MN) 25
Laporte (MN) 23 Verndale (MN) 19

DISTRICT 22 WEST - SOUTH 18
Renville County West (Renville, MN) 25 Brandon/Evansville (Brandon, MN) 20
Hancock (MN) 20 Clinton-Graceville-Beardsley (Graceville, MN) 16
Buffalo Lake-Hector-Stewart (Hector, MN) 23 Wheaton/Herman-Norcross (Wheaton, MN) 19

EAST CENTRAL - NORTH
Albany (MN) 23 Becker (MN) 21   
[projection: Becker (MN) 31-19]
Foley (MN) 41 Little Falls (MN) 40   
[projection: Little Falls (MN) 17-15]
Milaca (MN) 14 New London-Spicer (New London, MN) 13   
[projection: New London-Spicer (New London, MN) 48-8]
Zimmerman (MN) 42 St. Cloud Cathedral (St. Cloud, MN) 37   
[projection: Zimmerman (MN) 38-6]

EAST CENTRAL - SOUTH
Holy Family Catholic (Victoria, MN) 19 Delano (MN) 16   
[projection: Delano (MN) 26-10]
Litchfield (MN) 19 Glencoe-Silver Lake (Glencoe, MN) 18   
[projection: Litchfield (MN) 31-21]
Hutchinson (MN) 22 Annandale (MN) 20   
[projection: Hutchinson (MN) 35-21]
Dassel-Cokato (Cokato, MN) 11 Watertown-Mayer (Watertown, MN) 6   
[projection: Dassel-Cokato (Cokato, MN) 21-14]

EAST METRO - BLUE
Mounds View (Arden Hills, MN) 42 Cretin-Derham Hall (St. Paul, MN) 41   
[projection: Cretin-Derham Hall (St. Paul, MN) 28-14]
Roseville (MN) 23 White Bear Lake (MN) 21   
[projection: Roseville (MN) 35-14]
Stillwater (MN) 21 Forest Lake (MN) 18   
[projection: Stillwater (MN) 28-7]
Woodbury (MN) 16 East Ridge (Woodbury, MN) 15   
[projection: East Ridge (Woodbury, MN) 31-7]

EAST METRO - RED
Tartan (Oakdale, MN) 20 Hastings (MN) 17   
[projection: Hastings (MN) 28-27]
Mahtomedi (MN) 27 Simley (Inver Grove Heights, MN) 26   
[projection: Mahtomedi (MN) 38-6]
North (North St. Paul, MN) 40 Park (Cottage Grove, MN) 38   
[projection: Park (Cottage Grove, MN) 44-17]
South St. Paul (MN) 20 Hill-Murray (Maplewood, MN) 19   
[projection: South St. Paul (MN) 38-0]
St. Thomas Academy (Mendota Heights, MN) 10 Sibley (Mendota Heights, MN) 7   
[projection: St. Thomas Academy (Mendota Heights, MN) 26-14]

EAST METRO - WHITE
Eagan (MN) 33 Apple Valley (MN) 32   
[projection: Apple Valley (MN) 42-14]
Eastview (Apple Valley, MN) 31 Burnsville (MN) 29   
[projection: Burnsville (MN) 31-14]
Lakeville South (Lakeville, MN) 34 Farmington (MN) 33   
[projection: Farmington (MN) 28-17]
Rosemount (MN) 28 Lakeville North (Lakeville, MN) 23   
[projection: Lakeville North (Lakeville, MN) 28-14]

MID SOUTHEAST - EAST
Wabasha-Kellogg (Wabasha, MN) 38 Fillmore Central (Harmony, MN) 35   
[projection: Fillmore Central (Harmony, MN) 31-3]
Goodhue (MN) 16 Rushford-Peterson (Rushford, MN) 14   
[projection: Rushford-Peterson (Rushford, MN) 28-19]
Hayfield (MN) 11 Southland (Adams, MN) 7   
[projection: Southland (Adams, MN) 27-19]
Kingsland (Spring Valley, MN) 14 Lewiston-Altura (Lewiston, MN) 9   
[projection: Lewiston-Altura (Lewiston, MN) 56-0]

MID SOUTHEAST - WEST
Bethlehem Academy (Faribault, MN) 40 St. Clair (MN) 38   
[projection: St. Clair (MN) 21-14]
Kenyon-Wanamingo (Kenyon, MN) 25 Blooming Prairie (MN) 23   
[projection: Kenyon-Wanamingo (Kenyon, MN) 26-24]
United South Central (Wells, MN) 11 Medford (MN) 8   
[projection: Medford (MN) 28-21]

MID STATE - SUB 1
Maple Lake (MN) 41 Eden Valley-Watkins (Eden Valley, MN) 38   
[projection: Eden Valley-Watkins (Eden Valley, MN) 35-14]
Rockford (MN) 10 Howard Lake-Waverly-Winsted (Howard Lake, MN) 8   
[projection: Rockford (MN) 26-13]
Paynesville (MN) 14 Melrose (MN) 12   
[projection: Paynesville (MN) 27-20]
Pierz (MN) 16 Holdingford (MN) 14   
[projection: Pierz (MN) 31-17]

MID STATE - SUB 2
Minnewaska Area (Glenwood, MN) 39 Atwater-Cosmos-Grove City (Grove City, MN) 37   
[projection: Minnewaska Area (Glenwood, MN) 22-17]
B O L D (Olivia, MN) 33 Yellow Medicine East (Granite Falls, MN) 31   
[projection: B O L D (Olivia, MN) 28-8]
Morris Area/Chokio-Alberta (Morris, MN) 41 Montevideo (MN) 39   
[projection: Morris Area/Chokio-Alberta (Morris, MN) 38-6]
Sauk Centre (MN) 26 Benson (MN) 23   
[projection: Sauk Centre (MN) 31-19]

MID STATE - SUB 3
Belgrade-Brooten-Elrosa (Belgrade, MN) 16 Kimball (MN) 15   
[projection: Kimball (MN) 27-21]
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (Kerkhoven, MN) 23 Browerville (MN) 20   
[projection: Browerville (MN) 21-13]
Royalton (MN) 39 Parkers Prairie (MN) 36   
[projection: Royalton (MN) 31-17]
West Central Area/Ashby (Barrett, MN) 30 Upsala/Swanville (Upsala, MN) 28   
[projection: Upsala/Swanville (Upsala, MN) 31-7]

MIDWEST - BLUE
Osakis (MN) 11 Long Prairie-Grey Eagle (Long Prairie, MN) 8   
[projection: Osakis (MN) 42-0]
Wadena-Deer Creek (Wadena, MN) 36 Otter Tail Central co-op (Battle Lake, MN) 33   
[projection: Otter Tail Central co-op [Battle Lake/Henning] (Battle Lake, MN) 38-14]

MIDWEST - RED
Thief River Falls (MN) 11 Detroit Lakes (MN) 7   
[projection: Detroit Lakes (MN) 35-3]
Perham (MN) 19 Fergus Falls (MN) 14   
[projection: Fergus Falls (MN) 31-21]
Roseau (MN) 36 Park Rapids (MN) 31   
[projection: Park Rapids (MN) 28-7]
East Grand Forks (MN) 11 Pequot Lakes (MN) 6   
[projection: Pequot Lakes (MN) 31-7]

MIDWEST - WHITE
Dilworth-Glyndon-Felton (Glyndon, MN) 38 Warroad (MN) 35   
[projection: Dilworth-Glyndon-Felton (Glyndon, MN) 48-14]

NORTH CENTRAL - RED
Bemidji (MN) 34 Brainerd (MN) 31   
[projection: Brainerd (MN) 31-17]
Apollo (St. Cloud, MN) 16 Sartell-St. Stephen (Sartell, MN) 14   
[projection: Sartell-St. Stephen (Sartell, MN) 31-7]
St. Cloud Tech (St. Cloud, MN) 37 Alexandria (MN) 33   
[projection: Alexandria (MN) 41-31]
Sauk Rapids-Rice (Sauk Rapids, MN) 35 Willmar (MN) 32   
[projection: Willmar (MN) 21-20]

NORTHEAST - SILVER
Braham (MN) 34 Mesabi East (Aurora, MN) 31   
[projection: Braham (MN) 48-12]
Deer River (MN) 11 East Central (Sandstone, MN) 7   
[projection: Deer River (MN) 31-17]
Hinckley-Finlayson (Hinckley, MN) 15 Chisholm (MN) 14   
[projection: Hinckley-Finlayson (Hinckley, MN) 40-3]
Barnum (MN) 32 Rush City (MN) 27   
[projection: Rush City (MN) 38-7]

NORTHWEST - RED
Fosston (MN) 15 Fertile-Beltrami (Fertile, MN) 14   
[projection: Fertile-Beltrami (Fertile, MN) 20-14]
Mahnomen (MN) 40 Climax/Fisher (Climax, MN) 36   
[projection: Mahnomen (MN) 28-21]

NORTHWEST - WHITE
Pine River-Backus (Pine River, MN) 12 Bagley (MN) 10   
[projection: Bagley (MN) 24-21]
New York Mills (MN) 32 Red Lake (MN) 29   
[projection: New York Mills (MN) 41-14]
Pillager (MN) 32 Walker-Hackensack-Akeley (Walker, MN) 27   
[projection: Pillager (MN) 31-17]

SOUTH CENTRAL - BLUE
Lake Crystal-Wellcome Memorial (Lake Crystal, MN) 15 Le Sueur-Henderson (Le Sueur, MN) 13   
[projection: Lake Crystal-Wellcome Memorial (Lake Crystal, MN) 21-13]
Gibbon-Fairfax-Winthrop (Winthrop, MN) 34 Lester Prairie/Holy Trinity (Lester Prairie, MN) 32   
[projection: Lester Prairie/Holy Trinity (Lester Prairie, MN) 48-10]
Maple River (Mapleton, MN) 32 New Richland-Hartland-Ellendale-Geneva (New Richland, MN) 28   
[projection: Maple River (Mapleton, MN) 34-14]
Waterville-Elysian-Morristown (Waterville, MN) 22 Mayer Lutheran (Mayer, MN) 19   
[projection: Mayer Lutheran (Mayer, MN) 28-14]
Norwood-Young America (MN) 42 Sibley East (Arlington, MN) 37   
[projection: Sibley East (Arlington, MN) 22-21]

SOUTH CENTRAL - RED
Albert Lea (MN) 37 St. Peter (MN) 32   
[projection: St. Peter (MN) 34-28]
Jordan (MN) 13 Tri-City United (Montgomery, MN) 8   
[projection: Jordan (MN) 22-14]
Marshall (MN) 35 Belle Plaine (MN) 33   
[projection: Marshall (MN) 50-14]
Fairmont (MN) 29 Waseca (MN) 25   
[projection: Waseca (MN) 28-17]
New Ulm (MN) 29 Worthington (MN) 25   
[projection: Worthington (MN) 21-14]

SOUTH CENTRAL - WHITE
Blue Earth (MN) 10 Pipestone (MN) 8   
[projection: Pipestone (MN) 20-17]
St. James (MN) 15 Jackson County Central (Jackson, MN) 12   
[projection: Jackson County Central (Jackson, MN) 56-0]
Luverne (MN) 20 Martin County West (Sherburn, MN) 15   
[projection: Luverne (MN) 46-0]
Windom (MN) 40 Redwood Valley (Redwood Falls, MN) 38   
[projection: Redwood Valley (Redwood Falls, MN) 35-7]

SOUTHEAST - RED
Byron (MN) 31 Plainview-Elgin-Millville (Elgin, MN) 27   
[projection: Byron (MN) 35-27]
Kasson-Mantorville (Kasson, MN) 34 Lake City (MN) 30   
[projection: Kasson-Mantorville (Kasson, MN) 44-13]
Stewartville (MN) 12 Lourdes (Rochester, MN) 9   
[projection: Lourdes (Rochester, MN) 28-20]

SOUTHEAST - WHITE
Chatfield (MN) 15 Caledonia (MN) 14   
[projection: Caledonia (MN) 35-6]
Cotter (Winona, MN) 33 St. Charles (MN) 31   
[projection: St. Charles (MN) 44-8]
Dover-Eyota (Eyota, MN) 20 Triton (Dodge Center, MN) 16   
[projection: Triton (Dodge Center, MN) 42-22]
Pine Island (MN) 17 Zumbrota-Mazeppa (Zumbrota, MN) 12   
[projection: Zumbrota-Mazeppa (Zumbrota, MN) 26-14]

SOUTHWEST - EAST
Minnesota Valley Lutheran (New Ulm, MN) 28 Springfield (MN) 27   
[projection: Minnesota Valley Lutheran (New Ulm, MN) 35-17]
St. Mary's (Sleepy Eye, MN) 37 Cedar Mountain/Comfrey (Morgan, MN) 34   
[projection: St. Mary's (Sleepy Eye, MN) 44-12]
New Ulm Cathedral (New Ulm, MN) 34 Wabasso (MN) 30   
[projection: Wabasso (MN) 46-8]

SOUTHWEST - WEST
Dawson-Boyd (Dawson, MN) 42 Adrian (MN) 38   
[projection: Dawson-Boyd (Dawson, MN) 28-14]
Lakeview (Cottonwood, MN) 13 Minneota (MN) 10   
[projection: Minneota (MN) 44-24]
Lac qui Parle Valley (Madison, MN) 34 Murray County Central (Slayton, MN) 33   
[projection: Murray County Central (Slayton, MN) 21-13]
Ortonville (MN) 23 Tracy-Milroy-Balaton (Tracy, MN) 21   
[projection: Tracy-Milroy-Balaton (Tracy, MN) 28-27]

SUBURBAN - RED
St. Louis Park (MN) 20 DeLaSalle (Minneapolis, MN) 17   
[projection: DeLaSalle (Minneapolis, MN) 31-28]
Benilde-St. Margaret's (St. Louis Park, MN) 34 Robbinsdale Armstrong (Plymouth, MN) 30   
[projection: Benilde-St. Margaret's (St. Louis Park, MN) 26-21]
Spring Lake Park (MN) 12 Robbinsdale Cooper (New Hope, MN) 9   
[projection: Spring Lake Park (MN) 27-21]

SUBURBAN - WHITE
Kennedy (Bloomington, MN) 29 Chanhassen (MN) 25   
[projection: Chanhassen (MN) 62-3]
Orono (Long Lake, MN) 34 Waconia (MN) 32   
[projection: Waconia (MN) 35-6]
Academy of Holy Angels (Richfield, MN) 13 Richfield (MN) 9   
[projection: Academy of Holy Angels (Richfield, MN) 35-26]

TWIN CITY - BLUE
St. Agnes (St. Paul, MN) 15 Minneapolis North (Minneapolis, MN) 12   
[projection: Minneapolis North (Minneapolis, MN) 40-6]
Edison (Minneapolis, MN) 36 Roosevelt (Minneapolis, MN) 32   
[projection: Roosevelt (Minneapolis, MN) 28-27]
Brooklyn Center (MN) 26 Spectrum (Elk River, MN) 21   
[projection: Spectrum (Elk River, MN) 27-14]

TWIN CITY - GOLD
Harding (St. Paul, MN) 40 Minneapolis South (Minneapolis, MN) 37   
[projection: Harding (St. Paul, MN) 34-14]
Providence Academy (Plymouth, MN) 19 St. Paul Academy/Minnehaha Academy/Blake (Minneapolis, MN) 16   
[projection: St. Paul Academy/Minnehaha Academy/Blake (Minneapolis, MN) 28-20]

TWIN CITY - MAROON
St. Paul Central (St. Paul, MN) 27 Highland Park (St. Paul, MN) 24   
[projection: St. Paul Central (St. Paul, MN) 35-27]
St. Anthony Village (Minneapolis, MN) 35 Minneapolis Southwest (Minneapolis, MN) 30   
[projection: Minneapolis Southwest (Minneapolis, MN) 31-30]
St. Croix Lutheran (West St. Paul, MN) 32 Washburn (Minneapolis, MN) 27   
[projection: St. Croix Lutheran (West St. Paul, MN) 42-12]

TWIN CITY - RED
Henry (Minneapolis, MN) 30 Breck (Minneapolis, MN) 26   
[projection: Henry [Patrick] (Minneapolis, MN) 24-10]
Como Park (St. Paul, MN) 36 Mound-Westonka (Mound, MN) 32   
[projection: Mound-Westonka (Mound, MN) 44-7]

WEST METRO - NORTH
Osseo (MN) 35 Blaine (MN) 31   
[projection: Blaine (MN) 35-28]
Centennial (Circle Pines, MN) 24 Anoka (MN) 19   
[projection: Centennial (Circle Pines, MN) 19-14]
Andover (MN) 21 Champlin Park (Champlin, MN) 17   
[projection: Champlin Park (Champlin, MN) 31-26]
Coon Rapids (MN) 24 Totino-Grace (Fridley, MN) 23   
[projection: Totino-Grace (Fridley, MN) 56-0]

WEST METRO - SOUTH
Eden Prairie (MN) 28 Wayzata (Plymouth, MN) 24   
[projection: Eden Prairie (MN) 31-3]
Shakopee (MN) 10 Maple Grove (MN) 7   
[projection: Maple Grove (MN) 42-10]
Minnetonka (MN) 42 Edina (MN) 41   
[projection: Edina (MN) 17-15]
Prior Lake (MN) 14 Hopkins (Minnetonka, MN) 13   
[projection: Hopkins (Minnetonka, MN) 26-24]

NON-LEAGUE
Aitkin (MN) 17 Eveleth-Gilbert (Eveleth, MN) 16   
[projection: Aitkin (MN) 17-16]
Badger/Greenbush-Middle River (Badger, MN) 26 Blackduck (MN) 22   
[projection: Blackduck (MN) 31-13]
Buffalo (MN) 37 Big Lake (MN) 32   
[projection: Buffalo (MN) 38-31]
Bigfork (MN) 25 Hill City (MN) 22
Cambridge-Isanti (Cambridge, MN) 30 North Branch (MN) 26   
[projection: Cambridge-Isanti (Cambridge, MN) 34-17]
Onamia (MN) 17 Cromwell (MN) 12
Staples-Motley (Staples, MN) 13 Crookston (MN) 10   
[projection: Staples-Motley (Staples, MN) 31-17]
Crosby-Ironton (Crosby, MN) 34 International Falls (MN) 29   
[projection: Crosby-Ironton (Crosby, MN) 52-7]
Moorhead (MN) 42 Elk River (MN) 38   
[projection: Elk River (MN) 38-10]
Ely (MN) 37 North Woods (Cook, MN) 33
Littlefork-Big Falls (Littlefork, MN) 15 Floodwood (MN) 14
Columbia Heights (MN) 12 Fridley (MN) 11   
[projection: Fridley (MN) 28-6]
Grand Rapids (MN) 20 Pine City (MN) 15   
[projection: Grand Rapids (MN) 31-3]
Hibbing (MN) 17 Greenway/Nashwauk-Keewatin (Coleraine, MN) 12   
[projection: Greenway/Nashwauk-Keewatin (Coleraine, MN) 42-22]
Hillcrest Lutheran Academy (Fergus Falls, MN) 40 MACCRAY (Clara City, MN) 38
Concordia Academy (Roseville, MN) 31 Johnson (St. Paul, MN) 30   
[projection: Johnson (St. Paul, MN) 35-14]
Kelley (Silver Bay, MN) 15 Carlton (MN) 13
Moose Lake/Willow River (Moose Lake, MN) 29 Hermantown (MN) 24   
[projection: Hermantown (MN) 38-20]
Denfeld (Duluth, MN) 15 Mora (MN) 11   
[projection: Mora (MN) 40-28]
South Ridge (Culver, MN) 20 Mountain Iron-Buhl (Mountain Iron, MN) 19
Lake of the Woods/Indus (Baudette, MN) 17 Nevis (MN) 12
Cloquet (MN) 15 New Life Academy/St. Croix Prep (Woodbury, MN) 12   
[projection: Cloquet (MN) 22-21]
Northeast Range (Babbitt, MN) 24 Cook County (Grand Marais, MN) 23
Ogilvie (MN) 12 Kelliher/Northome (Northome, MN) 7
Two Harbors (MN) 15 Proctor (MN) 13   
[projection: Proctor (MN) 24-13]
Princeton (MN) 42 Rocori (Cold Spring, MN) 39   
[projection: Rocori (Cold Spring, MN) 31-6]
Chisago Lakes Area (Lindstrom, MN) 41 Rogers (MN) 37   
[projection: Rogers (MN) 34-14]
Monticello (MN) 41 St. Michael-Albertville (Albertville, MN) 38   
[projection: St. Michael-Albertville (Albertville, MN) 28-24]
Isle (MN) 38 Wrenshall (MN) 35

INTERSTATE
Minnesota State Academy for the Deaf (Faribault, MN) 34 McGregor (MN) 33

9 MAN PLAYOFFS
Houston (MN) 46 Lanesboro (MN) 14
Norman County West (Halstad, MN) 20 Norman County East/Ulen-Hitterdal (Twin Valley, MN) 16

A PLAYOFFS
Janesville-Waldorf-Pemberton (Janesville, MN) 54 Loyola (Mankato, MN) 13
Sleepy Eye (MN) 22 Red Rock Central (Lamberton, MN) 17

AAA PLAYOFFS
Cannon Falls (MN) 32 La Crescent (MN) 0

AAAAA PLAYOFFS
Chaska (MN) 34 Jefferson (Bloomington, MN) 16
Irondale (New Brighton, MN) 25 Park Center (Brooklyn Park, MN) 21
Duluth East (Duluth, MN) 10 St. Francis (MN) 7



Thursday, October 20th

DISTRICT 9 WEST - SOUTH 1
Rothsay (MN) 13 Park Christian (Moorhead, MN) 10 [forfeit]

MIDWEST - BLUE
United North Central co-op (Menahga, MN) 13 Frazee (MN) 10   
[projection: United North Central co-op [Menahga/Sebeka] (Menahga, MN) 21-17]

MIDWEST - WHITE
Barnesville (MN) 29 Pelican Rapids (MN) 28   
[projection: Barnesville (MN) 67-6]
Hawley (MN) 14 Breckenridge (MN) 10   
[projection: Hawley (MN) 38-24]

NORTHWEST - RED
Red Lake County Central/Red Lake Falls (Oklee, MN) 38 Lake Park-Audubon (Lake Park, MN) 37   
[projection: Lake Park-Audubon (Lake Park, MN) 28-17]