2015 NEW YORK 9/11 SCHEDULE & RESULTS   projection accuracy    NOTE: NO PROJECTED SCORES UNTIL OCTOBER


Tuesday, September 8th

HUDSON RIVER
Roosevelt (Yonkers, NY) 26 Riverside (Yonkers, NY) 25



Wednesday, September 9th

NON-LEAGUE
Newfield (NY) 27 Candor (NY) 25



Thursday, September 10th

SECTION 3 B - WEST
Marcellus (NY) 21 Skaneateles (NY) 16

NON-LEAGUE
Hutchinson-Central Tech/Emerson Vo-Tech/City Honors (Buffalo, NY) 25 Niagara Falls (NY) 22



Friday, September 11th

CATHOLIC AA
Fordham Prep (Bronx, NY) 42 Christ the King (Middle Village, NY) 40   


PSAL BOWL
Mott Haven (Bronx, NY) 27 Lane (Brooklyn, NY) 26

PSAL CITY
Erasmus Hall (Brooklyn, NY) 42 Kennedy (Bronx, NY) 38   


PSAL CUP
Bryant (Queens, NY) 24 Stuyvesant (New York, NY) 21

SECTION 1 A
Brewster (NY) 22 Eastchester (NY) 20   

Lakeland (Shrub Oak, NY) 41 Spring Valley (NY) 39   

Pearl River (NY) 41 Hudson (Montrose, NY) 37   

Rye (NY) 41 Sleepy Hollow (NY) 39   

Somers (Lincolndale, NY) 35 Panas (Cortlandt Manor, NY) 33   

Tappan Zee (Orangeburg, NY) 18 Pelham Memorial (Pelham, NY) 13   

Jay (Cross River, NY) 20 Yorktown (Yorktown Heights, NY) 16   


SECTION 1 AA
Scarsdale (NY) 35 Arlington (LaGrangeville, NY) 30   

Clarkstown North (New City, NY) 17 Greeley (Chappaqua, NY) 13   

Fox Lane (Bedford, NY) 14 Suffern (NY) 13   

Mahopac (NY) 21 Jay (Hopewell Junction, NY) 18
New Rochelle (NY) 40 Mamaroneck (NY) 36   

Ramapo (Spring Valley, NY) 23 Mt. Vernon (NY) 18   


SECTION 1 B
Ardsley (NY) 32 Edgemont (Scarsdale, NY) 29
Irvington (NY) 42 Putnam Valley (NY) 40   


SECTION 10
Massena (NY) 37 Franklin Academy (Malone, NY) 36   

Gouverneur (NY) 12 Potsdam (NY) 9
Ogdensburg Free Academy (Ogdensburg, NY) 10 St. Lawrence Central (Brasher Falls, NY) 9
Williams (Canton, NY) 39 Tupper Lake (NY) 35

SECTION 11 DIVISION I
Connetquot (Bohemia, NY) 23 Patchogue-Medford (Medford, NY) 19   

Floyd (Mastic Beach, NY) 23 Sachem East (Farmingville, NY) 18   

Lindenhurst (NY) 42 Melville (East Setauket, NY) 41   

Sachem North (Lake Ronkonkoma, NY) 42 Longwood (Middle Island, NY) 40   


SECTION 11 DIVISION II
Centereach (NY) 17 West Babylon (NY) 15
Bellport (Brookhaven, NY) 31 Deer Park (NY) 26   

Copiague (Copiague, NY) 26 Smithtown West (Smithtown, NY) 21   


SECTION 11 DIVISION III
Comsewogue (Port Jefferson Station, NY) 38 Eastport-South Manor (Manorville, NY) 35   

Harborfields (Greenlawn, NY) 34 Islip (NY) 33   

Hauppauge (NY) 28 Amityville Memorial (Amityville, NY) 26   


SECTION 11 DIVISION IV
McGann-Mercy (Riverhead, NY) 19 Elwood-Glenn (Elwood, NY) 18   

Greenport-Southold-Mattituck (Greenport, NY) 21 Southampton/Ross (Southampton, NY) 17   

Mount Sinai (NY) 37 Bayport-Blue Point (Bayport, NY) 36   


SECTION 2 B - REINFURT
Cohoes (NY) 28 Lansingburgh (Troy, NY) 24
Schalmont (Schenectady, NY) 16 Albany Academy for Boys (Albany, NY) 12   


SECTION 2 B - WEST
Broadalbin-Perth (Broadalbin, NY) 41 Schuylerville (NY) 37   


SECTION 2 C - CENTRAL
Mechanicville (NY) 40 Catholic Central/Notre Dame Bishop Gibbons/Saratoga Central Catholic (Troy, NY) 38
Stillwater (NY) 23 Voorheesville (NY) 20

SECTION 2 C - SOUTH
Chatham (NY) 36 Taconic Hills (Craryville, NY) 34

SECTION 2 D
Whitehall (NY) 22 Rensselaer (NY) 21

SECTION 3 A - NATIONAL
Indian River (Philadelphia, NY) 25 Watertown (NY) 22
Whitesboro (Marcy, NY) 22 Carthage (NY) 21

SECTION 12 AA 8
Rome Free Academy (Rome, NY) 32 Christian Brothers Academy (Syracuse, NY) 27
Corcoran (Syracuse, NY) 26 West Genesee (Camillus, NY) 23
Nottingham (Syracuse, NY) 40 Central Square (NY) 35

SECTION 3 B - EAST
South Jefferson (Adams, NY) 33 Oneida (NY) 31

SECTION 3 B - WEST
Chittenango (NY) 33 Institute of Tech (Syracuse, NY) 32
Cortland (NY) 12 Homer (NY) 9
Solvay (NY) 41 Westhill (Syracuse, NY) 37

SECTION 3 C - NORTH
Immaculate Heart Central (Watertown, NY) 29 General Brown (Dexter, NY) 26
B DIVISION 34
SECTION 31
Waverly (NY) 40 Oneonta (NY) 37   

D DIVISION 23
SECTION 18
Deposit/Hancock (Deposit, NY) 13 Unadilla Valley (New Berlin, NY) 11

SECTION 13 D DIVISION 12
Seton Catholic Central (Binghamton, NY) 12 Tioga (Tioga Center, NY) 11   


SECTION 5 CITY-CATHOLIC
McQuaid Jesuit (Rochester, NY) 18 East/School of the Arts/Dr. Thomas (Rochester, NY) 15

SECTION 5 FINGER LAKES - EAST
East Rochester-Gananda (East Rochester, NY) 27 Geneva (NY) 25
Newark (NY) 12 Penn Yan Academy (Penn Yan, NY) 10   

Wayne (Ontario Center, NY) 14 Waterloo (NY) 13

SECTION 5 FINGER LAKES - WEST
Mynderse Academy (Seneca Falls, NY) 28 Clyde-Savannah (Clyde, NY) 24   

Whitman (Rushville, NY) 20 South Seneca/Romulus/Dickerson (Ovid, NY) 15

SECTION 5 GENESEE REGION
Attica (NY) 15 Pembroke (Corfu, NY) 13   


SECTION 5 LIVINGSTON I
Haverling (Bath, NY) 35 Wayland-Cohocton (Wayland, NY) 32
Warsaw/Letchworth (Warsaw, NY) 15 Hornell (NY) 10
Wellsville (NY) 15 Livonia (NY) 14   


SECTION 5 LIVINGSTON II
Perry (NY) 32 Avon (NY) 30   

Canisteo-Greenwood (Canisteo, NY) 23 Caledonia-Mumford (Caledonia, NY) 19
Cuba-Rushford (Cuba, NY) 29 Bolivar-Richburg (Bolivar, NY) 26   

Geneseo (NY) 17 York/Pavilion (Retsof, NY) 16   


SECTION 5 MONROE I
Webster Schroeder (Webster, NY) 32 Mendon/Sutherland (Pittsford, NY) 29   

Rush-Henrietta (Henrietta, NY) 20 Fairport (NY) 15   


SECTION 5 MONROE II
Canandaigua Academy (Canandaigua, NY) 20 Brockport (NY) 17   

Spencerport (NY) 41 Irondequoit (Rochester, NY) 39
Victor (NY) 19 Webster Thomas (Webster, NY) 16   


SECTION 5 MONROE IV
Eastridge (Rochester, NY) 42 Honeoye Falls-Lima (Honeoye Falls, NY) 38   

Greece Arcadia (Rochester, NY) 32 Brighton (Rochester, NY) 30   


SECTION 6 A - NORTH
Niagara-Wheatfield (Sanborn, NY) 36 Williamsville South (Williamsville, NY) 34   


SECTION 6 A - SOUTH
West Seneca West (West Seneca, NY) 26 Hamburg (NY) 21   

South Park/Middle Early College (Buffalo, NY) 15 Amherst Central (Amherst, NY) 11
Lake Shore (Angola, NY) 40 West Seneca East (West Seneca, NY) 38   


SECTION 6 AA - NORTH
Clarence (NY) 17 Riverside/International Prep at Grove/Da Vinci/LaFayette/East/School of the Arts (Buffalo, NY) 16   


SECTION 6 AA - SOUTH
Frontier (Hamburg, NY) 33 Orchard Park (NY) 29   


SECTION 6 B - EAST
Alden (NY) 22 Albion (NY) 19   

Depew (NY) 13 Barker/Royalton-Hartland (Barker, NY) 12   

East Aurora/Holland (East Aurora, NY) 19 Medina/Webber (Medina, NY) 15

SECTION 6 B - SOUTH
Griffith Institute (Springville, NY) 40 Fredonia (NY) 37
Olean (NY) 29 Pioneer (Yorkshire, NY) 27

SECTION 6 B - WEST
Burgard/Math Science Tech Prep at Seneca (Buffalo, NY) 40 Maryvale (Cheektowaga, NY) 39   

Lewiston-Porter (Youngstown, NY) 38 Cheektowaga (NY) 37   

Newfane (NY) 27 Tonawanda (NY) 26   


SECTION 6 C - NORTH
Silver Creek/Forestville Central (Silver Creek, NY) 20 Bennett/Olmsted (Buffalo, NY) 15
Wilson (NY) 14 Cleveland Hill (Cheektowaga, NY) 11   


SECTION 6 C - SOUTH
Gowanda/Pine Valley Central (Gowanda, NY) 28 Maple Grove/Chautauqua Lake (Bemus Point, NY) 26
Allegany-Limestone (Allegany, NY) 22 Southwestern (Jamestown, NY) 17

SECTION 6 D
Franklinville/Ellicottville/West Valley Central (Franklinville, NY) 41 Cattaraugus-Little Valley (Cattaraugus, NY) 38
Frewsburg (NY) 16 Randolph (NY) 14   

Portville (NY) 41 Westfield/Brocton (Westfield, NY) 38

SECTION 7
AuSable Valley (Clintonville, NY) 10 Beekmantown (Plattsburgh, NY) 7
Peru (NY) 32 Ticonderoga (NY) 31   


SECTION 8 CONFERENCE I
Farmingdale (NY) 27 East Meadow (NY) 22   

Kennedy (Plainview, NY) 36 Uniondale (NY) 35

SECTION 8 CONFERENCE II
Carey (Franklin Square, NY) 14 Long Beach (NY) 10   


SECTION 8 CONFERENCE IV
Locust Valley (NY) 17 West Hempstead (NY) 14   

Island Trees (Levittown, NY) 35 Oyster Bay (NY) 34

SECTION 9 C
Millbrook (NY) 35 Sullivan West (Lake Huntington, NY) 34   


SECTION 9 D
Downsville Central/Roscoe Central (Downsville, NY) 15 Eldred (NY) 14

NON-LEAGUE
Newburgh Free Academy (Newburgh, NY) 26 Archbishop Stepinac (White Plains, NY) 23   

Baker (Baldwinsville, NY) 42 Union-Endicott (Endicott, NY) 39
Cardinal O'Hara (Tonawanda, NY) 16 Batavia (NY) 15   

Ballston Spa (NY) 12 Bethlehem Central (Delmar, NY) 11   

Bishop Kearney (Rochester, NY) 26 Nichols (Buffalo, NY) 24   

Bishop Maginn (Albany, NY) 36 Burnt Hills-Ballston Lake (Burnt Hills, NY) 35   

Canastota (NY) 42 Morrisville-Eaton/Hamilton (Morrisville, NY) 39
LaSalle Institute (Troy, NY) 34 Christian Brothers Academy (Albany, NY) 32   

Groton (NY) 37 Dryden (NY) 33
East Syracuse-Minoa (East Syracuse, NY) 25 New Hartford (NY) 23
Johnstown (NY) 31 Fonda-Fultonville (Fonda, NY) 27   

Frankfort-Schuyler (Frankfort, NY) 12 West Canada Valley (Newport, NY) 7
Gloversville (NY) 17 Averill Park (NY) 13   

Green Tech (Albany, NY) 24 Mohonasen (Schenectady, NY) 19
Lansing (NY) 31 Greene (NY) 28   

Columbia (East Greenbush, NY) 25 Guilderland (Guilderland Center, NY) 21
Harrison (NY) 30 Ossining (NY) 27   

Gates Chili (Rochester, NY) 18 Hilton (NY) 14   

Central Valley Academy (Ilion, NY) 41 Holland Patent (NY) 38
Auburn (NY) 34 Horseheads (NY) 33
Jordan-Elbridge (Jordan, NY) 37 Weedsport (NY) 33
LaFayette/Fabius Pompey (LaFayette, NY) 22 Cato-Meridian (Cato, NY) 20
Salamanca (NY) 24 Lackawanna (NY) 20
Sauquoit Valley (Sauquoit, NY) 39 Little Falls (NY) 38
Liverpool (NY) 34 Cicero-North Syracuse (Cicero, NY) 30
Middletown (NY) 19 Roosevelt (Hyde Park, NY) 18   

Pine Bush (NY) 25 Minisink Valley (Slate Hill, NY) 21   

Holy Cross (Flushing, NY) 14 Monroe-Woodbury (Central Valley, NY) 12   

Highland (NY) 33 New Paltz (NY) 31   

Niskayuna (NY) 11 South Glens Falls (NY) 8   

Oakfield-Alabama (Oakfield, NY) 26 Finney/Northstar Christian Academy (Penfield, NY) 22
Onondaga (Nedrow, NY) 41 Birdlebough (Phoenix, NY) 37
Owego Free Academy (Owego, NY) 23 Johnson City (NY) 21   

Penfield (NY) 25 Churchville-Chili (Churchville, NY) 22   

Poughkeepsie (NY) 32 Port Jervis (NY) 31   

Ithaca (NY) 39 Proctor (Utica, NY) 35   

Pulaski (NY) 21 Altmar-Parish-Williamstown (Parish, NY) 16
Ravena-Coeymans-Selkirk (Ravena, NY) 11 Hudson Falls (NY) 10
Rondout Valley (Accord, NY) 39 Ellenville/Wawarsing Christian Academy (Ellenville, NY) 35
Saratoga Springs (NY) 13 Colonie Central (Albany, NY) 10   

Shaker (Latham, NY) 32 Shenendehowa (Clifton Park, NY) 28   

Unatego/Franklin (Otego, NY) 27 Sidney (NY) 26   

St. Peter's (Staten Island, NY) 21 Warwick (NY) 16   

Stissing Mountain (Pine Plains, NY) 37 Pawling (NY) 36 (ot)
Sandy Creek (NY) 24 Thousand Islands (Clayton, NY) 21
Troy (NY) 35 Scotia-Glenville (Scotia, NY) 31
Tully (NY) 32 South Lewis (Turin, NY) 30
University Prep (Rochester, NY) 31 Palmyra-Macedon (Palmyra, NY) 29   

Wallkill (NY) 25 Valley Central (Montgomery, NY) 24   

Fayetteville-Manlius (Manlius, NY) 39 Vestal (NY) 35   

Oxford Academy (Oxford, NY) 25 Walton (NY) 20
Kingston (NY) 11 Washingtonville (NY) 9
Waterville (NY) 28 Hannibal (NY) 26
Watervliet (NY) 13 Lake George/Hadley Luzerne (Lake George, NY) 8

INTERSTATE
Central Catholic (Toledo, OH) 17 Lancaster (NY) 13   

Hackley (Tarrytown, NY) 34 Woodlands (Hartsdale, NY) 30   




Saturday, September 12th

CATHOLIC A
Kennedy Catholic (Somers, NY) 33 Cardinal Spellman (Bronx, NY) 30   

Xaverian (Brooklyn, NY) 40 Nazareth (Brooklyn, NY) 36   


CATHOLIC AA
Kellenberg Memorial (Uniondale, NY) 35 St. Francis Prep (Fresh Meadows, NY) 31   

St. John the Baptist (West Islip, NY) 24 St. Joseph-by-the-Sea (Staten Island, NY) 22   

Xavier (New York, NY) 17 Mt. St. Michael Academy (Bronx, NY) 14   


HUDSON RIVER
Gorton (Yonkers, NY) 14 Peekskill (NY) 12   

Yonkers (NY) 20 Roosevelt (Yonkers, NY) 19   

Lincoln (Yonkers, NY) 12 Saunders Trades & Tech (Yonkers, NY) 11   


MONSIGNOR MARTIN
St. Mary's (Lancaster, NY) 12 Canisius (Buffalo, NY) 7   


PSAL BOWL
Bayside (NY) 13 Adams (Jamaica, NY) 12
Petrides (Staten Island, NY) 25 Grady (Brooklyn, NY) 20
Jamaica (NY) 27 Beach Channel/Channel View (Rockaway Park, NY) 23
Lehman (Bronx, NY) 23 McKee Vo-Tech/Staten Island Tech (Staten Island, NY) 20
Washington (New York, NY) 29 Roosevelt (Brooklyn, NY) 26
Lafayette (Brooklyn, NY) 37 Sheepshead Bay (Brooklyn, NY) 36
Columbus (Bronx, NY) 28 Springfield Gardens (NY) 24
Tilden (Brooklyn, NY) 27 Automotive (Brooklyn, NY) 24
Madison (Brooklyn, NY) 16 Truman (Bronx, NY) 15

PSAL CITY
Jefferson (Brooklyn, NY) 10 Brooklyn Tech (Brooklyn, NY) 7   

Curtis (Staten Island, NY) 18 New Dorp (Staten Island, NY) 17   

Grand Street Campus (Brooklyn, NY) 19 Fort Hamilton (Brooklyn, NY) 18   

Lincoln (Brooklyn, NY) 30 Clinton (Bronx, NY) 28   

Campus Magnet (Cambria Heights, NY) 36 Midwood (Brooklyn, NY) 35
Canarsie (Brooklyn, NY) 17 New Utrecht (Brooklyn, NY) 14
Port Richmond (Staten Island, NY) 34 Boys & Girls (Brooklyn, NY) 32   

South Shore (Brooklyn, NY) 23 Flushing (NY) 21   

Wagner (Staten Island, NY) 15 Tottenville (Staten Island, NY) 14   


PSAL CUP
East Harlem (New York, NY) 33 Cardozo (Bayside, NY) 32
Douglass Academy (New York, NY) 14 Far Rockaway (NY) 10
Eagle Academy II (Brooklyn, NY) 39 Smith (Bronx, NY) 38
KIPP NYC College Prep (New York, NY) 36 Childs (Bronx, NY) 32
Long Island City (NY) 38 Eagle Academy III (Brooklyn, NY) 35
Information Tech (Long Island City, NY) 12 Stevenson (Bronx, NY) 8 [forfeit]

SECTION 1 A
Nyack (Upper Nyack, NY) 26 Byram Hills (Armonk, NY) 22   

Our Lady of Lourdes (Poughkeepsie, NY) 36 Beacon (NY) 34

SECTION 1 AA
Ketcham (Wappingers Falls, NY) 40 Carmel (NY) 35   

Clarkstown South (West Nyack, NY) 29 Port Chester (NY) 26   

North Rockland (Thiells, NY) 17 White Plains (NY) 16   


SECTION 1 B
Briarcliff (Briarcliff Manor, NY) 14 Blind Brook (Rye Brook, NY) 11   

Palisade Prep (Yonkers, NY) 13 Hastings (Hastings on Hudson, NY) 12
Magnus (Bardonia, NY) 21 Yonkers Montessori Academy (Yonkers, NY) 18   

Nanuet (NY) 29 Bronxville (NY) 25   

Westlake (Thornwood, NY) 10 Pleasantville (NY) 5   

Valhalla (NY) 35 Croton-Harmon (Croton on Hudson, NY) 34   


SECTION 1 C/D
Dobbs Ferry (NY) 38 Rye Neck (Mamaroneck, NY) 33   

Haldane (Cold Spring, NY) 36 Tuckahoe (Eastchester, NY) 32   


SECTION 11 DIVISION I
Central Islip (NY) 11 Brentwood (NY) 6   

Commack (NY) 28 Bay Shore (NY) 25   

Whitman (Huntington Station, NY) 38 Northport (NY) 34   


SECTION 11 DIVISION II
Smithtown East (Smithtown, NY) 37 Half Hollow Hills West (Dix Hills, NY) 35   

Huntington (NY) 16 Newfield (Selden, NY) 14   

North Babylon (NY) 37 Half Hollow Hills East (Dix Hills, NY) 33
Riverhead (NY) 16 West Islip (NY) 11   


SECTION 11 DIVISION III
East Islip (Islip Terrace, NY) 17 Rocky Point (NY) 14
Kings Park (NY) 23 Miller Place (NY) 19   

Sayville (NY) 33 Westhampton Beach (NY) 31   


SECTION 11 DIVISION IV
Babylon (NY) 34 Center Moriches (NY) 29   

East Hampton-Bridgehampton (East Hampton, NY) 22 Wyandanch (NY) 19
Hampton Bays (NY) 14 Shoreham-Wading River (Shoreham, NY) 9   


SECTION 2 B - REINFURT
Crane (Valatie, NY) 42 Hudson (NY) 41   


SECTION 2 B - WEST
Cobleskill-Richmondville (Cobleskill, NY) 29 Glens Falls (NY) 25

SECTION 2 C - NORTH
Corinth (NY) 19 Hoosic Valley (Schaghticoke, NY) 14
Hoosick Falls (NY) 26 Granville (NY) 23   


SECTION 2 C - SOUTH
Schoburg (Schoharie, NY) 20 Coxsackie-Athens (Coxsackie, NY) 18

SECTION 2 D
Cambridge (NY) 28 Warrensburg (NY) 24

SECTION 3 B - EAST
Cazenovia (NY) 25 Mexico (NY) 21
Camden (NY) 42 Vernon-Verona-Sherrill (Verona, NY) 40

SECTION 3 C - NORTH
Lowville (NY) 42 Adirondack (Boonville, NY) 38

SECTION 36 AA DIVISION 32
Elmira/Southside (Elmira, NY) 37 Binghamton (NY) 32

SECTION 42 B DIVISION 38
Windsor Central (Windsor, NY) 15 Chenango Valley (Binghamton, NY) 13   

Norwich (NY) 12 Susquehanna Valley (Conklin, NY) 7   


SECTION 20 D DIVISION 16
Delaware Academy (Delhi, NY) 11 Bainbridge-Guilford (Bainbridge, NY) 6

SECTION 5 FINGER LAKES - WEST
Midlakes (Clifton Springs, NY) 12 Red Jacket (Shortsville, NY) 9

SECTION 5 GENESEE REGION
Elba/Byron-Bergen (Elba, NY) 29 Holley (NY) 26
Notre Dame (Batavia, NY) 19 Alexander (NY) 17

SECTION 5 LIVINGSTON I
Dansville (NY) 10 Le Roy (NY) 6   


SECTION 6 A - NORTH
Williamsville East (East Amherst, NY) 24 Grand Island (NY) 20   

North Tonawanda (NY) 31 Kenmore East (Tonawanda, NY) 28
Sweet Home (Amherst, NY) 25 Starpoint (Lockport, NY) 23   


SECTION 6 A - SOUTH
McKinley (Buffalo, NY) 38 Iroquois (Elma, NY) 34   


SECTION 6 AA - NORTH
Kenmore West (Buffalo, NY) 34 Lockport (NY) 32   


SECTION 6 C - NORTH
Kennedy (Cheektowaga, NY) 29 Akron (NY) 25   


SECTION 7
Plattsburgh (NY) 12 Saranac Lake (NY) 10

SECTION 8 CONFERENCE I
Freeport (NY) 30 Valley Stream Central (Valley Stream, NY) 25   

Hicksville (NY) 18 Schreiber (Port Washington, NY) 13
Massapequa (NY) 29 Herricks (New Hyde Park, NY) 26   

Oceanside (NY) 31 Hempstead (NY) 29
Baldwin (NY) 29 Syosset (NY) 24   


SECTION 8 CONFERENCE II
Elmont Memorial (Elmont, NY) 32 Calhoun (Merrick, NY) 28
Garden City (NY) 39 Manhasset (NY) 35   

Westbury (Old Westbury, NY) 29 Kennedy (Bellmore, NY) 28
MacArthur (Levittown, NY) 23 Wantagh (NY) 22
Mepham (North Bellmore, NY) 38 New Hyde Park Memorial (New Hyde Park, NY) 33   

Sewanhaka (Floral Park, NY) 38 Jericho (NY) 36   


SECTION 8 CONFERENCE III
Bethpage (NY) 29 North Shore (Glen Head, NY) 27
Division (Levittown, NY) 29 Lynbrook (NY) 24
Floral Park Memorial (Floral Park, NY) 26 Hewlett (Hewlett, NY) 22
Glen Cove (NY) 13 Plainedge (Massapequa, NY) 11   

Lawrence (Cedarhurst, NY) 12 Roosevelt (NY) 7
Valley Stream North (Franklin Square, NY) 19 Rockville Centre South Side (Rockville Centre, NY) 16

SECTION 8 CONFERENCE IV
Carle Place (NY) 21 Clarke (Westbury, NY) 18
South (Valley Stream, NY) 36 East Rockaway (NY) 33
Malverne (NY) 21 Friends Academy (Locust Valley, NY) 19
Great Neck North (Great Neck, NY) 15 Mineola (New Hyde Park, NY) 10
Great Neck South (Great Neck, NY) 31 Roslyn (Roslyn Heights, NY) 29
Cold Spring Harbor (NY) 32 Seaford (NY) 28

SECTION 9 C
Chester (NY) 36 Fallsburg (NY) 35

NON-LEAGUE
Bishop Grimes (East Syracuse, NY) 11 Bishop Ludden (Syracuse, NY) 10
Edison Tech/Monroe (Rochester, NY) 28 Bishop Timon-St. Jude (Buffalo, NY) 26
Canajoharie (NY) 17 Tri-Valley (Grahamsville, NY) 14
Cornwall Central (New Windsor, NY) 34 Cardinal Hayes (Bronx, NY) 33   

Beaver River (Beaver Falls, NY) 36 Clinton (NY) 32
Falconer/Cassadaga Valley (Falconer, NY) 15 Clymer Central/Sherman/Panama (Clymer, NY) 14
Corning-Painted Post (Corning, NY) 35 Henninger (Syracuse, NY) 34
Red Hook (NY) 15 Goshen Central (Goshen, NY) 10   

Greece Athena (Rochester, NY) 20 Greece Olympia/Greece Odyssey (Rochester, NY) 18   

Salem (NY) 35 Greenwich (NY) 30
Harpursville/Afton (Harpursville, NY) 28 Whitney Point (NY) 27
Westmoreland (NY) 30 Herkimer (NY) 28
Williamsville North (Williamsville, NY) 20 Jamestown (NY) 18   

Liberty (NY) 23 O'Neill (Highland Falls, NY) 19   

Maine-Endwell (Endwell, NY) 16 Chenango Forks (Binghamton, NY) 14   

Marlboro Central (Marlboro, NY) 42 Burke Catholic (Goshen, NY) 37   

Monsignor Farrell (Staten Island, NY) 18 St. Joseph's Collegiate Institute (Buffalo, NY) 14   

Edison (Elmira Heights, NY) 22 Moravia (NY) 18
Newark Valley (NY) 19 Spencer-Van Etten (Spencer, NY) 14
Dolgeville (NY) 12 Notre Dame (Utica, NY) 10
Oriskany (NY) 16 New York Mills (NY) 14
Queensbury (NY) 35 Amsterdam (NY) 30
Saugerties (NY) 20 Dover/Webutuck (Dover Plains, NY) 17
Schenectady (NY) 30 Albany (NY) 28
Sherburne-Earlville (Sherburne, NY) 16 Mt. Markham (West Winfield, NY) 13
Dundee (NY) 22 Sodus/Lyons (Sodus, NY) 18
Spackenkill (Poughkeepsie, NY) 41 Monticello (NY) 39
Holy Trinity (Hicksville, NY) 27 St. Francis (Athol Springs, NY) 26   

Notre Dame (Elmira, NY) 19 Watkins Glen/Odessa-Montour (Watkins Glen, NY) 14
Wilson Magnet/School Without Walls/Early College International (Rochester, NY) 41 Leadership Academy (Rochester, NY) 38

INTERSTATE
Delaware Valley Charter (Philadelphia, PA) 36 Aquinas Institute (Rochester, NY) 34   

Iona Prep (New Rochelle, NY) 42 Brunswick (Greenwich, CT) 38
Hopkins (New Haven, CT) 36 St. Dominic (Oyster Bay, NY) 35   

Poly Prep Country Day (Brooklyn, NY) 26 Chaminade (Mineola, NY) 23   

St. Anthony's (Melville, NY) 21 Delbarton (Morristown, NJ) 19