CALPREPS.COM
Your source for high school football scores, standings & rankings




South Carolina A II



Game 1
Christ Church Episcopal (Greenville, SC) 49
Ridge Spring-Monetta (Monetta, SC) 6
   
 Quarterfinals
Game 9
Christ Church Episcopal (Greenville, SC) 63
Fox Creek (North Augusta, SC) 19
  
Game 2
Fox Creek (North Augusta, SC) 32
Calhoun Falls (SC) 16
   
  Semifinals
Game 13
Williston-Elko (Williston, SC) 27
Christ Church Episcopal (Greenville, SC) 21
 
Game 3
Great Falls (SC) 55
Southside Christian (Simpsonville, SC) 8
   
 Game 10
Williston-Elko (Williston, SC) 78
Great Falls (SC) 27
  
Game 4
Williston-Elko (Williston, SC) 64
McCormick (SC) 0
   
   Championship
Game 15
Scott's Branch (Summerton, SC) 34
Williston-Elko (Williston, SC) 32
Game 5
Scott's Branch (Summerton, SC) 58
Bethune-Bowman (Orangeburg, SC) 8
   
 Game 11
Scott's Branch (Summerton, SC) 42
Lake View (SC) 6
  
Game 6
Lake View (SC) 35
Cross (SC) 16
   
  Game 14
Scott's Branch (Summerton, SC)
vs Ridgeland/Hardeeville (Ridgeland, SC)
Friday, November 19th, reg
 
Game 7
Denmark-Olar (Denmark, SC) 15
Blackville-Hilda (Blackville, SC) 14
   
 Game 12
Denmark-Olar (Denmark, SC)
vs Ridgeland/Hardeeville (Ridgeland, SC)
Friday, November 12th, reg
  
Game 8
Ridgeland/Hardeeville (Ridgeland, SC)
vs Whale Branch (Beaufort, SC)
Friday, November 5th, reg
   








Game 1: Christ Church Episcopal (Greenville, SC) 49 Ridge Spring-Monetta (Monetta, SC) 6
Game 2: Fox Creek (North Augusta, SC) 32 Calhoun Falls (SC) 16
Game 3: Great Falls (SC) 55 Southside Christian (Simpsonville, SC) 8
Game 4: Williston-Elko (Williston, SC) 64 McCormick (SC) 0
Game 5: Scott's Branch (Summerton, SC) 58 Bethune-Bowman (Orangeburg, SC) 8
Game 6: Lake View (SC) 35 Cross (SC) 16
Game 7: Denmark-Olar (Denmark, SC) 15 Blackville-Hilda (Blackville, SC) 14
Game 8: Ridgeland/Hardeeville (Ridgeland, SC) vs Whale Branch (Beaufort, SC) (Friday, November 5th, reg)




Quarterfinals
Game 9: Christ Church Episcopal (Greenville, SC) 63 Fox Creek (North Augusta, SC) 19
Game 10: Williston-Elko (Williston, SC) 78 Great Falls (SC) 27
Game 11: Scott's Branch (Summerton, SC) 42 Lake View (SC) 6
Game 12: Denmark-Olar (Denmark, SC) vs Ridgeland/Hardeeville (Ridgeland, SC) (Friday, November 12th, reg)




Semifinals
Game 13: Williston-Elko (Williston, SC) 27 Christ Church Episcopal (Greenville, SC) 21
Game 14: Scott's Branch (Summerton, SC) vs Ridgeland/Hardeeville (Ridgeland, SC) (Friday, November 19th, reg)




Championship
Game 15: Scott's Branch (Summerton, SC) 34 Williston-Elko (Williston, SC) 32